Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Średnia ocena: 4.86/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

preparaty do skórek, odżywki do paznokci
wzmacniające, ochronne, regenerujące
w tubce
olejek

Bardzo dobra odżywka. Serum Regenerum nie raz i nie dwa uratowało moje skatowane paznokcie. Hit!

To jest taki mój pewniak. Jak tylko mam ochotę odstawić lakier, w tym hybrydowy i widzę, że paznokcie wymagają regeneracji, to serum od Regenerum zawsze pomoże. Przy okazji - mój facet zawsze się ze mnie śmieje, że przed snem muszę nałożyć to serum regenerum. :D tak, bo zawsze używałam go przed snem.
Zużyłam co najmniej 3 tubki tego produktu i zawsze chętnie po niego wrócę. A dlaczego?

Aplikator / opakowanie / zapach i konsystencja
Serum jest zamknięte w małej tubce zakończonej pędzelkiem. Wyciśnięcie tego płynnego złota (m.in z olejem makadamia, witaminami a i e oraz innymi olejami) nie jest problemem. Wystarczy delikatnie nacisnąć tubkę i wydobyć kroplę olejku, która w zupełności wystarczy do pokrycia wszystkich paznokci i skórek wokół nich. Naprawdę plus dla producenta za tego typu aplikator. Jest mega wygodny. Muszę też wspomnieć, że produkt jest bardzo wydajny (tubka ma 5 ml). Wystarcza minimum na 1,5, miesiąca używania. Uwaga! Zdarzyło mi się, że produkt zjełczał po jakimś czasie (zaczął pachnieć takim starym olejem...) nie mniej jednak używałam go nadal, bo dalej działał. ;-) i powiem szczerze nie przeszkadzało mi to w niczym, bo po prostu nie mogłam się napatrzeć na swoje zdrowe, mocne, nawilżone paznokcie.
Nie mogę się tutaj doczepić do konsystencji - jest to po prostu olejek o delikatnym, lekko cytrusowym zapachu. Bardzo przypadł mi do gustu. Oczywiście trzeba uważać, żeby nie utłuścić sobie wszystkiego wokół po nałożeniu produktu na paznokcie/skórki, dlatego polecam stosować go na noc (mi się tak najlepiej sprawdzał).

Działanie
Efekty są widoczne już w zasadzie po pierwszej aplikacji. O ile nie na paznokciach, tak na pewno na skórkach. Paznokcie są zdecydowanie wzmocnione i mniej się łamią gdzieś po około 2-3 tygodniach. Z tym produktem byłam w stanie je zapuścić bez malowania. W moim przypadku to jest naprawdę cud, ponieważ moje paznokcie są dość kruche i miękkie (od zawsze). Czasami borykam się też z pękającymi skórkami/ zadziorami. Serum od Regenerum genialnie odżywia skórę. Wysuszenie idzie w zapomnienie.

Widzę, że generalnie cena poszła całkiem sporo do góry. Kiedyś można je było nabyć za około 16 zł. Zdecydowanym plusem jest też dostępność tego serum. Da się go kupić w praktycznie każdej aptece/ drogerii itp. Nawet jeśli jest trochę droższe niż było - i tak jest wspaniałe i warte każdej złotówki.

Pomaga odżywić płytkę paznokcia

Mam go od niedawna, ale już widzę poprawę w paznokciach. Używam w trakcie zmian kolorów paznokci, by je trochę odżywić. Paznokcie stały się wyraźnie mocniejsze, nie rozdwajają się wyglądają na zdrowsze. Serum wygodnie nakłada się na płytkę paznokcie, tubka jest elastyczna a pędzelek do nakładania odpowiedni. Serum jest olejkowe. Ma delikatny, przyjemny zapach.

Dobra, ale raczej będę szukać dalej

Odżywka jest trochę „nijaka”. Bardzo przyjemna w stosowaniu, jednak nie widzę większych efektów

Jeżeli chodzi o płytkę paznokcia to mam dość mocną i bez problemu zapuszczam długą. Z bliska nie lubię jej chropowatości i matowości, jednak regenerum nie daje poprawy na dłuższą metę. Pomógł natomiast w okresie kiedy paznokcie się rozdwajały

Sera kupuję głównie dla poprawy jakości skórek wokół płytki, a regenerum jako serum olejowe, również tutaj pomaga, ale nie tak dobrze jak inne produkty.

