Zoeva, Naturally Yours, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Zoeva, Naturally Yours, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Zoeva Naturally Yours, Eyeshadow Palette to paleta 10 cieni w odcieniach `nude`. Mocno napigmentowane kolory. Cienie Zoeva są łatwe w aplikacji, nie osypują się, utrzymują się na powiece przez cały dzień.

prasowane
o przedłużonej trwałości
paletki cieni

Klasyk

••• Makijaż oczu•••
Makijażu uczę się sama i teraz wiem jak bardzo ważną kwestię odgrywają dobre jakościowo kosmetyki. Kupowanie tanich cieni czy palet sprawiało, że nie miałam chęci kontynuować nauki ze względu na plamy jakie robiły się na powiekach ale jak się okazało to cienie były beznadziejne. Ta paleta była moją pierwszą, droższą paletą i dzięki niej przekonałam się, że makijaż nie jest wcale taki trudny.

[ZALETY]
+ Neutralne odcienie
+ Podstawowa paleta dla każdego
+ Można wykonać makijaż dzienny i wieczorowy
+ Cienie dobrze współgrają ze sobą
+ Dobry pigment
+ Dobrze się rozprowadzają

[WADY]
- na czas w którym jej używałam nie było (paletki już nie mam)

Obecnie jest wiele podobnych i jeszcze lepszych palet w podobnej cenie aczkolwiek kupując ją 10 lat temu była dla mnie naprawdę wyjątkową podstawową paletą do makijażu.

••• Opinia na dany kosmetyk czy produkt jest w 100% szczera. Opisuje to co uważam za istotne i nie sugeruje się marką, ceną czy innymi opiniami •••

Swego czasu super paleta do dziennego makijażu

Dzisiaj już te maty i błyski nie robią wrażenia, ale kiedyś to była paleta ideał do dziennych makijaży. Paleta jeszcze teraz by się jakoś obroniła, bo maty nadal są dobre, bezpieczne i nie zrobi się nimi krzywdy. Błyski też są bardzo zachowawcze, żaden mega blask, ale jako podkład pod mocne błyszczące cienie by się nadały. Ciemne cienie błyszczące jak dla mnie niepotrzebne, 2-3 cienie mniej i paleta byłaby w pełni wykorzystana przeze mnie. Opakowanie cienkie, kartonowe bez lusterka, ale lekkie i poręczne. Cena oczywiście mogłaby być niższa.

DOBRA NA POCZĄTEK

Uważam, że to poprawna paleta.

Dlaczego tylko poprawna?

Nie ma w niej nic zaskakującego. Cienie blendują się fajnie, można je dokładać. Dobry kartonik, łatwo się myje (często dezynfekuję kosmetyki lub wycieram palety). Nigdy nie było z nią problemu.

Jednak błyski są troszkę "starodawne". Nadadzą się jako baza pod pigment czy brokat, bo nie są zbyt tłuste, ale przez to nie ma efektu wow. Lepsze błyski znajdzie się w tanim kobo czy my secret.

Mam mieszane uczucia

Paletka ma swoje plusy i minusy. Kolory cieni są bardzo dobrze skomponowane, odcienie są neutralne, ani za ciepłe, ani chłodne. Cienie łatwo się aplikują, nie ma problemu z ich rozbieraniem, nie robią plam, nie pylą się, ale uważam, że nie są trwałe, przynajmniej na mojej powiece nie utrzymują się tyle ile bym chciała. Aplikuję je zawsze na przypudrowany korektor, tak samo jak wszystkie inne cienie, a te z Zoeva już w połowie dnia znikają z powieki, rokują się w jej załamaniu i utleniają. Trwałość jest ich zdecydowanym minusem. Ponadto, w opakowaniu brakuje mi lusterka, które sprawdziłoby się w trakcie podróży.

bardzo dobry

Jeśli chodzi o jakość cieni to nie mam im nic do zarzucenia. Łatwo i przyjemnie się rozcierają, pigmentacja na plus, trwałość również, nie osypują się. Jednym słowem całkiem przyzwoite cenie. Zawiodłam się jednak na doborze kolorów w tej palecie. Jak dla mnie za dużo jest cieni perłowych, które nie są najwyższej jakości - albo może po prostu ja nie lubię cieni perłowych ? Może się mylę ale na swatchach wyglądały nieco inaczej, niż na żywo.
Opakowanie prześliczne, bardzo stylowe i eleganckie, nie przeszkadza mi, że jest wykonane z kartonu ponieważ dbam o moje kosmetyki więc nie powinno się z nim nic stać. Nie obraziłabym się, gdyby w paletce było lusterko :)
Podsumowując brakuje jej tego czegoś ! Może gdyby było więcej matów..

Godna polecenia

To moja pierwsza paletka cieni, więc mam do niej sentyment :) kolory są bardzo dobrze napigmentowanwe, łatwo się blendują. Kolory są neutralne, jest doskonałą do delikatnego, dziennego makijażu, ale także można z niej stworzyć świetny makijaż wieczorowy. Opakowanie jest piękne, a także bardzo wytrzymałe.

