Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Smoothing Scrub (Peeling wygładzający)

Redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Formuła złuszczająca naskórek przyspiesza naturalny proces odnowy skóry, aby pozostała miękka i gładka, a jej koloryt wyrównany. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

mechaniczne
mieszana, wrażliwa, tłusta, młoda, normalna
oczyszczające, wygładzające
w tubce
żel

Fantastyczny produkt

Fantastyczny produkt. Często używam go do mycia twarzy jak balsam (poza olejowaniem). skóra po nim jest miękka, jakby rozpulchniona, jasna i nawilżona. Ma Naturalny sklad i cudowny zapach, konststencja bardzo gĘsta i dość oleista, co uważam jest jego zaletą. Po nałożeniu na twarz i masażu wilgotną dłonią delikatnie EMULGUJE. DoŚć drogi ale wydajny, wystarczy niewielka ilość dla uzyskania Efektu. Dla mnie to najlepszy produkt firmy sylveco jakiego DotĄd używałam. NIe znaLazlam alternatywy dla tego prODuktu na naszym rynku.

Żel z drobinkami

Wcześniej miałam peeling do twarzy z tej marki i byłam bardzo zadowolona dlatego ten kupiłam kolejny,niestety trochę się zawiodłam. Konsystencja żelowa z drobinkami i dla mnie ten produkt to właśnie taki żel z drobinkami do oczyszczania. Jest wydajny,dobrze oczyszcza i fajnie wygładza ale nic po za tym. Jeśli chodzi o pielęgnację twarzy to ja po prostu wolę coś mocniejszego. Peeling jest bardzo delikatny i można go używać codziennie. Zapach nie przypadł mi do gustu,ani brzydki ani ładny,taki nijaki. Liczyłam na coś pomarańczowego,sugerując się opakowaniem. Jak dla mnie średniak,ale jeśli macie delikatną cerę i lubicie delikatne peelingi to możliwe że będziecie bardziej zadowolone.

Peeling, który można stosować codziennie

Peeling kupiłam w promocyjnej cenie w drogerii Rossmann za 12.49 zł. Za regularną cenę tj. 25zł pewnie bym się na niego nie skusiła.
Peeling zamknięty jest w sporej elastycznej tubie zamykanej na solidny klik.
Konsystencja jest bardzo zbita i przejrzysta. W strukturze widoczne i wyczuwalne są grube i nieostre granulki, które przyjemnie masują twarz, ale jej nie drapią.
Produkt dobrze się pieni i rozprowadzony na twarzy dobrze trzyma się i nie spływa.
Twarz po zmyciu Peelingu jest odświeżona i widocznie wygładzona, jakby jaśniejsza.
Oczyszczona skóra nie jest nieprzyjemnie napięta i wysuszona co jest ogromnym plusem kosmetyku.
Peeling stosuję codziennie i nie zauważyłam najmniejszych oznak podrażnienia.
Zdecydowanie nie jest agresywny produkt jednak świetnie usuwa martwy naskórek i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów.
Zapach peelingu jest cytrusowy, ale nienachalny. Bardzo subtelnie otula skórę, orzeźwiaja i pobudza. To sprawia, że najchętniej stosuję go właśnie od rana.
Warto skorzystać z promocji i wypróbować ten peeling zwłaszcza, że jest to taki produkt unisex, który sprawdzi się również dobrze u panów: )

Cytrusowe, łagodne i skuteczne oczyszczenie

Świetny, bardzo wydajny, cenowo przystępny peeling, idealny dla cery mieszanej, z niedoskonałościami, a jednocześnie wrażliwej.
Aplikacja jest przyjemna i łagodna, ale odczuwalnie działająca.
Kosmetyk zamknięto w estetycznej, dobrze leżącej w dłoni miękkiej tubie, z dobrym zamknięciem – szczelnym, ale nie wymagającym szarpaniny przy otwieraniu.
Peeling oczyszcza i odświeża cerę natychmiastowo, nie podrażniając jej, a do tego przyjemnie, cytrusowo pachnie, na tyle subtelnie, że nie przeszkadza to nawet komuś takiemu, jak ja, kto za tą nutą zapachową nie przepada. Jest przejrzysty, lekko się pieni i zawiera dość grube, i nie ostre granulki, które oczyszczają twarz poprzez jej masowanie, bez drapania, pieczenia, szczypania, lub innego podrażniania cery.
Po użyciu cera jest oczyszczona, odświeżona, gładka, delikatna, i pozbawiona niedoskonałości, bez poczucia ściągnięcia ale i bez natłuszczenia. Idealnie gotowa na tonik i krem, choć pewnie, gdyby raz zapomniało się zastosować te specyfiki, też nie byłoby to problemem.
Polecam szczerze.

