Fitomed, Odżywka ekstraziołowa `Rumianek i słonecznik` do włosów koloryzowanych (odcienie jasne)

Odżywka zmniejsza łamliwość włosów osłabionych po koloryzacji, pogrubia je, przyspiesza ich porost, ułatwia rozczesywanie. Dłużej utrzymuje jasny kolor fryzury, nadaje jej piękny, złocisty połysk.

no nie koniecznie

Odżywka, która musi być długo na włosach żeby poczuć, że daje jakikolwiek efekt. odżywka jest tempa, źle się rozprowadza na włosach, jej zapach jest średnio przyjemny.
jest niedroga ale nie widzę efektów rozświetlenia jakiego bym oczekiwała ani podkreślenia jasnych włosów czy chociaż pasemek.

wymęczyłam, aczkolwiek raczej nie polecam

Produkt godny polecenia!

Jeśli chodzi o moje odczucia związane z używaniem tej oto odżywki to przyznam że są one jak najbardziej pozytywne.Po każdym zastosowaniu odżywki moje włosy były miękkie w dotyku,zdrowo wyglądały a do tego nie miałam żadnych problemów z ich rozczesywaniem..

Jeśli chodzi o zapach to po otworzeniu odżywki od razu wyczułam jej delikatnie ziołowy zapach a najbardziej wyczuwalny z ziół był rumianek..
Co do efektu rozjaśniania o którym wspomniał producent to muszę powiedzieć że po miesiącu stosowania tej oto odżywki wraz z szamponem z tej samej serii zauważyłam że moje włosy rozjaśniły się .Szczerze mówiąc to byłam przekonana że dzięki nim moje włosy nie rozjaśnią się w ogóle a tu takie miłe zaskoczenie, Odcień moich włosów stał się jaśniejszy o około pół tonu,może i to nie jest za dużo ale zawsze coś ..
Wydajność produktu - Oceniam ją na średnią a już tłumaczę dlaczego .. Odżywka ta ma zaledwie 200 ml dlatego też jest za mała jak na moje włosy przy stosowaniu jej co drugi dzień..Po około 3 tygodniach stosowaniu odżywka mi się już skończyła gdzie inne starczają mi spokojnie na 2 miesiące nawet dłużej.
Dlatego też rada dla producenta by była dostępna ta odżyweczka o większej pojemności.Byłoby wspaniale:)

Skład odżywki jest naturalny dzięki czemu produkt bardzo u mnie zapunktował dlatego iż uwielbiam naturalne odżywki i moje włosy również co mogę wnioskować po ich stanie.

Jedynym zastrzeżeniem co do tego produktu jest jego wydajność do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń. Produkt ten jest na prawdę bardzo dobry.

świetna odzywka, takze bez splukiwania

Bardzo lubie te odzywke, choc ma dwa minusy, niezbyt lubie ten zapach i szybko sie zuzywa. A tak, to ma same plusy, lubie wlosy po tej odzywce, zupelnie ich nie obciaza, sa lekkie, sypkie, dobrze sie ukladaja.
Zazwyczaj stosuje ja jako odzywke bez splukiwania i daje to swietne rezultaty. Bez splukiwania tez jest dobrze, ale poniewaz lubie odzywki bez splukiwania z radoscia odkrylam, ze ten produkt nadaje sie do tego jak dla mnie w stu procentach

Używam tego produktu od: od kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: drugie

To jest odżywka?

