Nivea, Essentials, Urban Skin Detoks, Żel-krem na noc

Nivea, Essentials, Urban Skin Detoks, Żel-krem na noc

Kategoria
Marka

Żel-krem na noc z kwasem hialuronowym, antyoksydantami i ekstraktem z bio zielonej herbaty:

o pomaga oczyszczać skórę z toksyn każdego wieczoru - dla widocznie udoskonalonej, zdrowo wyglądającej cery
o przywraca zdolność antyoksydacyjną skóry i wzmacnia jej naturalny system ochronny
o pomaga cerze zregenerować się podczas snu
o wypełnia Twoją cerę obfitym, 48-godzinnym nawilżeniem
o lekka formuła i orzeźwiający zapach sprawiają, że poczujesz wspaniałe odświeżenie ZOBACZ I POCZUJ UDOSKONALONĄ I ZDROWO WYGLĄDAJĄCĄ CERĘ! Rozpieść swoją cerę tym lekkim, szybko wchłaniającym się i łatwym w aplikacji żel-kremem. Ciesz się intensywnym nawilżeniem, uczuciem jedwabiście gładkiej, odświeżonej i oczyszczonej
z toksyn cery!

normalna, mieszana, dojrzała, sucha, odwodniona
nawilżające, regenerujące, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
50 – 100ml, <50ml
żel
na noc

bardzo dobry

kupiłam go bo ma bardzo bogaty skład i producent obiecuje długotrwałe nawilzenie ale na samym początku bałam się bo z reguły żele do twarzy sa dość lepkie a ja nie lubię takiego uczucia. Cena przystepna jak za krem tej marki. opakowanie ładne . Sam krem zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu, które łatwo sie odkręca. konsystencja bardzo ładna i ma delikatnie wyczuwalny zapach. nakłada sie go bardzo dobrze. O dziwo bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego lepkiego filmu. Skóra jest nawilżona i gładka. Lubię go uzywać na noc bo rano mam delikatną skórę. polecam go

Kosmetyk jest wspaniały

Recenzję samego kremu napisałam pod pełnym produktem, ale w skrócie moja skóra go pokochała. Odżywienie, poczucie nawilżenia i regeneracji to właśnie idealne podsumowanie kremu.

Nie jestem fanką

Nie jestem fanką kremów typu żel, bo często się lepią i zostawiają powłokę. Tu pozytywnie się zaskoczyłam, bo jego stosowanie nie jest dla mnie uciążliwe. Czuję, że jest i nie trzeba go dokładać, nie lepi się i nie zostawia plam. Ma lekkie działanie nawilżające, także skóra po nim jest w porządku. Jednak nie zauważyłam jakiegoś szczególnego wygładzenia i wyrównania kolorytu, którego oczekiwałam. Liczyłam na poprawę kondycji skóry, ale niestety miesiąc stosowania nic nie zmienił i nadal mam problemy.

Dobry wybór

Krem rewelacja. Skóra jest pełna blasku, odżywiona, wygląda na bardzo wypoczęta. Żaden krem nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Stosuje od 2 tyg i skóra wygląda zupełnie inaczej. Gładka, promienna twarz każdego ranka. Polecam każdemu

Efekt luksusowy

Żelu używam od miesiąca, szybko się wchłania i rzeczywiście działa. Głębokie nawilżenie sprawia, że moja cera jest mega gładka w dotyku, efekt luksusowy. Czasem zaszczypie mnie przy nakładaniu, ale nie podrażnia mimo mojej wrażliwej skóry. Jedynie tego innowacyjnego wieczka bym się pozbyła bo tak dobrze się przysysa, że ciężko się do kremu dostać :)

Dobry

Krem w ładnym opakowaniu o dobrej konsystencji. Konsystencja jest bardziej lekka, która szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, bardziej delikatnym niż ciężkim. Krem nawilża, koi i wygładza cerę. Skóra pozostaje miękka . Krem wydajny i często w cenie promocyjnej.

Zwyczajnie dobry

Krem kupiłam zachęcona opisem producenta. Wcześniej korzystałam z kremu o podobnym działaniu, ale innej marki, którego cena gwałtownie wzrosła. Chciałam sprawdzić, czy Nivea sobie poradzi. Krem ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i nie uczula. Pozostawia uczucie odświeżonej i nawilżonej skóry, dodatkowo ma przyjemny zapach. W porównaniu z kremem poprzedniej marki działanie Nivea jest nieco mniejsze, stąd opinia, że krem jest po prostu dobry. Na pewno plus za niska cenę i ładne opakowanie, ale jeśli liczymy na efekt wow to nie w tym wypadku.

Herbaciany na noc

Kocham ten krem . Krem jest bardzo wydajny ,nie uczula ,nie podrażnia . Krem super się sprawdza na noc. Krem oczyszcza super skórę . Ma ciekawy herbaciany zapach . Krem dobrze wygładza i nawilża . Rano twarz po kremie jest gładka ,nawilżona i idealnie ujedrniona. Krem mnie nigdy nie uczulił i nigdy nie podrażnił .

Jeden z najlepszych kremów

Jest to jeden z najlepszych kremów jakie miałam. Fakt, faktem, że szczypie na początku użytkowania, ale to znaczy, że zabija wodne rodniki, działa antyoksydacyjnie. Krem ma formę żelu, szybko się wchłania i pozostawia delikatny film. Jest bardzo wydajny. W składzie ma masło shea oraz ekstrakt z zielonej herbaty działające zabójczo na trądzik. Również jest zawarty hialuronian sodu i pantenol, który działa nawilżająco i uelastycznia skórę. Krem zamknięty w malutkim, szklanym pudełeczku, z którego można z łatwością wyjąć zawartość. Dla mnie ten krem to hit.

Świetny krem na start

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z pielęgnacją bardzo nie lubiłam uczucia ciężkich kremów na mojej twarzy, szczególnie na noc, dlatego ten krem był dla mnie wybawieniem. Cudowna żelowa konsystencja, która bardzo szybko się wchłania. Żelowe kremy mają to do siebie, że często ściągają nieco skórę, a ten tego u mnie nie robił.
Obecnie wolę bardziej bogate kremy na noc, ponieważ częściej stosuję peeling, po którym potrzebuję porządnego nawilżenia + moja skóra jest już nieco starsza, ale ten do młodej cery sprawdza się idealnie!

Regenerujący żelek

Mam skórę mieszana i uwielbiam kremy o lekkiej konsystencji które szybko się wchłaniają i dają efekt promiennej cery. Krem Nivea spełnia wszystkie kryteria dobrego kremu czyli jest lekki i przyjemny w stosowaniu. Dodatkowo przepięknie pachnie i pozostawia skórę miękką i widocznie nawilżona. Rano widać było że skóra odpoczęła i wciągnęła wszystko co najlepsze z produktu. Dodam tylko że stosowałam go również w ciągu dnia bo fajnie się u mnie sprawdzał pod podkład. Cenę ma znośna i jak dla mnie jest bardzo wydajny. Wrócę do niego jak tylko mi się nawinie przy zakupach kosmetycznych.

Super.

Bardzo fajny, lekki żelowy - krem na noc. Przede wszystkim zapewnia nawilżenie, a po jego stosowaniu skóra jest bardzo delikatna.
Krem bardzo ładnie pachnie. Posiada wygodne opakowanie.
Jestem z niego bardzo zadowolona.