Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Oil - free Moisturiser (Nawilżający krem do twarzy)

Redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Lekki, łatwo wchłaniający się krem zapewnia nawilżenie przez cały dzień, nie zapychając przy tym porów. Formuła pomaga minimalizować ślady po wypryskach dla zdrowego wyglądu cery. Skóra pozostaje miękka, wyraźnie oczyszczona, a jej koloryt wyrównany. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy.

w tubce
oil – free / nietłusta
lekkie
na dzień
tłusta, młoda, mieszana, trądzikowa
nawilżające, przeciwtrądzikowe, matujące, na rozszerzone pory, antybakteryjne

Krem jest rewelacyjny

Krem jest rewelacyjny, przyjemny w nakładaniu, szybko się wchłania, pod makijażem nic się nie roluje. Jest bardzo treściwy, radzi sobie ze sucha skóra, Ja na czas użytkowania zrezygnowałam z serum i solo poradził sobie perfekcyjnie.Zapach delikatny jak dlamnieperfekcyjny

Najlepszy klrem

Najlepszy, nawilżający i odżywczy krem. Przynosi nawilżenie i ukojenie bardzo przesuszonej i suchej skory, co ważne nie jest „tłusty” ani ciężki, nie obciąża. Pięknie wygładza, w moim przypadku poradził sobie również z bliznami po trądziku. Najlepszy krem, szczególnie na okres jesienno-zimowy. Polecam!

Bardzo dajny krem nawilżający, ma lekka konsystencje i nie zatyka mi porów co robi niestety wiele kremów. Mam cerę mieszana w stronę normalniej z występującymi niedoskonałościami i ten krem super nawilża moja skore, ale nie jest ona lepka, nie pozostawia po sobie żadnej warstwy idealnie nadaje się pod makijaż jako baza, ma wygodne opakowanie wyciskane, ja zapachu nie wyczuwam ogólnie dajny krem polecam

Sama nie wiem

Kupiłam ten krem z Neutrogeny głównie z powodu licznych dobrych opinii o tym kremie ale mam mieszane uczucia odnośnie tego kremu. Krem zamknięty jest w przyciągającej oko tubce, szczególnie ten pomarańcz wpada w oko. Krem ma dziwny zapach taki trochę mentolowy, który niestety kojarzy mi się bardziej z maściami na katar ale cóż. Krem ma gęstą, białą konsystencję która łatwo się rozprowadza zostawiając taką delikatnie tłustą warstwę, która jakoś specjalnie mi nie przeszkadza. Niestety nie zauważyłam jakiegoś super nawilżenia twarzy, jedynie pozostawiał ją matową i trochę wygładzoną. Może trochę pomógł mi z niedoskonałościami ale nie było efektu wow. Nie urzekł mnie raczej nie kupię ponownie.

Krem w małych ilościach dobrze współpracuje z cerą trądzikową.

W poszukiwaniu kremu nawilżającego przy mojej cerze trądzikowej szukałam czegoś, co nie będzie mnie zapychało. Z poleceń znajomej kupiłam krem od Neutrogeny.

Krem zamknięty jest w zakręcanej tubce, która może stać na zakrętce. Szata graficzna jest ładna, przykuwająca wzrok. Mieszanka trzech kolorów i spora ilość informacji na opakowaniu. Krem ma pojemność 50 ml.

Jak wspomniałam na wstępie mam cerę trądzikową, ale używam retinolu i od czasu do czasu potrzebuje dawki nawilżenia. Jednak moja skóra jest wymagająca i potrzebuje coś lekkiego, żeby nie została zapchana. W przypadku tego kremu jest to tak na dwa razy sytuacja. Przy większej ilości cera potrafi odwdzięczyć się wypryskami. Jednak kiedy użyjemy małą ilość - moja cera to zaakceptowała i nie reagowała nieprzyjaciółmi. Więc przy jego użyciu radziłabym nie przesadzać z ilością bo może spowodować odwrotny efekt do spodziewanego. Wspomnę jeszcze o zapachu, który jest okej, nie przyprawia o zawrót głowy, jest on bardziej apteczny. Krem najczęściej nakładałam na wieczór, a rano budziłam się z nawilżoną cerą. Nic więcej nie wymagałam od tego kremu. Ot cera była nawilżona, ukojona i nie przeciążona. Na dzień starałam się unikać stosowania go mimo, że nie jest on najcięższy ponieważ dość szybko się po nim wyświecałam, a niektóre podkłady na nim wyglądały niezbyt korzystnie.

Konsystencja kremu nie należy do najgęstszych. Przyjemnie się ją rozprowadza, szybko się wchłania - nie mam do aplikacji żadnego zarzutu. Specyficzne jest tylko wydobycie, gdyż czasem może nas zaskoczyć wyciśnięta ilość. Minus dla tubki, że pod koniec ciężko jest wydobyć produkt. W moim przypadku, przy ilości jaką używałam, krem był wydajny. Kupowałam go w Rossmanie, za ok 20 zł. Czy wrócę do niego? Nie wiem, może kiedyś się pokuszę, ale na ten moment szukam dalej swojego ideału.

świetny

Bardzo dobry krem na lato do mojej mieszanej cery. Nadaje się pod makijaż. Na zimę za lekki, na ciepłe dni idealny. Lubię kremy w tubce, wydają i się bardziej higieniczne.
Trochę zbyt szybko się kończy niestety, a nie zużywam go zbyt dużo.
Ogólnie jestem zadowolona z tego kremu.