Jestem zachwycona szamponami z tej firmy. Kiedy weszłam do malutkiego sklepiku zielarskiego i zobaczyłam, że są również odżywki z tej serii wiedziałam, że muszę wypróbować.
Zapach jest przyjemny. Ten zapach mi coś przypomina, ale..nie wiem co ;)
Konsystencja - jak dla mnie beznadziejna. Za bardzo wodnista.
Działanie - i tutaj muszę pomarudzić. Działanie - żadne. Odżywkę nakładałam na wilgotne włosy, po zmyciu jej musiałam ratować się odżywkami z innych firm, gdyż włosy były tak szorstkie i splątane, że nie mogłabym ich rozczesać.
Nie wiem czemu, ale akurat na tą odżywkę bardzo się uparłam i postanowiłam, że przetestuję ją na kilka sposobów. Nakładałam ją na kilka minut, kilka godzin, mieszałam z różnymi półproduktami (np. gliceryna, parafina, różne olejki). Efekt? W dalszym ciągu - żaden. Ta odżywka nie robi nic, poza plątaniem włosów. Oczywiście, szkoda mi było wyrzucić do kosza i kombinowałam z nią tyle, ile mogłam, żeby jak najszybciej ją skończyć i zapomnieć, że ją kupiłam.
Cena - chyba przepłaciłam, bo zapłaciłam za nią w sklepie zielarskim 15 zł!

Nie kupię więcej tej odżywki. Zawiodłam się na tym produkcie, bo szampony z tej firmy są rewelacyjne!

to jest odżywka?

Zachęcona dobrymi opiniami skusiłam się na ten produkt.
Zapach dość neutralny, w miarę ładny - naturalny.
Efekty? Żadne. Nakładałam ją na wilgotne włosy, trzymałam kilka minut i włosy robiły się tempe jakbym niczego nie nałożyła. Innym sposobem było nałożonie produktu bez spłukiwania. Plusem było to, że faktycznie nie obciażyła włosów, ale nie zrobiła przy tym niczego dobrego. Po regularnym używaniu odżywki (całe opakowanie) nie zauwałyłam żadnych pozytywów. Kondycja moich włosów znacznie się pogorszyła.

Nie odżywia, nie ulastycznia.
Plusem jest atrakcyjna cena. Jeśli ktoś ma podniszone włosy rozjaśnianiem - stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od: 1-2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1- 200ml

Dość dobra, ale szaleństwa nie ma

Mam co do tej odżywki dość mieszane uczucia. O ile szampon jest świetny, ta pozostawia parę \'ale\'.
Ma jak wszystkie produkty fitomed dobry skład, więc to na plus. ładnie pachnie, nie obciąża włosów, nie przetłuszcza ich, więc można bez obawy stosować na skórę głowy.
Włosy ładnie się błyszczą, ale to chyba na tyle. Niezbyt dobrze nawilża, raczej delikatnie dyscyplinuje, więc na mocno zniszczone, rozjaśniane włosy się nie nadaje. Jest piekielnie mało wydajna. Trochę ułatwia rozczesywanie, ale nie ma co liczyć na cuda.
Ogólnie odżywka nie jest zła, mimo pewnych minusów, mam teraz już chyba 3 opakowanie. Czasem wracam do niej po takich cięższych odżywkach, kiedy moje włosy nie potrzebują już intensywnego nawilżenia.
Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Bardzo dobra odżywka dla włosów przesuszonych i problematycznych.

Odżywka jest genialna dla włosów przesuszonych i problematycznych. Jest dość rzadka, ale można ją dokładnie rozprowadzić na splątanych włosach. Ja osobiście nie oszczędzam na tego typu produktach, więc butelka odżywki starczyła mi tylko na dwa tygodnie. Uważam że i tak warto w nią zainwestować, ponieważ doskonale wygładza włosy, świetnie zmiękcza i daje połysk. Nawet dość mocno splątane włosy można łatwo rozczesać po jej użyciu. Moje przesuszone końcówki już po dwóch tygodniach są zdecydowanie ładniejsze, co można zobaczyć na moim blogu, jest tam bardzo dużo zdjęc na ten temat. http://otulona-zapachem.blogspot.com/2013/12/fitomed-odzywka-ekstrazioowa-rumianek-i.html?showComment=1388432205688#c1045943452200942804

