L'Oreal Paris, Elseve, Color - Vive, Low Shampoo (Krem myjący 3 w 1 do włosów farbowanych i uwrażliwionych)

Low shampoo- rewolucja w pielęgnacji włosów.

Rewolucyjny sposób pielęgnacji suchych i uwrażliwionych włosów
- 3w1- pełna rutyna w jednym produkcie: delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywnie odżywiająca pielęgnacja
-bez siarczanów, w zamian aż 2x więcej odżywienia
Low shampoo to rewolucja w pielęgnacji włosów. To pierwszy tak innowacyjny, delikatny, niskopieniący krem myjący 3w1 od elseve. W produkcie tym składniki pieniące zostały zastąpione aktywnymi składnikami oczyszczającymi, żeby zaoferować suchym włosom wyjątkowo delikatną pielęgnację, bez pocierania i bez ich plątania. Dzięki kombinacji składników odżywczych low shampoo zapewniaja pełną rutynę w jednym produkcie- delikatnie oczyszczający szampon, odżywka ułatwiająca rozczesywanie oraz intensywna pielęgnacja. Dodatkowo rewolucyjna formuła low shampoo nie zawiera siarczanów, oferując aż 2x więcej odżywienia. A wszystko to, aby porrawić jakość suchych włosów i zapewnić im wyjątkową przemianę.
Low shampoo wprowadzamy w 3 wariantach. Każdy dedykowany do odpowiedniego problemu z włosami:
- low shampoo mmo (z 6 olejkami kwiatowymi)- do włosów suchych i uwrażliwionych
- low shampoo tr5 (z calendulą)- do włosów suchych i zniszczonych
- low shampoo color vive (z eliksirem z siemienia lnianego)- do wlosów farbowanych i uwrażliwionych

To pierwsze produkty low poo na rynku masowym, dotychczas dostępne jedynie na rynku profesjonalnym i aptecznym.

Skóra głowy
normalna
do włosów farbowanych
łagodzące, podtrzymujące kolor, regenerujące
z pompką

Taki sredni

Szampon do włosów jest dosc fajny jesli chodzi o mycie ale koloru wlosow nie chroni gdyz za kazdym razem odcien byl jasniejszy. Konsystencję ma fajna gesta lecz lupiez mi wyszedl po nim. Ogolnie duze opakowanie i zapach ok. Cena za droga

Coś dziwnego

Krem jest gesty, ciężki-tłustawy, nie pieni się, ma przepiękny zapach.
Producent radzi aby nałożyć duża ilość produktu jednak nie jesteśmy w stanie określić kiedy jest wystarczająca ilość bo on się nie pieni.
Pierwsze razy były porażką bo po spłukaniu włosy były tluste.
Po którymś razie jak już go poznałam efekt jaki uzyskałam był bardzo fajny, miękkie, błyszczące włosy, pięknie pachnące, nie wymagały użycia odżywki.
Jest bardzo mało wydajny, generalnie efekt był fajny ale jest uciążliwy w użyciu.

Wykorzystała: kilka próbek

Reqelacja

Moje włosy są niesforne i się piszą. Zobaczyłam ten krem na półce w rossmannie i pomyślałam że "kremem" Nie ma się dobrze umyć włosów. Poczytałam opinie i było wiele pozytywnych komentarzy. Skusiłam się cena i opiniami na ten szampon w kremie i szok.. Moje włosy jakby odzyly. Wystarczy dosłownie 2 pompki aby włosy były umyte a mam włosy do łopatek. Efekt był zadowalajacy. Polecam

Miał by szał, a jest niewypał :/

Dostałam ten krem myjący w prezencie, niestety jest to nietrafiony prezent. W pierwszej chwili się ucieszyłam bo pomyślałam, że to coś fajnego na szybkie mycia. Niestety rozczarowałam się, jako szampon zupełnie się nie sprawdza bo nie domywa włosów, jako odżywka działa w miarę ok, ale też nie jakoś super. Jak na złość ma duża pojemność więc jakoś go zmęczę, ale na pewno sama sobie nie kupię. Zapach też nie przypadł mi do gustu, a Konsystencja mnie zaskoczyła bo za pierwszym razem w ogóle nie mogłam go wydobyc z opakowania ????Domyślam się, że ma taką wysoka ocenę bo sporo dziewczyn dostało go za darmo do testów :p

Porządne nawilżenie

Zaintrygowały mnie recenzje tego kremu do mycia włosów. Jako włosomaniaczka musiałam go wypróbować!
Miałam kłopot z pierwszym wydobyciem kremu z opakowania, wielokrotnie naciskałam pompkę i nic nie wylatywało. Ale po kilkunasty naciśnięciach udało mi się wydobyć preparat :) Krem nałożyłam do na włosy i pozostawiłam na dłużej niż zaleca producent. Chciałam aby wszystkie kosmetyki do stylizacji dobrze się rozpuściły. Potem bez problemu spłukałam włosy. Efekt był świetny! Włosy były puszyste i delikatne w dotyku. Łatwo poddawały się stylizacji. Moje włosy są w raczej dobrej kondycji, nie mam tendencji do przetłuszczania się skóry głowy. Ale odradzam stosownie go dziewczynom z włosami przetłuszczającymi się, będą oklapnięte i niełatwe. Zauważyłam, że bogata formuła kremu powoduje, że po którymś z kolei myciu tylko tym szamponem, włosy stają się ciężkie i oklapnięte. Więc doradzam stosowanie tego kremu zamiennie z innym tradycyjnym szamponem do włosów farbowanych. Wtedy krem wcale nie wpływa na przetłuszczanie a wprost przeciwnie wycisza nadprodukcję sebum.

Zawiedziona

Szczerze i mocno jestem zawiedziona :(
Kupiłam ten krem i myślałam że coś podziała na moje włosy ale jednak się myliłam.
Już po pierwszym użyciu włosy zrobiły się ciężkie, strasznie przetluszczone i wyglądały jakby były nie myte przez kilka dni:(
Jestem fanką firmy Loreal ale te krem dla moich włosów się nie sprawdził, niestety.

Małe rozczarowanie

Spodziewałam się czegoś lepszego - moje małe rozczarowanie
Produkt jest ciężki w użyciu, trudno go zmyć z włosów, trzeba go dużo nałożyć dlatego z wydajnością kiepsko.
Po zastosowaniu dla osób z tendencją do przetłuszczania tragedia, włosy przyklapnięte, tłuste u nasady - ja musiałam myć głowę raz jeszcze
Może produkt sprawdzi się przy suchej skórze głowy, jeśli nie macie tendencji do przetłuszczania się może warto spróbować
Ja nie polecam - szampon oddałam mojej mamie, która po zastosowaniu przyznała mi rację
daje mu 2 gwiazdki za fajne opakowanie (pompka) oraz przyjemny zapach

Meh

Dziwny... Zdecydowanie spodziewałam się czegoś lepszego.
Kupiłam z ciekawości i trochę się rozczarowałam. Włosy były wygładzone na długości, ale bardzo przyklapnięte u nasady. Krem ma piękny zapach, który utrzymuje się na włosach bardzo długo. Mam dość długie włosy i raczej ciężko się tego używa. Miałam problem żeby "przebić się" przez warstwę włosów do skóry, a jakoś specjalne gęste to one nie są... Mało wydajny. 10-15 pompek? Dobry żart. Poniżej 20 jeszcze nie udało mi się zejść. Na plus, że nie podrażnił skóry głowy.
Podsumowując... Wydaje mi się, że każda odżywka nadająca się do mycia sprawdziłaby się podobnie. Resztę zużyję chyba do emulgowania oleju.

Szampon i odżywka w jednym

Elseve Color-Vive kremmyjący to produkt do którego początkowo byłam negatywnie nastawiona. Przy pierwszej aplikacji - według wskazań producenta użyłam około 15 pompek produktu ( na długie włosy ) Włosy dzięki szamponowi bardzo łatwo się rozczesywały, ale były "oklapnięte". Kiedy zmniejszyłam ilość produktu , efekt był zachwycający. Włosy były miękkie, błyszczące i wyglądały na dużo zdrowsze. Dużym plusem jest wygodne opakowanie produktu z pompką. Szampon posiada bogatą, odżywczą konsystencje oraz ładnie pachnie.

Jest ok ale bez rewelacji

Szampon delikatnie myję i odświeża włosy, ale dużego odżywienia i nawilżenia jak zapewnia producent to on nie daję. Nie przesusza, ale po umyciu i tak potrzebna jest odżywka albo maska. Nie jest to żadna rewolucja w pielęgnacji, poprostu zwykły szampon. Nie zaszkodzi ale i nie polepszy kondycji włosów.

Droga na skróty

Kupiłam na próbę, bo lubię takie nowinki kosmetyczne. Moje włosy są regularnie rozjaśniane, a przez to suche i wymagające odżywienia. Na początku obawiałam się, że to jednak bardziej odżywka i nie domyje dobrze skóry głowy.
L'Oreal Paris, Elseve, Color - Vive, Low Shampoo ma gęstą konsystencję odżywki do włosów. Na moje włosy zużywam około 10 pompek. Podczas mycia nie pieni się, ale za to ładnie pachnie. Spłukuję po 3 minutach. Jestem zaskoczona bo ten szampon dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy. Nie mam problemów z nadmiernym obciążeniem czy szybkim przetłuszczaniem. Włosy są świeże, miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują.
Jestem zadowolona, ten kosmetyk to miła odmiana od zwykłych szamponów i odżywek. Działa szybko i dobrze, dzięki czemu skraca czas wieczornej toalety do minimum.

mam mieszane odczucia

Hmmmm.No więc najważniejsze jest to, że spełnia swoją rolę jako szampon i może trochę jako odżywka też. Brak jednak zdecydowanie efektu wow i jest mało wydajny-do dłuższych włosów trzeba zużyć około 12 pompek-więc mega dużo. Tak więc myje, może lekko odżywia, ale jest dość drogi, mało wydajny i jak dla mnie nie jest jakimś specjalnym produktem.