Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi) (stara wersja)

Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi) (stara wersja)

Wersja z dużą szczoteczką.
Dobrze wyregulowane, w kolorze naturalnego brązu brwi, nadadzą twarzy niepowtarzalny wygląd i sprawią, że Twoje oczy będą wyeksponowane. Makijaż będzie wyglądał naturalnie, gdy brwi będą dopasowane do kształtu twarzy i zachowają swą pierwotną linię.
Pomocna przy codziennych zabiegach upiększających może okazać się nowość firmy Wibo - Eyebrow Stylist. Jest to brązowy tusz do stylizacji brwi, dzięki któremu w prosty i szybki sposób, będziesz mogła podkreślić brwi i nadać im idealny kształt. Zastosowanie kosmetyku pozwoli skorygować niedoskonałości brwi: optycznie je zagęści, doda koloru oraz zatuszuje nierówności. Dodatkową zaletą tuszu jest żelowa konsystencja, która pozwala na równomierną i dokładną aplikację kosmetyku.

Skład: Aqua, Glycerin, Acrylates/Palmeth-25 Copolymer, Mica, CI77491, CI77499, CI77891, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate. Potasium Hydroxide, Allantoin, Ethylexylglycerin, Bisabolol, CI 75470.

Cena: 9,50zł / 8ml
/m/

Warty polecenia

Używam go do codziennego makijażu. Efekt jest delikatny i naturalny, ale różnica przed i po widoczna. Szybka i bezproblemowa aplikacja. Kolor utrzymuje się długo. Żel ładnie ujarzmia brwi na cały dzień, nie są potrzebne poprawki. Dla mnie bardzo fajny produkt.

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Świetny efekt za niewielką cenę

Żel świetnie sprawdza się dla każdego rodzaju brwi. Jedna warstwa pozwala wystylizować brwi, kilka warstw dodatkowo je podkreśla. Duży plus za brak plam oraz opakowanie dzięki któremu na szczoteczce zostaje dokładnie tyle produktu ile potrzebne jest do uzyskania pożądanego efektu. Wersja z cieńsza szczoteczką (nowsza) niestety przebiła poprzednika dzięki łatwiejszemu operowaniu nią. Żel jest jak najbardziej godny polecenia, zwłaszcza dla osób które mają niewiele czasu na poranny makijaż i szukają kosmetyku który szybko poskromi brwi a dodatkowo je podkreśli :)

Używam tego produktu od: półtora roku

świetny, tani kosmetyk

Świetna rzecz, zwłaszcza kiedy się spieszymy a chcemy szybko podkreslic brwi

zacznę od plusów :
- piękny efekt
- piękny kolorek
- wydajny
- łatwy w użyciu
- proste opakowanie
- cena

Minusy :
- zapach
- szczoteczka mogłaby byc zdecydowanie krótsza

Bardzo polecam, warto wypróbowac.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie w trakcie

Brwi super podkreślone i ukształtowane! Genialny!

Produkt jest świetny.

Ciężko malować brwi cieniami i kredkami.

Żel, dzięki szczoteczce fajnie kształtuje brwi, a aplikowany tusz osadza się na brwiach nie robiąc nieestetycznych plam.

Kolor świetny, efekt naturalny ale zauważalny.
Super cena!

Świetny

Moim zdaniem spełnia swoją role.
Utrzymuje się dosyć długo na brwiach.
Używam go z cieniami a nie solo więc dzięki termu wytrzymuje na nich cały dzień. Jest to mój ulubieniec kosmetyczny. Naprawdę za taką cenę warto go kupić. Uwierzcie mi wiem co mowie bo jeśli chodzi o brwi to zawsze muszą być idealne, a dzięki temu cudeńku wyglądają super! To jest to czego szukałam ;)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

fajny był, aż zepsuli

Kiedyś kupiłam to cudo z czystej ciekawości i byłam zachwycona: żel był trwały, pomagał utrwalać cienie i usztywniał włoski. Miałam fajnie zdefiniowane brwi, żel jak za tę cenę był zachwycający. Co ciekawe: miał wielką szczotę (prawie jak diorshow;))

Kupiłam więc drugie opakowanie i... to jakaś czarna rozpacz. Szczoteczka jest inna, malutka, nie tak włochata. Żel jest rzadszy, bardziej błyszczący i świecący. Nie robi z brwiami kompletnie nic: mam wrażenie, że nawet nie zasycha. Jestem wprawiona w makijażu brwi, ale tą szczoteczką nie jestem w stanie zrobić nic oprócz plam i kleksów. Normalnie bym nie rozpaczała: ot i 10 zł w błoto, ale boli mnie, że żel był tak fajny, a tak go skopali.