Dla osoby zaczynającej przygodę z makijażem jest jak najbardziej warta polecenia! :)

Jedna z lepszych paletek w przystępnej cenie

Recenzowana paletka Zoeva była moją pierwszą paletką "z wyższej półki". Jej jakość jest rewelacyjna. Cienie mają dobry pigment, są trwałe i wspaniale się nimi pracuje, nawet stawiając swoje pierwsze kroki w makijażu. Paletka pozwala na stworzenie zarówno dziennych, jak i wieczorowych makijaży. Bardzo wydajna

Idelana na codzień

+Ma ładne, kartonowe opakowanie.
+Nie posiada lusterka.
+Pod kątem kolorystycznym cienie bardzo ładnie ze sobą współgrają.
+Wszystkie cienie są dobrze napigmentowane.
+Cienie bardzo dobrze się rozcierają na powiece.
+Są bardzo trwałe i wyglądają ładnie przez cały dzień.
+Nie osypują się.
+Za pomocą tej palety można stworzyć wiele makijaży.

Warto w nią zainwestować

Naturally Yours od Zoevy to paleta, w którą warto zainwestować. To zestawienie kolorystyczne przypadnie do gustu zarówno początkującym, takim którzy cenią sobie minimalizm w makijażu, nie malują się na codzień jak i bardziej doświadczonym makijażystom. Jest w niej wszystko co potrzeba: pięknie łączące się maty, cienie przejściowe, matowy beż, czarny i ciemny brąz do przyciemniania powieki, cienie o świetlistych wykończeniach - jednym słowem paleta uniwersalna. Jeśli ktoś potrzebuje palety na codzień, na wyjazdy lub ofiarować komuś na prezent to to będzie udany zakup. Według mnie bije na głowę prawie 3 razy droższą Urbanowską Naked3. Cienie są cudownie kremowe, pięknie się łączą, sa trwałe, nie blakną w ciągu dnia, cudownie się blendują, nie zlewają się w jedną całość i co ważne paleta jest raczej utrzymana w neutralnej tonacji - czyli będzie wspaniale pasować do każdej tęczówki oka. Dla mnie jedynym minusem jest zbyt słaby czarny - nie jest to czarny jak smoła cień (lub jak w palecie Maxineczki czy The Balm), ale jest poprawny, czarny ale nie tak intensywny do jakich przywykłam.. Paleta jak najbardziej użytkowa i uniwersalna. Jeśli to zestawienie kolorystyczne do kogoś przemawia to warto ją zakupić. Profesjonalna paleta łatwa w użytkowaniu za nieduże pieniądze.

Świetna

Potrzebowałam podstawowej paletki z brązami, czarnym i czymś iskrzącym się. Trafiłam na markę Zoeva i tą paletę. Cechuje się uniwersalnością, ponieważ znajdziemy cienie zarówno do cer ciepłych jak i zimnych (zadowolenie gwarantowane dla fanek zarówno złotej jak i srebrnej biżuterii). Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonać zarówno makijaż dzienny, delikatny jak i mocniejszy wieczorowy. Jeśli ktoś właśnie zaczął przygodę z makijażem (np. po kursie) albo chce się uczyć to serdecznie polecam tą opcję, ponieważ za tą cenę lepszej i bardziej użytecznej ze świecą szukać. Tak samo dla profesjonalistek będzie to świetna paleta bazowa. No i ważna sprawa - jakość, która jest świetna. Cienie są trwałe, nie 'znikają' z powiek, są naprawdę ładnie napigmentowane i dzięki temu wydajne. Na moich oczach trzymały się nawet w starciu z łzami, nie zauważyłam znacznego wchodzenia w załamania nawet mimo moich opadających powiek. Jedyne przed czym mogę ostrzec to lekkie osypywanie się podczas aplikacji, ale to akurat nie minus jeśli podkład kładziemy po wykonaniu makijażu oka. Polecam - dorównuje droższym koleżankom.

Moja ulubiona

Zdecydowanie moja ulubiona paleta. Używam już drugiego opakowania. Idealna do codziennego makijażu jak i mocniejszej, wieczorowej wersji. Do brwi też się przydaje;)

Dla mało wymagających jest genialna

Świetna paleta! Cena jest dość wysoka ale cienie wynagradzają nam to. Piękna kolorystyka - powiedziałabym, że idealna dla każdego. Cienie się super blendują, mają piękną pigmentację. Jest kolor na całą powiekę, na załamanie i coś żeby rozświetlić oko. Jest również czarny cień idealny do zrobienia kreski. Brak lusterka jakoś szczególnie mi w tej palecie przeszkadza. Moim zdaniem jest ona piękniejsza bez niego. Dbałość o szczegóły jest widoczna. Jest to moja pierwsza paleta z wyższej półki i jestem z niej mega dumna. Polecam!