Na plus jest jednak forma opakowania z pędzelkiem i konsystencja, która świetnie się rozprowadza cienką warstwą. Nie sprawia to jednak, że serum olejowe się całkowicie wchłonie w paznokieć ;)
Polecam nakładać wiec jeżeli przez dłuższy czas niczego nie będziemy robić dłońmi, przed zmywaniem (nawet godzinę) mija się to z celem… Również nie przed snem żeby nie zostawić tłustych plam

Hmmmm

Widziałam reklamę w telewizji bodajże j postanowiłam przetestować. Mam mocno rozdwojone paznokcie, o łamliwości nie wspomnę. No co tu dużo gadać , kupiłam, przetestowałam i .. na jednej tubce poprzestane. Nie wiem może trzeba używać regularnie :-) , ale ja jestem niecierpliwa i zwatpilam. Nie zauważyłam znacznej poprawy stanu paznokci. Więc szukam dalej

Porażka ; )

Kiedyś zużyłam jedną lub parę tubek. Już nie pamiętam. Oceniam 1 całe opakowanie.

Zalety:
– brak

Wady:
– wszystko ; )

Ogólna ocena: nie robi nic i ściera się w 90% z paznokci i skóry wokół

Rada: Kobiety! Kupcie pierwszy lepszy olej roślinny, na to samo wyjdzie. Drogi produkt nadający się do kosza. Sam olej.

Mogę malować zwykłym lakierem do paznokci

Kupiłam z uwagi na rozdwajające się paznokcie oraz przesuszone skórki wokół paznokci.
Jakie rezultaty?
Serum świetnie nawilżyło i zregenerowało skorki. Wygładziło oraz wzmocniło płytkę paznokcia. Na tyle, ze nie muszę obecnie już stosować hybryd ale maluję po prostu zwykłym lakierem.

Skusze się na kolejne opakowanie

Cena nie jest wysoka, tak więc uznałam, ze kupię przetestuję.

Fajny elegancki wygląd, używa się tego serum jak tradycyjnego pisaka. praktyczna forma aplikacji, mogę wydobyć kosmetyku tyle ile tego potrzebuję, bez obawy, ze zmarnuję go zbyt dużo.

Aktualnie zużyłam już opakowanie, stosowałam raz dziennie, chociaż zdarzało się i dwa razy dziennie jak sobie o nim przypomniałam. Wystarczył mi na jakieś 3 miesiące tak więć sporo, aplikowałam przy tym również na skórki, w które wmasowywałam produkt.

Fajnie się wchlania, pierwsze co zauważyłam to o wiele lepsza kondycja skórek. Paznokcie również mocniejsze. Ogólnie ciekawy produkt i podejrzewam, ze skuszę się na kolejne opakowanie.

twarde paznokcie

Paznokcie hybrydowe robię sobie od jakiegoś czasu i nieco je sobie uszkodziłam przez moje nieudolne ściąganie ( już nauczyłam się jednak to robić :P). Przez to stały się miękkie jak papier oraz zaczęły się niesamowicie rozdwajać.
To serum pozwoliło mi je przywrócić do poprzedniej dobrej kondycji. Zrobiłam sobie przerwę od hybryd, a pani w aptece poleciła mi to serum i w ciągu miesiąca stsoowania widziałam naprawdę dobre rezultaty. Paznokcie stały się twarde, mocne, rosły jak szalone.
Fajna konsystencja, dobrze się wchłania, przyjemne opakowanie z pędzelkiem :)

regeneracja i utwardzenie

Wygodny aplikator. Zapachu praktycznie nie wyczuwam. Zauważyłam wzmocnienie płytki paznokcia, podobnie skórek. Paznonkcie mają ładniejszy koloryt.
Poza tym znacznie utwarda i regeneruje.

używam jak szalona

Ogónie super sprawa z tym serum. NIgdy wcześniej nie stosowałam tego typu produktów ale do kupienia zmusiła mnie bardzo dobra cena jaką zobaczyłam w aptece ;)
no i od tamtej pory wiem, ze był to brakujący element w mojej pielęgnacji. Normalnie smaruję paznokcie oraz skórki tym serum jak szalona bo widzę mega poprawę.
Paznonkcie nie sa tak przesuszone, skórki dawno już nie prezentowały się tak ładnie.

Efekty widoczne

Serum jest wydajne, szybko się wchłania. Nie pozostawia klejącej się warstwy. Opakowanie z pędzelkiem też wygodne.
Efekty widać, ale oczywiście przy regularnym stosowaniu. Paznokcie są mocniejsze, skórki też wyglądają ładniej.

regeneracja dla paznokci

Zdecydowałam się na wypróbowanie serum bo miałam bardzo zniszczone płytki paznokcia bo wielokrotnym wykonywaniu hybrydy. Pierwsze efekty widziąłam szybko bo już po 2 tygodniach regularnego stosowania. Paznokncie stały się bardziej wytrzymałę, sprężyste i mniej sie rozdwajały.
Opakowanie jest wygodne, pojemność wydjae się niewielka ale serum nie trzeba dużo tak wieć serum jest wydajne. Pędzelek pozwala precyzyjnie dobrawć odpowiednia ilość na paznonkcie i na skórki.
Cena jest adekwatna do jakości tak wiec polecam zdecydowanie spróbować i zakupić jeśli zależy Wam na zregenerowaniu swoich pazurków.