L'Oreal Paris, Nutri - Gold, Olejkowy rytuał, Odżywczy krem - olejek

L'Oreal Paris, Nutri - Gold, Olejkowy rytuał, Odżywczy krem - olejek

Średnia ocena: 3.64/5

Jedwabisty krem - olejek natychmiast nawilża i odżywia nie pozostawiając tłustej i klejęcej warstwy na skórze. Skóra odzyskuje poczucie komfortu. Dzień po dniu poprawia się wygląd skóry, a oznaki zmęczenia stają się mniej widoczne. Twarz wygląda na wypoczętą. Skóra odzyskuje witalność.

na dzień
normalna, odwodniona
nawilżające
oil – free / nietłusta
w słoiczku
bogate

Dobrze nawilża i odżywia skórę

Świetny krem. Dobrze nawilża i odżywia skórę. Mam wrażenie, że stan cery mi się po nim trochę poprawił. Cena niestety powala i wyłącznie przez to będę szukała jakiegoś godnego zamiennika. Niemniej jeśli będzie promocja, napewno kupię ponownie

U mnie tylko jako baza

Krem idealny jako baza pod podkład ponieważ pozostawia warstwę na skórze która się nie wchlania co jest tez minusem produktu. Poza tym nie robi NIC. Raczej nie kupię

Ulubiony

Krem, który mnie zachwycił! Cudowna gęsta, treściwa, otulająca konsystencja, która idealnie się wchłania, ale pozostawiając niesamowite uczucie komfortu na skórze. Piękny zapach.
Używam zarówno na dzień jak i na noc.
Daje mi natychmiastowe nawilżenie, które utrzymuje się cały dzień, a makijaż nałożony na ten krem wygląda nienagannie. Po nocy skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona, niesamowicie miękka, a wszelki podrażniona znikają.

Konkretny produkt

Krem bardzo konkretny, treściwy - prawdziwe SOS na nadchodzące chłody i dla sucharów.
Moja skóra jest raczej normalna w stronę suchej, więc używam głównie na noc, ale przy niższych temperaturach będę dodawać go do kaszmirowego fluidu z resveratrolem.
Zdarzyło mi się tez użyć go pod makijaż - nie zaszkodził mu absolutnie - mimo naprawdę konkret konsystencji!
Ślicznie pachnie, szata graficzna i zastosowane w opakowaniach materiały - małe cuda!
Skóra jest po nim baaardzo miękka - jestem urzeczona!

Cera jak aksamit

Używam od miesiąca i powiem szczerze że żaden krem, żadna baza nie daje takiego efektu. Szybko się wchłania, dobrze współgra z podkładem a cera po nałożeniu jest mega gładka, delikatna jak aksamit.

Na pewno kupię kolejne opakowanie

Najlepszy krem jakiego używałam, moja cera potrzebowała naprawy warstwy hydrolipidowej i z tym ten produkt poradził sobie znakomicie. Odżywił, nawilżył, to to czego szukałam. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Świetny !!!

Cudowny krem na noc. Super odżywia skore mam cerę mieszana ale nie zapycha jej a rano moja twarz jest miękka, nawilżona, gładka po prostu jak inna skóra. Dodatkowo krem ma piękny zapach bardzo świeży, ale jednoczenie bardzo elegancki. Słoiczek jest tez bez zarzutu jeżeli chodzi wygląd, krem jest bardzo wydajny bo już odrobina wystarcza na cała twarz. Świetny krem olejek polecam

Przeciętność zamknięta w luksusowym opakowaniu

Krem kupiony na promocji w Rossmannie wiele obiecywał, ale na suchą skórę podziałał dość przeciętnie. Co prawda nie można mu zarzucić tego, że nie zadbał o nawilżenie, jednak w moim przypadku nie zauważyłam wielkich różnic między stosowaniem jego (rano i wieczorem), a wcześniejszych kosmetyków. Na promocji cena jest ok w stosunku do jakości, ale na pewno nie zdecydowałabym się na zakup po pełnej cenie.

Dla mnie mistrz!

Mam baaardzo wrażliwe oczy. Próbowałam już kremów ze średniej i górnej półki - albo podrażniają, albo nic nie dają. Ten krem, mimo, że nie jest stricte przeznaczony pod oczy - nie podrażnia! Smaruję okolice oczu i na dzień i na noc - moja sucha skóra pod oczami pięknie go wciąga. Uwielbiam go! Pomaga! A zapach piękny.

Miało być super, ale niestety uczula

Produkt miał być super, bo jego wydanie nocne uwielbiam. Konsystencja i wchłanianie super. Wydajność świetna stosować można 2,5 miesiąca. Ja niestety po paru tygodniach stosowania dostałam alergię, myślałam że to inny produkt, ale ostatecznie po paru próbach uczula delikatnie na innych obszarach ciała. Ale na twarzy mam wysypkę. Nie rozumiem tego, ale mimo wszystko chce ocenić produkt bo stosowałam go miesiąc za nim skóra postanowiła się z nim nie dogadać.
Zapach jak przy wersji nocnej intensywny, długo niestety na skórze się utrzymuję. Film zostawia na skórze, więc stosowanie go pod makijaż uczy cierpliwości. Mimo tłustości i podobnego składu do nocnej wersji, niestety nie wystarcza mi jego nawilżanie.
Uczulenie upewniło mnie, żeby nie wracać do produktu, nawet jak promka będzie przednia.

Dobre nawilżenie

Lekki odżywczy krem olejek, nie obciąża skóry, szybko się wchłania, zostawia ja odżywioną, nawilżoną, gładką. Ja używałam go jako kremu na noc bo moja tłusta cera i gorąca robota nie pozwala na takie kremy. Ten ma obłędny zapach, fajna konsystencje, cudne ekspluzywne, ciężkie, szklane opakowanie. Jedyny minus dla mnie to złote drobinki, bo nie przepadam.

Idealne rozświetlenie

Złote drobinki zachwycają. Nadaje się pod makijaż, ale stosuję go również na dzien "no make up". Daje uczucie ochrony skóry, kremowa konsystencja jest bardzo przyjemna.