Używam tego produktu od: 2 tyg

Za słaba na rozjaśniane, suche włosy

Odżywka jest dość rzadka, przez co bardzo traci na wydajności. Aby zniwelowała splątane po szmponie z tej serii włosy, muszę jej nałożyc sporą ilość. Kosmetyk ten owszem ułatwia rozczesywanie, ale nawilżenie jest zbyt małe jak na moje suche, rozjaśniane, wysoko porowate włosy :( Odżywka również tak, jak w przypadku szamponu z tej serii, ładnie rozświetla włosy, przez co optycznie wydają sie jaśniejsze.
Świetnie sprawdziła się jednak na włosach mojej córeczki, która ma naturalne blond kosmki :) Ułatwiła rozcesywanie i nadała blasku :) Myślę, że właśnie na naturalnym blondzie odżywka sprawdzi się dużo lepiej niż na włsoach rozjaśnianych, które potrzebują więcej odżywienia, niż ta odżywka jest im w stanie dać.
Zapomniałam o zapachu - jest on taki sam jak szampon z tej serii. Czuję intensywną woń słonecznika i rumianku. Nie każdemu może przypaść do gustu, gdyż jest trochę specyficzny i utrzymuje się na włosach do następnego mycia.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Bardzo dobry produkt!

Stosuję ten produkt od jakiegoś czasu i przyznaję, że jest bardzo dobry. Wielkim plusem jest skład tego produktu, naturalny! Zapach jest delikatny i ziołowy. Kolor żółtawy. Odżywka jest idealna do mojego typu włosów, po rozjaśnianiu. Bardzo ładnie utrzymuje ich kolor! Nie podrażnia skóry głowy. Daje bardzo ładny i delikatny efekt. Jedyny minus to wydajność, bo na moje długie włosy muszę użyć dość sporą ilość . Myślę ,że gdy ją będę kupowała , to wezmę większą wersję . Ogólnie mówiąc, odżywka jest idealna do jasnych włosów, bardzo dobrze się spisuje!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Przeciętna

Odżywkę zakupiłam wraz z szamponem z tej samej serii. Niestety, o ile szampon sprawdza się przyzwoicie to odżywka jest baaardzo przeciętna. Ma piękny zapach i umieszczona jest w charakterystycznym dla Fitomedu opakowaniu. Konsystencja jest leista i nie sprawia problemu w aplikacji. Wydobywa blask z włosów jednak nie pomaga przy rozczesywaniu, co moim zdaniem jest główną funkcją odżywki. Nie da się z nią przesadzić, ponieważ jest zbyt lekka i nie daje uczucia nawilżenia czy regenracji włosów.

Mimo że odżywka jest tania to jednak jest wiele innych o lepszym działaniu do przetestowania :)

Używam tego produktu od: maj 2013

nie polubiliśmy się

Odżywka lekka, ale bardzo nie wydajna, bardzo szybko znikła. Można ją też nakładać b/s, tak teraz wykańczam już resztki. Niestety, moje włosy chyba nie lubią ziołowych składów, plątały się i były takie "szorstkie" w dotyku. Widocznie trochę je przesuszyła. Na minus ocenię też wodnistą konsystencję i fakt, że mi raczej nie pomagała w rozczesaniu.
Plusami tej odzywki to zapewne cena, wygodne opakowanie, naturalny skład (jednak chyba nie dla wszystkich...) i to, że faktycznie moje jasne włosy blond nabrały fajnego blasku i delikatnych refleksów.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

bardzo dobra lekka odżywka

Mimo, iż nie byłam na początku zadowolona z tej odżywki, pod koniec jej używania bardzo się do niej przekonałam, po prostu znalazłam na nią sposób. Zauważyłam że daje dużo lepsze efekty jeżeli się ją dłużej trzyma na włosach, świetnie współpracuje z szamponem rumiankowym z Farmony.

Zalety:
-nie obciąża włosów
-włosy po jej zastosowaniu sią miłe w dotyku, błyszczące i bardzo miękkie (takie jak lubię)
-ma dość rzadką konsystencję łatwą do wsmarowania we włosy
-nie spływa z włosów
-jest naprawdę tania jak na efekty jakie daje

Wady:
-jest trudno dostępna

Nie potrafię wypowiedzieć się czy rzeczywiście rozjaśnia włosy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca