Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Nivea, Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 3.68/5

Wzmacniający Micelarny Szampon NIVEA wzbogacony o lilię wodną:
bardzo łagodnie oczyszcza nie podrażniając skóry głowy,
wzmacnia włosy by były bardziej elastyczne,
chroni naturalne pH skóry głowy.
Micelarna technologia zastosowana w szamponie zawiera łagodnie i głęboko oczyszczające micele, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, jednocześnie dbając o zdrowie włosów i skórę głowy.

do włosów normalnych, do włosów przetłuszczających się
oczyszczające
bez parabenów, zapachowa
Skóra głowy
normalna

Skuteczny, a przy tym pięknie pachnie

Szampony Nivea są chyba najlepsze spośród innych szamponów innych marek, a już szczególnie linia micelarna bardzo dobrze się sprawdza na moich włosach.
Wersja z lilia wodna dobrze i łagodnie oczyszcza skórę głowy, pozostawiając charakterystyczny zapach tej marki. Osobiście bardzo go lubię.
Szampon ten jest ratunkiem dla moich szybko przetłuszczających się włosów. Po jego użyciu moje włosy są oczyszczone, wzmocnione, wygładzone, do tego lekko uniesione i co najlepsze mogę przez dłuzszy czas ich nie myć bo naprawdę wyglądają świetnie.
Linie micelarna zdecydowanie polecam, chyba wszystkie szampony micelarne się u mnie sprawdziły.

Zwykły dobry szampon

Szampon jest ok. Ładnie pachnie, dobrze się pieni. Dobrze oczyszcza skórę głowy, po dłuższym uczuciu nie obciąża włosów.
Szampon jest wydajny. W sumie to tyle w całej opinii. Wykorzystałam cały, ale nie sadze żebym do niego wróciła, bo nie zauważyłam żadnych efektów dodatkowych. Zwykły szampon.

Wzmacniający szampon micelarny wzbogacony o lilię wodną, Nivea

Wzmacniający szampon micelarny Nivea kupiłam w Drogerii Natura.
Opakowanie to plastikowa przeźroczysta butelka o pojemności 400 ml. zapłaciłam około 19 zł.
Szampon ma ładny zapach, pieni się, dobrze myje i oczyszcza skórę głowy,
Włosy po umyciu dobrze się rozczesują, a po wysuszeniu są miękkie, sypkie ładnie odbite od nasady, niestety włosy dość szybko się przetłuszczają i tracą świeży wygląd.
Podsumowując szampon nie jest zły choć ogólnie to taki drogeryjny średniak, nie wiem czy jeszcze do niego wrócę.

Jest OK

Szampon jak szampon. Fajnie oczyszcza, ale to oczyszczenie nie utrzymuje się jakoś specjalnie długo. Zapach jest fajny, a opakowanie jest bardzo wygodne - łatwo nabrać odpowiednią ilość produktu i widać ile go zostało, przez przezroczyste opakowanie. Jest dobrze dostępny. Generalnie polecam.

Lilia wodna

Uwielbiam szampony micelarne. Ten produkt jest po prostu przyzwoity, bo nie znalazłam nic, co by sprawiło, że z chęcią wróciłabym do tego produktu. Szkoda, że zapach był dość słabo wyczuwalny. Nie ma o czym się rozpisać ;)

Bez rewelacji

Szampon kupiłam z czystej ciekawoaci .
Z początku myślałam że to płyn micelarny do zmywania makijażu;p ale po przeczytaniu etykiety dowiedziałam się że jest to szampon więc postanowiłam go przetestować na własnych włosach.
Szampon mieści się w przezroczystej butelce z zamknięciem typu klik.
Butelka poręczna mieści się spokojnie w ręce jak i na półce w łazience.
Butelka o pojemności 400ml.
Etykietka z napisami w kolorze fuksji białym i niebieskim oraz licznymi maziajami .
Napisy duże czytelne w języku polskim.
Szampon bez koloru czyli przezroczysty.
Konsystencja dość gęsta.
Zapach delikatny typowy dla kosmetyków z tej firmy .
Szampon nie wylewa się po za palce.
Dobrze rozprowadza się na włosach.
Szampon dobrze się pieni i wypłukuje.
Szampon nie wywołał reakcji alergicznej ani podrażnienia.
Nie płacze włosów i nie wysusza ich .
Jednak efekty po jego stosowaniu jakoś do mnie nie przemówiły.
Wlosy jakie są takie są .
Nie są ani wygładzone ani wzmocnione .
Napewno nie zakupie go kolejny raz .
Na rynku jest zbyt wiele produktów które muszę wypróbować.

