L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (stara formuła))

True Match od L`Oréal Paris to pierwszy na świecie tak doskonale dopasowujący się do karnacji podkład. Dostępny w aż 9 twarzowych odcieniach, co pozwala każdej kobiecie znaleźć swój idealny kolor.

Udoskonalona formuła podkładu L`Oréal Paris True Match z nowymi pigmentami, olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi (gliceryną, witaminą E i B5), idealnie dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

Trzy nowe hybrydowe pigmenty efektywnie dopasowują się do ciepłej, zimnej i neutralnej tonacji skóry. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepszą precyzję kolorystyczną. Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych zapewnia doskonałe rozprowadzenie podkładu, równomierne wykończenie makijażu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.

Dobry, ale tylko latem i wymaga utrwalenia

Podkład o bardzo lejącej konsystencji, dość szybko znika z twarzy pod wpływem dotyku. Warto go utrwalić pudrem sypkim np. transparentnym. Świetnie nadaje się do używania latem, szczególnie na opaloną skórę, aby wyrównać koloryt. Podkład zmienia kolor na bardziej pomarańczowy.

Jeden z najlżejszych podkładów jakie miałam

Gdy go aplikowalam na twarz pierwszy raz pomyślałam że to chyba nie to, że się nie polubimy. Konsystencją przypominal Affinitone, był bardzo wodnisty. Moja buzia wyglądała jakby właściwie nie było na niej żadnego podkładu a chciałam zakryć co nie co, ale po chwili jakby zaczął się wtapiać w skórę i było lepiej. Na bardziej wymagające miejsca nałożyłam druga warstwę i było już fajnie. Podkład wygląda na buzi bardzo naturalnie, nie tak ciężko jak np podkłady kryjące. Jest lekki, idealny na lato, dobrze się trzyma, przypudrowany pudrem transparentnym też wygląda super. Fajne opakowanie tylko pompka plastikowa wyglądająca trochę tandetnie ale to nic :) podsumowując polecam, choć na pewno nie nada się do cer trądzikowych, raczej bardziej dla osób które nie mają problemów z cerą a chcą wyglądać bardziej naturalnie

Nie polubiliśmy się

Nie wiem jak się sprawdza przy nieskazitelnej skórze, ale przy mojej pełnej przebarwień, wyprysków i zaskórników był totalną porażką. Krycie średnie, podkreślał wszelkie suche skórki a co najgorsze mocno zmieniał kolor już po godzinie pi nałożeniu. Dla mnie nietrafiony zakup.

Dramat

Lekka konsystencja, małe krycie, efekt bardzo naturalny podkład dla gładkiej bezproblemowej cery jednak nie sprawdził się u mnie podkreśla suche miejsca, uwidacznia skórki wchodzi w zmarszczki mimiczne Cera musi być mocno nawilżona kolory dla mnie za bardzo różowe brak tonów żółtych czy oliwkowych podkład na cerze mieszanej utrzymał mi się około 6 godzin po za tym twarz wyglądała jak kula dyskotekowa te drobinki brokatu nie podobają mi się podkład dla skóry nieskazitelnej

Świetny produkt

Podkład kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i namowach siostry. Nie zawiodłam się. Po wielu latach od pierwszego razu wciąż do niego wracam.
Jestem w szoku widząc, jak idealnie dopasowuje się do mojej cery.
Kwestię krycia oceniam na średnie - ale można ładnie zbudować, dwie dosyć cienkie warstwy są jak najbardziej wystarczające.
Nie jestem mu cały czas wierna, bo mam też inne ulubione podkłady, lubię testować nowości, ale raz na jakiś czas go kupuję.

Dobry podkład

Kupiłam pierwszy raz ponad 3 lata temu. Jeśli potrzebuję lekkiego podkładu z delikatną formułą sięgam po niego. Nie ma pełnego krycia , ale do makijażu codziennego się nadaje. Kolor też fajnie się dopasowuję do skóry.

nie do końca dla mnie ...

Bardzo fajny elegancki design kosmetyku. Rozkłada się go przyjemnie i dość łatwo. Ja dodatkowo pomagam sobie pędzelkiem. Niestety według mnie słabo kryje, bardzo uwidacznia w moim przypadku niedoskonałości np. małe wągierki czy krosty dlatego według mnie nie u każdego się sprawdzi.

Przyjemny

Podkład ma lekką konsystencję. Producent umożliwił wybieranie w rozbudowanej gamie kolorystycznej oraz w trzech tonach - ciepły / chłodny / neutralny. Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Krycie lekkie - do max średnie. Nie tworzy efektu maski.

Polubiliśmy się

Używałam na co dzień. Bardzo ładna gama kolorystyczna, super wpasował się w moją cerę. Dla mnie fajny, lekki, nie robi maski na twarzy, opakowanie bardzo wygodne. Na pewno jeszcze raz kupię. Malowałam też nim Mamę i również ładnie wyglądał na starszej cerze.

Jak na rekomendacje na YT wyszło słabo

Testowałam ten podkład kilka lat temu zachęcona wieloma poleceniami przez Youtube'rki. Kupiłam na wielkiej promce w Rossmanie, bo w regularnej cenie nie byłoby mnie wówczas stać. Zachwycona, że dorwałam swój odcień cieszyłam się jak dzieciak nowym nabytkiem licząc, że wreszcie mam podkład, który będzie ładnie wyglądał i zakryje moje niedoskonałości.
O jak bardzo się pomyliłam. O jejuu jaki błąd popełniłam !
Mimo iż kolor był dobrany idealnie, za każdym razem utleniał się albo do pomarańczowych albo do różowych tonów. Ciastkował się w ciągu kwadransa od nałożenia go na skórę. On właściwie leżał na skórze a nie stapiał się ze skórą nawet jeśli nałożyłam go w małej ilości. Czym bym go nie aplikowała rolował się po skórze. Nieprzypudrowany zwijał się ze skóry, zbierał się w liniach mimicznych w bardzo nieestetyczny sposób. Przypudrowany wyglądał tak, jakbym była bardzo zaniedbana i dodawał mi lat. Miał dać satynowe wykończenie był pękający mat. Miał nawilżyć a miejscami wysuszał skórę i podkreślał istniejące skórki.
To jeden z najgorszych podkładów, jaki testowałam. Never more. Nawet w nowej formule.

Ciekawy podkład

Podkład ten zaskoczył mnie swoją trwałością. Uważam, iż starsza formuła jest lepsza od starej.
Niestety minusem jest wysoka cena tego podkładu. Za to bardzo fajnie wtapia się w skórę.

Daje rade

Daje nawet fajny efekt, jest leciutki. Przy nałożeniu jednej warstwy wygląda dobrze i nawet, gdy mamy jakiś nie proszonych gości to przy nałożeniu dwóch warstw wygląda okey :) Przy strefie T trzeba uważać , ponieważ lubi się swiecić i ścierać ;) Jak za tą cenę i jak na podkład drogeryjny jest wart uwagi.