Pomaga

Stosowałam 3 miesiące w połączeniu z żelem oczyszczającym oraz kremem. Używałam go codziennie rano, zazwyczaj najpierw go a następnie żel i krem.
Produkt ma małe kuleczki, które nie podrażniają skóry więc faktycznie dobry do codziennej pielęgnacji, jest również bardzo oczyszczający. Tak ja zaleca producent pomaga zapobiegać przy pojawianiu się kolejnego trądziku, a raczej sprawia, że jest on łagodniejszy.

Fajny

Peeling wygładzający Neutrogena rzeczywiście wygładza cerę, nasza twarz po jej umyciu jak gładka jak pupa niemowlaka. Ma w sobie duże drobinki ścierające co bardzo mi odpowiada, przy okazji mamy zagwarantowany masaż twarzy. Zapach jest przyjemny, produkt sam w sobie wydajny- nie potrzeba go wiele by dokładnie oczyścić twarz. Buzia jest jak wcześniej wspomniałam wygładzona, świeża i wypoczęta. Myślę, że warto wypróbować i przekonać się na własnej skórze.

Orzeźwiający

Bardzo mi się spodobał. Dogłębnie oczyszcza skórę i pozostawia ją gładką. Nie wysusza. Ładny, cytrusowy zapach. Można stosować na twarz i ciało. Na pewno kupię ponownie.

Orzeźwiający peeling

Peeling przyciągnął moją uwagę swoim wyglądem, opakowanie ładne i pomarańczowe. Peeling pachnie owocowo, bardzo orzeźwiający zapach, który bardziej kusi aby wypróbować. Konsystencja dość gęsta, z drobinkami które dobrze oczyszczają skórę z martwego naskórka. Skóra po zastosowaniu jest bardziej gładka. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Widocznie mniej zaskórników.

Okropny

Już po pierwszym użyciu podrażnił moją skórę i wyskoczyło mi coś typu kaszka, drobne krostki na całej twarzy. Jest za mocny do twarzy. Teraz wykorzystuję go jako peeling do ciała.

Całkiem całkiem..

Cena nie zachęca ale działanie juz tak, mnie zachecił też zapach przyjemny orzeźwiający. Kupiłam peeling na promocji w rssmanie 2+2 więc udało mi się chyba wyjść lepiej z ceną a co do dziłania typowy peeling przyjemny nie za ostre drobinki w sam raz do użytku by odświeżyć twarz ja np używałam raz lub dwa razy w tygodniu, polubiłam go bardziej na lato w zime używam jeszcze drobniejszych peelingow i mam inne potrzeby względem mojej skóry ale ten jest bardzo dobry skóra jest po nim gładka lśniąca i promienna same plusy po za tą ceną oczywiście to nawet opakowanie jest całkiem spore i starcza na długo. Jeżeli chodzi o wypryski u mnie i tak pojawiają sie regularnie pojedyncze w trakcie cyklu wiec ciężko mi określić czy peeling łagodzi powstawanie wyprysków ale i tak mi sie bardzo podobał.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Fajny produkt

Lubię peelingi zarówno z tej serii jak i różowej.
Produkt w tubce, zamknięcie na tzw. Klik
Jak dla mnie bardzo wydajny, że względu na to że używam go tylko 2 razy w tygodniu.
Ma fajną, konsystencję i dobrze rozprowadza się na twarzy, nie podrażnia, co mi się zdarzyło po niektórych peelingach. Jest delikatny, ale mimo to usuwa martwy naskórek.
Fajnie oszczyszcza skórę, pozostawia uczucie odświeżenia, pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji.

Nie polecam

Kupiłam zachęcona dobrymi recenzjami, jednakże zdecydowanie nie sprawdza się u alergików. Już po 2 czy 3 użyciu dostałam silnego uczulenia na policzkach i szyi :/ tydzień męczyłam się z likwidowaniem opuchlizny i zaczerwienienia po uczuleniu. Jednak jeżeli mam ocenić produkt sam w sobie to jest dość spoko. Dobrze się rozprowadza, dobrze zmywa, przyjemnie pachnie. Nie "tnie" twarzy drobinkami, jest dość delikatny. Cena równiez przystępna.