Gosh, Foundation DROPs (Podkład do twarzy)

Gosh, Foundation DROPs (Podkład do twarzy)

Kategoria
Marka

Podkład do twarzy Foundation DROP’s marki Gosh:
- lekki podkład aplikowany za pomocą pipety.
- Skóra jest matowa przez cały dzień.
- Zawiera w składzie olejek arganowy i antiderm a także ochronny i przeciwzapalny SPF 10.
- Bez parabenów, nie jest perfumowany.
- Występuje w 5 odcieniach.

fluidy
lekkie
w buteleczce
Filtry
SPF <15

Jeden z lepszych podkładów jakie używałam

Podkład sprawdził mi się zarówno kiedy moja skóra była trądzikowa w kierunku do tłustej jak i w trakcie oraz po terpii retinoidami kiedy szła w stronę skóry suchej. Odcień jaki zakupiłam to 002 ivory, który jest ładny i żółty, natomiast mógłby być jaśniejszy (jednak muszę zaznaczyć, że jestem naprawdę bardzo blada).
Opakowanie jest proste, czarne z nadrukiem oraz pipetką, która dozuje nam płynny produkt. W zapachu jest neutralny, co dla mnie jest jak najbardziej plusem.
Podkład ma lejącą formułę, dlatego obawiałam się niskiego krycia, natomiast nic bardziej mylnego. Kryje naprawdę w porządku i da się ten efekt bez problemu budować, szczególnie przy tak leciutkich, ledwo wyczuwalnych na skórze warstwach. Do tego nie zapychał mnie (a mam ku temu duże skłonności) ani nie podrażniał. Ponadto produkt lekko zastyga na naturalny mat, bez jakiegokolwiek uczucia ściągnięcia i był pierwszym podkładem, którego nie musiałam pudrować przed terapią retinoidami, a mimo to ładnie utrzymywał się na twarzy. Obecnie, kiedy moja skóra jest normalna w kierunku suchej sprawdza mi się równie dobrze, dlatego myślę, że zakupię go ponownie.

Mój ulubiony podkład do tej pory!

Jeśli tak jak ja nie przepadasz za ciężkim makijażem to ten podkład jest strzałem w dziesiątkę. Jeśli masz suchą skórę to przed podkładem przydałoby się nawilżyć jakimś kremem. Sam podkład najlepiej bezpośrednio nałożyć pipetką na twarz, po czym rozprowadzić go pędzlem do podkładu i ostatecznie wklepać go lekko zwilżoną gąbeczką. To jest mój sprawdzony sposób, efekt jest mega naturalny i nie jest ciężki na twarzy ❤️
Używam odcienia 002 Ivory. Dla mojej bladej twarzy to do tej pory chyba najlepszy odcień na jaki kiedykolwiek trafiłam. Pamietam, że 001 był nieco bardziej różowy. Myślę, że jego mega płynna formuła może być trochę dezorientująca jeśli się z czymś podobnym wcześniej nie spotkałaś, ale to tylko kwestia ogarnięcia jak się z tym obchodzić. Pod względem jakości samego produktu nie mam nic do zarzucenia :)

Na lato ok...

Jak Dla mnie to podkład sprawdza się głównie latem kiedy na twarzy potrzebuje delikatnego make up. Lekko kryje, super konsystencja, i jest bardzo wydajny.

Beznadziejny, nie polecam

Szukałam nowego podkładu do twarzy, Pani w Hebe doradziła mi tą markę. Stwierdziłam, że spróbuje, bo nigdy nie miałam produktu z tej marki. Dla mnie dobry podkład to taki, który jest trwały, nie daje efektu maski, nawilża i skóra wygląda naturalnie i promiennie.
Mam odcień 04.
Nie polecam nikomu, ten podkład to dramat...
Podkład jest wodnisty, ledwo trzyma się na twarzy, po trzech godzinach w sferze T w ogóle już go nie ma. Dodatkowo strasznie wysusza skórę. Powstały mi suche plamy na twarzy, gdzie po przejechaniu podkładem wygląda to jeszcze gorzej. Dla mnie nie pełni w ogóle funkcji podkładu. Używałam kiedyś kremów BB, których ocenę wystawiłam na portalu i zdecydowanie były lepsze i bardziej trwale i nawilżały.

Kupiłam produkt w promocji po 40 zł. Jak na taki efekt to zdecydowanie za dużo. Biorąc pod uwagę, że regularna cena podkładu to ok. 70 zł. uznaję, że to jest jakaś kpina z konsumentów.