Pomaga

Stosowałam produkt 3 miesiące wraz z żelem i pillingiem. Używałam dwa raz: raz rano, raz wieczorem. Po użyciu wraz z resztą produktów z tej serii mam wrażenie oczyszczonej, świeżej skóry. Wydaje się gładsza a zarazem jest uczucie takiego ściągnięcia (ja je lubię). Zauważyłam, że mój trądzik stał się lekko łagodniejszy jakby faktycznie coś go blokowała, oczywiście nie pozbyłam się go (prócz pielęgnacji trzeba też zadbać o inne aspekty jak dieta aby trądzik kompletnie złagodzić), ale różnica jest odczuwalna.

Mogłoby być lepiej

Krem na dzień, lekki, szybko się wchłania, twarz miękka w dotyku. Krem powoduje u mnie lekkie szczypanie i chłodzenie. Nie zatyka porów, mysle że w jakiś sposób pomaga skórze walczyć z niedoskonałościami bo pojawia się ich troszeczkę mniej, ale starym nie pomaga się szybciej goić. I zapach niby nie mocno perfumowany, ale jakoś mnie drażni.

MIESZANE UCZUCIA

Preparat kupiłam na próbę. Akurat kończyłam opakowanie kremu do twarzy i pomyślałam, że może warto dla odmiany przetestować produkt z niższej półki. Mój wybór padł na całkiem wysoko tutaj punktowaną Neutrogenę.

ZALETY:
+ NAWILŻENIE:
w pełni zgodne z obietnicami wytwórcy,

+ KREM A TRĄDZIK:
nie wywołał żadnych nowych wyprysków, a dotychczasowe stopniowo zaczęły znikać,

+ WYDAJNOŚĆ:
bardzo dobra; opakowanie wystarcza na dłuższy czas,

+ CENA:
stosunkowo niska, biorąc poprawkę na działanie kremu.

WADY:
- ROZŚWIETLENIE:
efekt glow nie jest dla mnie, ale z pewnością znajdą się osoby, którym przypadnie do gustu,

- BRAK FILTRA:
nigdzie nie znalazłam wzmianki na temat ochrony przed promieniowaniem UV; w opisie stosowania produktu przeczytamy za to, że krem należy "nakładać codziennie rano i wieczorem(...)", co pozwala zakładać, iż jest to preparat uniwersalny i nie zawiera filtrów,

- DOSTĘPNOŚĆ:
ja znalazłam go na półce w Rossmannie parę miesięcy temu, jednakże gdy ostatnio sprawdzałam, był już niedostępny w asortymencie.

REASUMUJĄC:
Umiarkowanie dobra propozycja, ale bez szaleństw. Kolejny raz postawiono na potrzeby młodej cery trądzikowej. Krem z pewnością jest przeznaczony na cieplejsze okresy roku, jednak radziłabym zachować ostrożność przy wystawianiu skóry na działanie promieni słonecznych.

Dla mnie zbyt ciężki

Krem ma dosyć gęstą konsystencję, słabo się wchłania, chyba, ze nałoży się malutką ilość, ale ciężko wydobyć z opakowania tyle kremu ile się chce, po około tygodniu trzeba mocno przyciskać tubkę, żeby krem wgl wydobyć, a wtedy wylatuje z tubki za dużo produktu. Nie zauważyłam efektu oczyszczającego, wręcz przeciwnie, krem ma tendencję do zapychania skóry, długo utrzymuje na skórze efekt lepkości, czuć go na twarzy, co jest dosyć nieprzyjemne. Na noc jeszcze jako tako się sprawdza, nawilża, ale w ciągu dnia nieprzyjemnie go się używa. U mnie zdarzało się również, że podrażniał skórę. Myślę, ze Neutrogena ma w ofercie znacznie lepsze produkty niż ten.

Codziennie rano!

Bardzo lekki krem, idealny na cały dzień. Wydajny, na całą twarz wystarcza mi ilość wielkości dużego ziarna grochu. Wolę go wklepywać niż rozsmarowywać, a zaraz po nałożeniu, dzięki mleczanowi mentylu daje przyjemne uczucie chłodu. Daję mu chwilę, żeby się wchłonął, delikatnie niweluję "świecenie się po kremie" przy pomocy chusteczki higienicznej i nakładam potem puder. Daje mi to kilka godzin zanim będę musiała znów zbierać nadmiar sebum i się pudrować :P
Ogółem moją zmorą jest trądzik i świecenie się jak maselniczka w ciągu dnia, natomiast przy stosowaniu m.in. tego kremu (obok leków miejscowych na trądzik) jest lepiej - rzadko wyskakują mi pryszcze, mniej się świecę (nie jest aż tak wspaniale, żebym w ogóle się nie świeciła, ale tego jeszcze nie uczynił żaden krem), pory się nie zapychają. Na noc lubię użyć czegoś bardziej treściwego no i nie stosuję też tego kremu zbyt blisko oczu, ale na dzień jest to mój ulubiony krem. Lubię też kremy w tubce, nie nanoszą się do środka bakterie, dopiero na końcu trzeba tubkę przeciąć, żeby wydobyć resztę tego cudeńka.
Jedynie latem w ciepłe dni albo z niego rezygnuję na rzecz kremu spf 50, albo nakładam najpierw neutrogenę a potem krem z filtrem :).

Bez efektu wow

Ładnie matuje cere, zmniejsza pory i nawilża. Zapach średnio mi odpowiada a konsystencja jest ok fajnie się wchlania. Jestem zadowolona ale bez efektu wow, po prostu fajny krem.