Sanex, Dermo Extra Control, Antyperspirant w kulce

Sanex, Dermo Extra Control, Antyperspirant w kulce

Sanex Dermo Extra Control 48H to dokonały antyperspirant w kulce, znany w całej europie stworzony z myślą o bardzo wymagającej skórze. Zawiera mikro talk, który chroni nas przed potem aż 48 godzin dając uczucie świeżości. Dla osób szczególnie dbających o komfort i higienę.
Nie zawiera alkoholu. Testowany dermatologicznie. Antyperspirant w kulce Sanex Dermo Extra Control 48H nie zawiera substancji powodujących alergię. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.

antyperspiranty
w kulce
ochronne, nawilżające
bez alkoholu, hipoalergiczna, nie pozostawiająca plam
podrażniona, normalna, wrażliwa

Zapach przez cały dzień

Kupiłam ten dezodorant będąc na wakacjach i zupełnie nie znając tej marki. Miło się zaskoczyłam, bo mimo panujących upałów oraz dużego wysiłku fizycznego ten produkt dawał radę. Po całym dniu czułam świeży zapach, nawet jeśli się sporo pociłam. Nie zatrzymuje potu, ale przez to, że zapach kosmetyku się długo utrzymuje, to nie jest to uciążliwe.
Nie podrażnia, potrafię go zastosować tuż po goleniu i nic nie piecze, nie swędzi. Nie pojawiają mi się żadne krostki.
Jedynym "ale" jest to, że potrafi się go nałożyć za dużo i wtedy długo schnie. Jeśli założy się ubranie na niewyschnięte pachy to zostawia białe ślady na materiale.
Jest całkiem wydajny, ma wygodne opakowanie.
Pewnie do niego wrócę po zużyciu obecnego opakowania.

Całkiem ok - wytrzymuje 1 dzień.

OCZEKIWANIA
Żeby dobrze pachniał, eliminował brzydki zapach i nie barwił ubrań. No i miał dobry skład. Jako antyperspirantma zapobiegać poceniu się.

OPAKOWANIE i ZAPACH
Opakowanie z rolką plastikową. Dobrze wydobywało się dezodorant, choć czasami za dużo i część pozostawała na rolce i była nie zużyta. Zapach świeży, mocny, proszkowy.

DZIAŁANIE
Z przykrym zapachem dawał sobie radę całkiem dobrze w ciągu całego dnia. Dwa dni już nie wytrzymał. Nie zauważyłam żeby barwił na żółto, jednak pozostawiał łatwe do usunięcia białe smugi na czarnych ubraniach. Nie zapobiega poceniu się.

WYDAJNOŚĆ
Przy codziennym stosowaniu - ok.2 miesiące.

PODSUMOWANIE
Jest ok w tej cenie, ale bez szału.

Miłe zaskoczenie.

Ja: Do antyperspirantów i dezodorantów nie przywiązuje się zbytnio. Nie mam swojego ulubionego kosmetyku w tej kategorii. Dużo testuje i sprawdzam. Nie pocę się dużo, więc nie jestem zbyt wymagająca jeżeli chodzi o dobór antyperspirantu/dezodorantu.
Oczekiwania: Dobra ochrona przed potem, brak białych plam na czarnych ubraniach.
Opakowanie: Podoba mi się za to jak zostało zaprojektowane. Jest odkręcane, lecz na zakrętce znajduje się kulka, która zawsze jest umieszczona do dołu. Przez to kosmetyk zawsze spływa na sam dół i da się go zużyć dosłownie do ostatniej kropli. Ciężko kontrolować zużycie kosmetyku, ale w przypadku tego typu produktów to raczej normalne. Opakowanie jest dość lekkie, plastikowe, o pojemności 50 ml. Dość klasycznej, choć jest wyjątkowo lekkie. Sprawdza się wrzucone luzem do torebki jak i w podróży. Z przodu logo i krótki opis, z tyłu czytelny opis produktu, choć litery są niewielkie.

Wrażenia: Bardzo ładnie pachnie, delikatnie ale nienachlanie. Długo utrzymuje się na skórze po użyciu. Bardzo dobrze chroni przed przykrym zapachem i potem. Nie brudzi białych ubrań na żółto ani czarnych na biało, za co ogromny plus. Dość szybko się wchłania, łatwo rozprowadza. Nie podrażnia i nie uczula, jest delikatny nawet zastosowany zaraz po depilacji. Działa pielęgnacyjnie na delikatną okolicę pach, nawilża je. Oczywiście jak to zwykle bywa 48 godzin ochrony można sobie włożyć między bajki, ale sprawdza się bardzo dobrze podczas dnia. Radzi sobie równie dobrze w upalne dni jak i zimniejszą porą. Dla mnie ochrona jest odpowiednia zarówno podczas dnia w domu, jak i podczas intensywnego dnia z ćwiczeniami na siłowni. Wydajność jest dość średnia, choć wszystko jest zależne od użytkownika. Moim zdaniem cena jest bardzo adekwatna do jakości. Drobny minus za słabą dostępność – nie widuję go w sieciowych drogeriach, raczej w tych niszowych. Jestem zadowolona z zakupu i myślę, że wrócę po kolejne opakowania.