Super na gęste włosy

Uważam że Szampon Micelarny Nivea jest trafieniem w 10-kę. Używam tej różowej wersji, dla włosów łamliwych oraz wrażliwej skóry głowy. jest bardzo fajny, przypomina właśnie wodę micelarną, ponieważ dokładnie oczyszcza wszystkie zabrudzenia na włosach i skórze, a jednocześnie fajnie nawilża i jest bardzo delikatny. Ja ogólnie nie mam łupieżu, ale zawsze odrazu po umyciu włosów miałam coś podobnego do łupieżu, póki włosy nie wyschną, nie wiem czy po prostu nie umiem włosów sobie umyć =) ale z tym szamponem właśnie nie miałam nic, wszystko czyściutkie, włosy przyjemne w dotyku i rewelacyjny zapach! Chyba jednak umiem myć włosy tylko musiałam znależć dobry szampon, i to jest właśnie to. Ja mam gęste włosy i długie, ale polecam go również dziewczynom z krótkimi i rzadkimi włosami, bo tem szampon tworzy cuda!

Szampon spełniający swoją funkcję

Szampon w wygodnym opakowaniu, przezroczystym dzięki czemu łatwo można kontrolować zużycie produktu. Szampon posiada delikatny i przyjemny zapach. Konsystencja produktu jest żelowa i dobrze się pieni. Szampon dobrze myje włosy. Nie plącze i nic po za tym nie robię przynajmniej ja nie zauważyłam by cos robił . Produkt wydajny.

Nie zaskoczył.

Jest to pierwszy szampon micelarny jakiego używałam. Długo czaiłam się na którąś z propozycji, aż w końcu natknęłam się na promocję i postanowiłam sprawdzić jak te micele sprawują się w produktach do włosów.
O moich spostrzeżeniach - poniżej.

Na wstępie słowo o moich włosach, które ostatnio przechodzą fazę jakiegoś mega buntu. Ostatnio skróciłam je do ramion, aby je wzmocnić bo strasznie wypadały. Stały się suche, zaczęły się falować, puszyć co przy jesiennej pogodzie doskwiera mi ze zdwojoną siłą, także nie ma lekko. Na szczęście aż tak strasznie się nie przetłuszczają, na drugi dzień są jeszcze do zaakceptowania.

Butelka w której otrzymujemy szampon ma standardową pojemność 400 ml. Jest przeźroczysta, także łatwo kontrolować pozostałą ilości produktu. Zamknięcie jest bardzo wygodne, zakręcane na klik, które dobrze zabezpiecza, ale z drugiej strony nie rodzi problemu z otwarciem. Korek jest okrągły i spory (o tej samej średnicy co butelka) dzięki czemu możemy postawić na nim butelkę, co zawsze ułatwia wydobycie produktu, gdy się kończy. Tutaj że względu na kształt butelki i rodzaj zamknięcia jest to trochę utrudnione. Szata graficzna spójna z całą serią. Dominuje minimalizm, wstawki w różowym kolorze, bez przepychu z delikatną elegancją, ładnie prezentuje się na półce.

Sam szampon jest również przeźroczysty. Ma dla mnie przyjemny, delikatny i nie nachalny zapach, raczej świeży, zdecydowanie nie jest słodki. Na włosach pozostaje jeszcze przez długi czas po umyciu. Konsystencja jest średnio gęsta, szampon dobrze się wydobywa i bezproblemowo rozprowadza na włosach. Jest z gatunku tych mocno się pieniących, ale ja nie miałam żadnych problemów z wypłukaniem go. Skład oczywiście drogeryjny z SLS na czele, ale nie zawiera silikonów. Jest trochę składników pielęgnacyjnych, które mają "zreperować" nasze włosy i co cieszy nie zamykają stawk INCI jak to się czasem zdarza.

