Puma, Flowing Woman EDT

Puma, Flowing Woman EDT

`Puma Flowing` to zapach stworzony dla ludzi młodych, pełnych energii. Ten zapach jest jak owocowy koktajl na skórze. Jego energetyczna siła polega na połączeniu kwiatowo-owocowych nut zapachowych.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, malina, frezja
nuta serca: fiołek, irys
nuta bazy: drzewo cedrowe.

wody toaletowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
orientalne, kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

Bardzo mile wspominam

Lubiałam ten perfum, jako nastolatka gdy chodziłam jeszcze do szkoły. Ten zapach zawsze kojarzyć mi się będzie z tymi latami. Mile go wspominam. Zapach bardziej kwiatowy z nutami owocowymi. Taki dziewczęcy. Nie jest intensywny, raczej lekki i przyjemny. Przez cały dzień wyczuwalny, na wieczór już bardzo słabo.

Budzi wspomnienia

Używałam tego zapachu jak byłam na studiach. Budzi więc we mnie pozytywne skojarzenia. :D Ale nie tylko dlatego. Puma Flowing to woda toaletowa, która na pewno wielu przypadnie do gustu. Nie należy do słodkich zapachów. Jest raczej piżmowa, czuć też troszkę drzewo sandałowe, ale przy tym jest lekki. Idealnie nadaje się na co dzień, do pracy, ale sprawdzi się również na wieczór. Jako woda toaletowa nie ma może jakiejś super trwałości, ale utrzymywał się przez ładnych parę godzin. Nieco dłużej na ubraniach. Myślę, że świetnie pasuje do młodych, energicznych kobiet.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Kupiłam go w Rossmannie kiedy był w promocji i mile mnie zaskoczył. Ma słodki,delikatny zapach dokładnie taki kwiatowo-owocowy. Ja osobiście jestem fanką takich nut zapachowych. Idealnie sprawdza się na co dzień w porze wiosenno-letniej. Ładne, szklane opakowanie i pasujące kolorem pudełko. Całkiem wydajny. Ponadto długo utrzymuje się na skórze. Ja zdecydowanie jestem z niego zadowolona.

Jeden z moich fav

Uwielbiam nuty owocowo kwiatowe, ten jest jednym z moich najlepszych perfum. Jest bardzo trwały jak i wydajny. Popsikane ubranie pachnie cały dzień bez kolejnego psikania. Słodziutki, delikatny ale nie mdły.

okej

Woda toaletowa Puma Flowing jest nie zwykle trwałym i subtelnym zapachem dla kobiety w każdym wieku. Podoba sie on i jest używany zarówno przez siostre jak i przeze mnie i mame mojej koleżanki. Nuta kwiatowo owocowa w tej małej uroczej buteleczce tworze idealną harmonię z osobami energicznymi. Idealne na zimę, wiosnę - wyjście z chłopakiem na dyskoteke czy przyjaciółką na kawę.

• Flakon: 4

Przyjemny

Słodki, ale nie mdły, zapach jak najbardziej na codzień- dość delikatny, uniwersalny, wprost dla nastolatek. Trwałość w porządku, choć nie jest to mój ideał. Polecam.

Coś mi nie pasuje...

Dostałam perfumkę od taty pod choinkę. Zapach nie przypadł mi zbytnio do gustu, mimo,że lubię słodkie zapachy. Niby słodki, ale coś jest nie tak... Chociaż czasami lubię nim pachnieć, szczególnie w upalne dni. Trwałość i wydajność nie powala na kolana. Bardzo podoba mi się prosty wygląd flakoniku, ładnie komponuje się z innymi perfumami na półce :)

• Flakon: 5

Jest to jedna z moich trzech ulubionych zapachów.

Słodki ale nie mdły, przeznaczony dla młodych osób.
Jeśli używam danego dnia tego zapachu to bardzo często słyszę pozytywne komentarze na jego temat.

Uwielbiam też tą uroczą buteleczkę.

Przepiękne perfumy!

Są to moje ulubione perfumy. Jaka szkoda, że już nigdzie nie można ich upolować.

Pachną przepięknie, dla mnie wręcz ekskluzywnie, intensywne, ale i delikatne, wyrafinowane. Poprawiają humor i nadają się na wszystkie okazje; te ważniejsze i mniej ważne. Po prostu są uniwersalne i wyjątkowe.

Mam nadzieję, że wznowią sprzedaż tych perfum, bo naprawdę warto nimi pachnieć.

ladny ale nie trwaly

Prawdopodobnie nie kupilabym tych perfum gdybym nie trafila na ciekawa promocje jaka byly trzy rozne zapachy Pumy po 40 ml plus torebeczki za 7 euro za jedna. Uznalam ze to tanio, i mam okazje przetestowac trwalosc i zapachy. Zapach slodki, przyjemny ale cóż nie trwaly, perfumy starczyly mi na miesiac. Mysle ze perfumy z taka kiepska trwaloscia to moge kupic tansze. Po perfumach zostaly mi tylko torebki, ale nie skusze sie wiecej na nie.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 duza

Super uwielbiam je!

Posiadam nie ten flakonik a wodę toaletową w większym opakowaniu. Czaiłam się na przecenę i wkońcu go kupiłam. Uwielbiam ten słodki zapach nie dusi i się nie nudzi. Idealny do szkoły, pracy, na wypad z koleżankami, urodziny, imieniny, i wiele innych okazji. Świetne perfumy :)

mój ulubieniec :)

Pierwszy flakonik dostałam w prezencie w okresie gimbazy - czyli całe lata świetlne temu :) Może dlatego większość moich znajomych nadal mnie z nim kojarzy :)

Przypomina mi szalone, beztroskie czasy gimnazjum, kiedy największym zmartwieniem był szlaban "na koleżanki" i jedynka z matematyki :) Mimo, że gimnazjum skończyłam dawno temu, chętnie ( i regularnie) do niego wracam.

Fajny, lekki,dziewczęcy, owocowy zapach, wyraźnia woń mandarynki sprawia, że jest on rześki i orzeźwiający - w sam raz na lato :)

Mój hit od wieki wieków i takim pozostanie. Amen :)

Używam tego produktu od: czasów prehistorycznych :)
Ilość zużytych opakowań: niezliczona :)