Ok ale znam lepsze sie

Produkt nawet niezły i wydajny ale lepsze odświeżenie daje dezodorant sanex lub climacool od adidasa. Jednak kupie go ponownie. Najwieksza zaleta to piękny zapach.

Po raz pierwszy stosowałam antyperspirant od Sanex i zdecydowanie warto go wypróbować.

PLUSY:
+ Delikatny zapach,
+ Doskonała ochrona,
+ Dostępność,
+ Małe, lekkie opakowanie,
+ Cena adekwatna co do jakości,
+ Nie podrażnia,
+ Nie brudzi ubrań,
+ Szybko się wchłania.

MINUSY:
- Kiepska wydajność,
- 48 h to bajka.

PODSUMOWUJĄC:
Gdyby lepsza wydajność byłby prawdziwym hitem!

Ukojenie dla wrażliwej skóry.

Mogło być lepiej, jeśli chodzi o ochronę antypotową. Poza tym - extra delikatny dla skóry, łagodzi ją na długi czas. Nie szczypie użyty po depilacji. Ma lekki pielęgnacyjny zapach, dość szybko się wchłania. Wydajność\dostępność\cena na plus!

Kupiłam z ciekawości,
używać na osuszone i umyte pachy,
trzeba poczekać, aż wyschnie- nie brudzi wtedy ubrań i jest pewność, że nie wytarło się kosmetyku,
radził sobie ze stresującymi sytuacjami i wysokimi temperaturami,
delikatny zapach,
nawilża pachy,
nie wywołuje pieczenia nawet świeżo po depilacji

Dobra ochrona i świeży zapach

Temat ochrony antyperspiracyjnej jest bardzo indywidualny i produkt, który jest dla mnie niemal idealny dla innych może okazać się bublem (i odwrotnie). Tylko na własnej skórze trzeba więc sprawdzić czy dany produkt wart jest ponownego zakupu.

Jeśli chodzi o markę Sanex to przerobiłam już wszystkie ich kulki i niebieska odpowiada mi zdecydowanie najbardziej. Dobrze chroni - to jej podstawowy plus a jestem z tych osób, które lubią dać sobie w kość na siłce i może aż takiej dawki wody nie zatrzyma żaden antyperspirant, to jestem zaskoczona, że nawet po dużym wysiłku czuć jego zapach, więc ten nieprzyjemny ładnie neutralizuje. Na co dzień wystarcza w 100%.

Inną jego zaletą jest to, że nie podrażnia skóry pod pachami nawet po depilacji (a to wcale nie jest takie oczywiste). Zapach jest świeży i długo utrzymuje się. Duży plus za stworzenie opakowania do góry dnem, przez co mam pewność, że produkt ocieknie po ściankach i zużyję go do końca, bez potrzeby machania butelką. Póki co nie szukam nowego antyperspirantu.

chroni przed wilgocią, ale nie przed zapachem

To już kolejny Sanex. Z fioletowej wersji byłam bardzo zadowolona i dlatego z tym większym entuzjazmem przystąpiłam do używania niebieskiej. Kończę już ta kulkę i niestety ochrona 48 h to na pewno nie jest...

+ delikatny, nie podrażnia, można używać nawet po depilacji
+ nie brudzi ani nie niszczy ubrań
+ chroni przed wilgocią
+ duża kulka, która się nie zacina i idealnie dozuje produkt
+ czas wysychania w normie

- niestety kolejny antyperspirant, który nie chroni przed brzydkim zapachem :( mam wrażenie, że ta niebieska wersja pachnie cytrusami - zapachów cytrusowych nie lubię, drażnią mnie a jak się zmieszają z zapachem skóry to mamy śmierdzącą katastrofę...

Skończę go w okresie jesiennym i już się więcej nie spotkamy...

Idealny dla delikatnej skóry

Często mam problem z podrażnieniami skóry pach po depilacji. Sanex nie tylko pielęgnuje skórę, nie uczula jej, ale też nawilża przynosząc mi ulgę i komfort:-) Polecam wszystkim wrażliwcom!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

dezodorant w kulce Sanex 7 in 1 protection

Rewelacyjny kosmetyk, zapach cudowny,świeży i naprawdę chroniący przed potem i przebarwieniami. Myślę,że na długo zostanie moim "ulubieńcem" :-) Polecam w 100%
#sanex
#dbaozdrowieskory

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Rewelacja!!!

Po używaniu tego produktu jestem zachwycona. Uwielbiam antyperspiranty Sanex! Po wypróbowaniu tych kosmetyków jestem przekonana, że kupować będe je bardzo często.Jest delikatny, nie brudzi ubrań ma bardzo ładny, delikatny zapach ,który długo się utrzymuję.

Plusy:
+ delikatny zapach
+nie brudzi ubrań
+nie podrażnia skóry
+świetnie chroni
+szybko się wchłania
+wydajny
+ butelka podręczna

Polecam kupić na PROMOCJI!!! ;)
Proponuje na spróbowanie tego kosmetyków --> wogóle kosmetyków SANEX ;) #sanex #dbaozdrowieskory