Nie dla mnie

Podkład jest bardzo lejący, a nakładając go mamy wrażenie smarowania twarzy olejkiem. Po chwili jego tłustość się ulatnia i zostaje ... Niewiele. Krycie jest bardzo słabe, pomimo zawartości olejów nie daje kompletnie uczucia nawilżenia dodatkowo jest nietrwały.
Twarz wyświeca się po godzinie (pomimo pudru matującego), podkład pomimo bardzo słabego krycia po jakimś czasie tworzy plamy schodząc nieestetycznie z twarzy. Nie jest wart swojej ceny. Nie polecam.

nie polecam

Kupiłam podkład z dużymi nadziejami, bo znalazłam sporo pozytywnych opinii na jego temat. Dla mnie niestety okazał się tragiczny - mimo płynnej wręcz lejącej konsystencji (trzeba uważać żeby nie zachlapać wszystkiego wokół) po nałożeniu na twarz był bardzo "suchy", ciężko było go rozprowadzić, na bazie wygładzającej wręcz mi się rolował. Na dodatek po chwili zaczął się utleniać... Przypudrowany wyglądał jeszcze gorzej - bardzo sucho i nieestetycznie.
Próbowałam go nakładać na różne kremy, a efekt niestety był taki sam... Do mojej tłustej cery się nie sprawdził.

Jestem zadowolona

Mimo średnich recenzji postanowiłam zakupić ten podklad, ponieważ nie każdy ma taką samą cerę. Podkład jest naprawdę super. Należy go przed użyciem dobrze wstrząsnąć, ponieważ zawiera olejek arganowy. Na całą twarz wystarczy spokojnie kilka kropel, aby zapewnić sobie dobre krycie, tak więc jest naprawdę wydajny. Skóra po nim jest naprawdę przyjemna w dotyku, produkt bardzo dobrze się rozprowadza. Przy skórze suchej polecam najpierw ją dobrze nawilżyć przed nałożeniem produktu. Po całym dniu nie zauważyłam aby coś się z nim działo :)

Spodziewałam się po nim czegoś więcej

Bardzo płynny podkład, który naturalnie wygląda na skórze. Krycie jest słabe i wydaje mi się, że produkt ma tendencję do zapychania. Podkład słabo matuje, szybko się wyświeca i lubi znikać z buzi. Ze względu na wodnistą formułę szybko się kończy, a kosztuje niemało. Nie zachwyca a za taką cenę powinien.

Idealny na lato

Podkład bardzo lekki, ładna gama kolorów, jednak przy większych problemach ze skórą nie radzi sobie z kryciem.
Moim zdaniem jest to podkład idealnie sprawdzający się latem, kiedy nie potrzebujemy mocnego makijażu.

niewybijający się.

Nie jest to zły produkt, ale jakoś szczególnie mnie nie urzekł.
Raczej nie stosowałam go solo, bo wtedy się u mnie nie sprawdzał. Początkowo wyglądał ślicznie, dawał efekt promiennej i rozświetlonej twarzy, ale niestety bardzo szybko zaczynał się wyświecać, a tym samym znikać.
Więc zaczęłam go dodawać do innych, nieco cięższych podkładów, żeby nadać im trochę lekkości. I tu się odnalazł.
Skończył się i do niego nie wrócę. Nie mam już takiej potrzeby, bo aktualnie mam podkłady, z których jestem na tyle zadowolona, że nie potrzebuję "wspomagacza".
A poza tym jego cena jest zbyt wygórowana, jak na średnią jakość, jaką nam producent oferuje.

Rozczarowanie

To mój pierwszy podkład tej firmy, po kilku próbach i różnych sposobach aplikacji stwierdzam że niestety nie przypadliśmy sobie do gustu. Posiada średnie krycie, nie zamaskuje większych zmian, ale nadaje się na co dzień. Kolor 002 to ładny wpadający w żółte tony jasny beż. Największą wadą tego podkładu jest jego szybkie wyświecanie się, nie obędzie się bez bibułek i matującego pudru. Bardzo słaba trwałość. Nie współpracuje z każdym pudrem, przez co łatwo o efekt "ciastka". Pod koniec dnia potrafi się ważyć.

Dosyć dobry

Na początku podkład średnio mi się spodobał. Trochę zbyt rzadki i nie mogłam zbudować krycia. Nie wiem czy to było spowodowane samą aplikacją czy może tym czym go nakładałam. Później nakładałam go za pomocą BB i to był najlepszy wybór (jak zresztą do większości podkładów). Aplikuję go bezpośrednio na twarz i konsystencja już mi nie przeszkadza, a krycie też wtedy jest lepsze.