Jak zatem szampon sobie poradził z włosami? Z pewnością bardzo dobrze oczyszcza włosy czy to z zanieczyszczeń czy resztek produktów do stylizacji (ja zawsze myję je 2 razy). Już podczas mycia czuć, że włosy są gładkie i miłe w dotyku, nie są takie szorstkie czy tępe jak czasem się zdarza. Po wysuszeniu nie były obciążone, ale ładnie odbite u nasady, jakby było ich optycznie więcej. Muszę również przyznać, że nie przetłuszczały się szybciej. Szampon sprawił, że stawały się miękkie, błyszczące, niezbyt splątane i całkiem dobrze się rozczesywały nawet bez użycia odżywki czy maski. Końcówki jak były przesuszone tak zostały, nie zauważyłam na tym polu większej poprawy. Puszenia również nie zlikwidował. Czy włosy zostały zregenerowane, nawilżone? Raczej nie zauważyłam, ale dla mnie szampon ma mieć głównie dobre właściwości myjące bo o resztę ma zadbać odżywka/maska. Z dodatkowych informacji - szampon nie wywołał reakcji alergicznych, nie podrażnił, ani nie przyczynił się do powstania łupieżu czy swędzenia.

Podsumowując szampon dobrze oczyszcza, nie zrobił na moich włosach szkód, ale też nie wywołał efektu wow. Używa się go całkiem przyjemnie, nie wyczekuję jego końca, ale nie sprawił, abym szalenie chciała kupić go ponownie, tym bardziej, że mam na oku cały szereg szamponów, które chciałabym przetestować.

Dobrze oczyszcza

Szampon w przezroczystym opakowaniu z wygodnym zamknięciem. Możemy kontrolować jak dużo ubywa produktu. Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Świetnie się pieni i dobrze oczyszcza włosy. Po zastosowaniu samego szamponu włosy są napuszone, oczyszczone , sypkie , odbite od nasady. Nie podrażnia. Nie ułatwia rozczesywania.

Zwykły, ale dobry

Szampon Nivea z tej linii wyróżnia się na tle innych tej marki głównie opakowaniem. jest szczerze o wiele estetyczniejsze od klasycznych szamponów Nivea i praktyczniejsze w użyciu. Mamy tu okrągłą, nie spłaszczoną butelkę, którą dobrze sie trzyma w ręce. Opakowanie jest przeźroczyste dzięki czemu wiemy, ile mamy produktu, co bardzo szanuję. Jest też moja ulubiona wersja zamknięcia kosmetyku, bez taniej klapki która się nie domyka, obkleja czy rozwala, zastąpił ją zwykły "klik".

W użyciu jednak szampon nie jest jakiś rewolucyjny. Nie powiem, mycie nim jest przyjemne, chociaż nie zachowuje się jak łagodny szampon. Bardzo mocno i ładnie się pieni, przy czym nie podrażnia. Daje wrażenie mocno domytych włosów, co raz na jakiś czas faktycznie jest potrzebne.
Po umyciu włosy zachowują się jak typowo po myciu oczyszczającym. Lekko spuszone, ale dające ładną objętość.
Nie będzie to mój ulubiony szampon, ale z pewnością nie jest to bubel.

Dobrze oczyszcza

Szampon w wygodnym opakowaniu i przezroczystym co ułatwia zużycie produktu.

Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym i delikatnym zapachem oraz dość gęstą konsystencją.

Szampon dobrze się pieni, bardzo dobrze oczyszcza, nie plącze włosów. Po zastosowaniu włosy są sypkie i lekkie.

Dla mnie szampon dobry ale co któreś mycie, nie używam za każdym razem, ponieważ ciężko rozczesuje się włosy po nim oraz są szorstkie czego nie lubię.

Produkt bardzo wydajny.