Bell, HYPOAllergenic, Face & Body Illuminating Powder (Hypoalergiczny rozświetlacz do twarzy i ciała)

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Marka

Hypoalergiczny rozświetlacz do twarzy i ciała firmy Bell jest dedykowany dla kobiet, które chcą zapewnić swojej skórze świeży i wypoczęty wygląd. Formuła zawierająca pigmenty perłowe daje efekt subtelnego, naturalnego rozświetlenia cery. Dodatkowo dzięki emolientom wygładza skórę.

prasowane

Ideał na co dzień

Jest to jeden z moich ulubionych rozświetlaczy dający efekt delikatnego, a nie kosmicznego rozświetlenia. Idealny na co dzień. Kolor jest jasno szampański. Uwielbiam. Zużyłam już 3 opakowania i kupiłam zapas na wypadek gdyby go wycofali LOL

Na nie

Jestem na nie, niestety. Rozświetlacz ma różowo srebrny/ złoty odcień co mi się nie podoba. Wygląda dość nienaturalnie na skórze. Ma duże drobinki, które po aplikacji wyglądają jak brokat.
Poza tym niewielki wybór odcieni, tak wieć trudno jest dobrać odpowiedni dla siebie.

Ulubiony.

Aktualnie mój ulubiony rozświetlacz. Daje efekt jakiego szukałam, czyli świetlistej tafli bez nachalnych drobinek. Błysk daje się bardzo łatwo stopniować, ale już pierwsze nałożenie gwarantuje widoczność kosmetyku. Idealny dla osób o jasnej cerze. Utrzymuje się cały dzień. Jedynym minusem jest wydajność - szybko znika z opakowania.

Lekki make up

Rozświetlacze od zawsze mają specjalne miejsce w mojej kosmetyczne i muszę podkreślić, że są jednym z moich ulubionych kosmetyków!

Hypoalergiczny rozświetlacz Bell jest bardzo lekki i delikatny. Po jego użyciu na pewno nie uzyskamy sztucznego efektu. Ma subtelny odcień przez co daje lekki i naturalny efekt. Polecam go jako wykończenie makijażu aby nasza skóra była promienna i lekko przypudrowana.

Jest trwały lecz bardzo delikatny co niektóre osoby mogą uważać za wadę. Dla mnie jest to na plus ponieważ nie lubię mocnego makijażu.

Spodobało mi się fajne opakowanie i przystępna cena. Kosmetyk nie uczula - dodam również, że mam cerę normalną z małą skłonnością do alergii.

Efekt glow :)

Kupiłam na promocji w hebe i nie żałuję. Rozświetlacz, należy do moich ulubionych. Ma przepiękny chłodny odcień, nabrany na palec wydaje się biały, ale aplikując na twarz nie zostawia białej poświaty.
Najbardziej powinien przypaść do gustu osobom o jasnej karnacji, daje perłowe wykończenie :) Nie sypie się .
Dodam że rozświetlacze z tej serii są bardzo napigmentowane jak na tą półkę cenową. Jest także niesamowicie wydajny. Jak dla mnie jeden z lepszych rozświetlaczy, na pewno kupię ponownie ! Polecam! :)

Nie polecam

Kiedyś to był mój ulubiony rozświetlacz - zanim poznałam rozświetlacze dobrej jakości i dowiedziałam się czym jest prawdziwy blask.
Zacznę od koloru - srebrno-różowy, zimny. Do mojej urody pasował, ale nie ma innego wyboru kolorystycznego.
Rozświetlacz daje bardzo pudrowy, zgaszony, płaski błysk. Tworzy taflę na skórze, która wygląda jak skorupka. Błyszczy się tylko pod określonym kątem i trzeba nałożyć go naprawdę sporo żeby cokolwiek rozświtlić. No słabizna po prostu. Bardziej puder rozświtlająco-satynowy niż rozświetlacz.

Za delikatny,wręcz jak puder rozświetlający.

Dla mnie zdecydowanie to nie jest rozświetlacz,tylko coś w rodzaju pudru rozświetlającego do twarzy,jeśli ktoś ma skórę suchą albo puder pod oczy.
Czasem go stosowałam jako puder pod oczy.
Jako rozświetlacz jest bardzo delikatny,wręcz nie widzialny.
Pod palcami jest gładki ,nie kruszy się.
Skład nie jest za czysty,po mimo tego,że w nazwie ma dermatolgist i hypoallergenic myślę,że dużo ludzi nabierze się na to.
Opakowanie nie za ładne,miałam kolor 03.

Dobry skład

Puder niestety nie posiada swojej gąbeczki dlatego nakładałam go moim pędzelkiem.Delikatnie poprawia kolor twarzy / skóry.Ładnie się rozprowadza.Trzyma dość długo nie ma problemu z myciem go z twarzy.Jest ok. Ciesze się że nie uczula,nie podrażnia oraz nie robi się " rolowaty " na twarzy.Polecam :)

Świetny efekt

Ogólnie nie mogłam się przekonać do rozswietlacza przez długi okres czasu no ale w tym sezonie są już one bardzo na czasie
Chyba jeden z większych trendów pięknie rozświetlona twarz więc i ja postanowiłam coś kupić na początek nie chciała wydawać fortuny a wiem że ta firma ma fajne produkty lubię od nich cienie do brwi
Więc kupiłam ten rozświetlacz i oto jest
Świetnie łączy się z skóra daje piękne rozwietlenie nie jest za mocny a nakłada idealną taflę poza tym świetnie się z nim pracuje
Efekt gloow jest niesamowity
Co za tym idzie jego cena jest naprawdę śmieszą cena
Delikatne drobinki świetnie rozświetlają cerę
Jeżeli chodzi o trwałość u mnie jaknajbardziej na plus
Z wydajnością może trochę gorzej po naprawdę dużo go zostaję na pędzlu ale to żaden problem i tak starcza na długo jak za tę cenę
Jestem po prostu zachwycona nie zmywa się po godzinie czy dwie jest lekki i naturalny ciężko zrobić sobie krzywdę tym produktem polecam każdemu jak i na początek tak i w dalszej drodze warto mieć u siebie ten skarb

super rozświetlacz, naprawdę polecam !!!

Używam go od roku, sprawdza mi się super, najbardziej podoba mi się efekt "tafli", równie dobrze sprawdza się na obojczyki( ślicznie wtedy wygląda), dopasuje się do każdego koloru skóry i najważniejsze jak najbardziej jest wart swojej ceny!

Za taką cenę? Jak najbardziej na plus!

Rozświetlacz ten kupiłam, kiedy kończył mi się poprzedni. Bylo to jakoś przed świętami, więc przez prezenty dla bliskich miałam dość napięty budżet. Zobaczyłam ten rozświetlacz i postanowiłam, że go wezmę. Mam cienie do brwi z tej samej serii i sprawdzają mi się dobrze. Zrobiłam szybki swatch, pigment był w porządku. No to produkt ląduje w koszyku. Posiadam odcień 03 Warm i na początku nie byłam przekonana, bo wcześniej używałam rozświetlaczy o chłodnym tonie. Teraz po ponad pół roku używania go nie wiem, czy chcę wrócić do zimnych tonów rozświetlacza!
Daje piękny efekt naturalnego rozświetlenia, nie ma brokatowych drobin, ale nie daje też efektu tafli. Ja taki naturalny glow lubię najbardziej. Jest wydajny, dostępny w czterech tonacjach kolorystycznych, a ten efekt naturalności po prostu uwielbiam! I to wszystko za niecałe 20zł!
Nie jestem alergiczką, więc niestety nie mogę powiedzieć, czy sprawdza się pod tym kątem.

Piękny

Kosmetyki Bell HypoAllergenic coraz bardziej przypadają mi do gustu i ten kosmetyk jest kolejnym z nich. Bardzo lubię rozświetlacze o chłodnym odcieniu, tworzące taflę na kościach policzkowych. I ten właśnie taki był :) Pięknie odbijał światło, jeśli ktoś lubi mocny efekt mokrych policzków, wystarczy dołożyć go trochę więcej. Opakowanie proste, ale nic się z nim nie działo. Dosyć szybko się zużywał, jak na rozświetlacz, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Można go dorwać a promocji, ale cena regularna nie jest odstraszająca :) Polecam dla bladziochów, nie tworzy plam