No cóż, wracam do aqua brow;)

Nareszcie mam brwi :)

-Gdzie byłaś jak Bozia rozdawała urodę?
-Stałam w drugiej kolejce - po rozum...

Mam ładne oczy, ładne uszy, przyzwyczaiłam się do nosa!, ale brwi to mam takie, że ich nie widać...

Zrobiłam makijaż permanentny, wytrzymał rok, delikatnie wyblakł. To Wibo od dwóch lat nadaje kształt mej twarzy.

Delikatnie barwi brwi
Układa je, ujarzmia je.
Jakby zagęszcza optycznie
Nie osypuje się
Nie rozmył mi się nigdy na deszczu
Nie zrobiłam sobie nigdy "maski"
Jest tani, ogólnodostępny
Baardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

jak na razie na plus :)

Zachęcona pozytywnymi opiniami wizażystek postanowiłam go kupić. To był strzał w 10 :D kolejny z resztą za Waszymi opiniami ;)

+ kolor (intensywny, niczym jak henna)
+ konsystencja
+ szczoteczka - mimo iż duża ładnie i łatwo można się nie posługiwać
+ cena
+ dostępność
+ trwałość - cały dzień i nawet okruszynki, nie rozmazanego (zobaczymy jak bd później, bo dopiero zaczęłam przygodę z tym eyebrowerem)

Minusem jest to, ze jak nałoży się za dużo to skleja mocno brwi i jest to mało naturalne a ciężko się tego pozbyć później.

Ogólnie polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia :D
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

mieszane uczucia

Nowa wersja szczoteczki jest bardzo wygodna i zdecydowanie lepsza od tej poprzedniej, ale nie podoba mi się efekt jaki zostawia na moich ciemnych brwiach. Mam brwi lekko czarne, ale do ich podkreślania używam chłodnych brązów wpadających w szaroście. Ten żel na moich brwiach nie wygląda za dobrze, gdyż nie jest matowy tylko ma w sobie okropnie świecące drobinki czego efektem są takie jakby mokre świecące brwi. O wiele delikatniejszy i naturalniejszy efekt mogę uzyskać cieniem dlatego wybieram tą metodę podkreślania brwi. Jeśli chodzi o utrwalenie to nie ma żadnego, ale ja mam dość niesforne brwi, więc rzadko co daje im radę. Daję 2 gwiazdki, gdyż na brwiach mojej mamy wygląda bardzo dobrze. Ma jaśniejsze włoski i u niej efekt jest delikatniejszy i bardziej naturalny.

Lubię

Mam już 2 opakowanie. Używałam zarówno starej wersji, obecnie używam nowej.
Ten tusz to moja podstawa w codziennym makijażu.
Praktycznie wszystko mi tutaj pasuje:
-kolor
-konsystencja
-szczoteczka (chociaż mogłaby być krótsza, bo czasem trudno mi nią operować, i gdzieś tam wyjadę poza brwi)
-opakowanie
-zapach
-wydajność
-to, że trzyma się cały dzień, aż do wieczornego zmywania makijażu
-nie spływa, nie zbija się w gródki, nie ściera się w ciągu dnia
-tani
-dostępny w drogeriach

Nie mam uwag ani minusów. A jakbym się chciała do czegoś już przyczepić, to do tej szczoteczki która mogłaby być o połowę krótsza, ale nie wiem czy wtedy bym nie narzekała, że nabiera za dużo produktu ;)

Ogólnie wersja obecna bardziej mi odpowiada niż poprzednia, która miała standardową klasyczną szczoteczkę.

Używam tego produktu od: Hmm...pewnie ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: drugie

Wystarczający ;)

Podkreślam brwi paletką do brwi z catrice z kroplą duraline.

Utrwala go przyczesuje włoski pomaga produktowi wytrzymać całą noc.

Do samych cieni bez duraline niestety nie wystarczał. Za to leci półtorej punkta. Ale mi w zupełności wystarcza. Bardzo wydajny.

Podsumowując: Do dobrego produktu do brwi polecam. Przy słabszych alebo do użycia samodzielnie moim zdaniem się nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Polecam!

jeszcze niedawno nie używłam produktów do stylizacji brwi, bo wydawały mi sie zbędne. Sama mam ciemne brwi, ale żyją własnym życiem. Skusiłam się na żel podczassporej obniżki i teraz nie mogę bez niego żyć! Kupiłam nawet jeden na zapas.

Plusy:

- piękny, głęboki, brązowy kolor, idealny dla ciemnowłosych
- utrzymuje brwi w ryzach przez cały dzień
- fajna konsystencja
- niska cena
- mała i wąska szczoteczka, która dobrze sprawdzi sie przy każdych brwiach

Minusy:

- nie zauważyłam

Używam tego produktu od: 1 rok