Miss Sporty, Clubbing Colours Quick Dry (Lakier do paznokci)

Miss Sporty, Clubbing Colours Quick Dry (Lakier do paznokci)

Szybkoschnące lakiery do paznokci z szerokim pędzelkiem, który umożliwia łatwą aplikację.Dostępne w wyrazistych kolorach na każda okazję.

lakiery do paznokci
szybkoschnąca
Efekt
metaliczne, piaskowe

O K E J .

Jak w tytule: o k e j .
pod wieloma względami, o których napiszę w sekcji wad i zalet, bo akurat o lakierze do paznokci, trudno jest mi się rozpisywać.

Wszystko w porządku

Mam kilka kolorów tych lakierów i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona ich trwałością. Nie odpryskują, nie ścierają się, naprawdę wszystko jest ok.

Wybór kolorów jest bardzo duży, każdy znajdzie coś dla siebie. Pędzelek jest wygodny. Lakier całkiem dobrze się rozprowadza, ale aby uzyskać jednolity kolor, konieczne są dwie warstwy.

U mnie bardzo długo schną, ale używam ich z utwardzaczem i wtedy wszystko jest ok. Ogólnie polecam, to naprawdę fajne lakiery w niskiej cenie.

Ok

Mam bardzo ładny kolor z mieniącymi się drobinkami (półprzezroczysty, delikatny z różowa poświata). Lakier nakłada się bardzo przyjemnie.. Idealnie nadaje się jako manicure do szkoły. EDIT. Muszę odjąć gwiazdkę za trwałość lakieru. Kupiłam kolor nude szybkoschnący , po pomalowaniu wyglądał super, niestety po kilku godzinach odprysnal na trzech paznokciach, pisałam na klawiaturze - pewnie od tego pojawily się odpryski. Lakier kupiłam w promce, wymagałabym by trzymał się przynajmniej dobę. Lubie malować paznokcie tym produktem. Przyzwyczaiłam się do aplikacji. do szkoły tylko delikatne kolory i paleta barw jest dla mnie fajna, , gdyż posiada wybór delikatnych barw dlatego dam szanse Miss Sporty. Z topem modevwytrzymuje dłużej

Lubię te lakiery i używam od lat

Jestem zwolenniczką lakierów hybrydowych, jednak tradycyjne lubię do malowania paznokci u stóp. Najczęstszym wyborem są właśnie lakiery Miss Sporty. Cena w stosunku do jakości jest naprawdę w porządku. Wybór kolorów jest równie dobry i każdy coś znajdzie dla siebie. Mój wybór najczęściej pada na odcienie różu, czerwieni w ich przypadku dwie warstwy w zupełności wystarczą na pokrycie płytki paznokcia i przykrycie jej kolorem.

Pozytywne zaskoczenie

Lakier z Miss Sporty bardzo mnie zaskoczył. Daje ładny efekt na paznokcia, wystarczą dwie warstwy do pełnego krycia. W miarę szybko wysycha. Na paznokciach wytrzymuje ok 4 dni. Dla mnie jest to bardzo dobry wyniki, posiadam lakiery, które potrafią zejść jeszcze tego samego dnia co pomalowałam. Polecam

Ok

Uważam, że to całkiem przyzwoite lakiery do paznokci, za grosze. Dużo rzeczy w ciągu dnia robię, więc wiadomo, że efekt zwykłego lakieru nie utrzymuje się długo, ale 3-4 dni wygląda naprawdę ładnie. Dość szybko wysycha, krycie też jest przyzwoite.

Efekt hybrydy

Dają efekt hybrydy a paznokciach, choć producent tego nie obiecuje. Lubię te lakiery, mają bardzo ładne i tak jak w nazwie koubowe kolory, choć na co dzień też się świetnie nadają. Faktycznie szybko wysychają, choć są gęste. Dwie warstwy wystarczą żeby mieć super efekt hybryd. Utrzymują się na paznokciach ok. 4 dni zależy co się robi. Bardzo lubię ich poręczną małą buteleczkę, pędzelek też jest wygodny. Polecam!

Lakier Miss Sporty

Czasami robię przerwę od hybryd i używam zwykłych lakierów, jest to jeden z nietrafionych. Wybrałam dość mocniejszą kolorystykę i czego się nie dotknę, to zostają ślady na rzeczach (dokumentach, blacie) dodatkowo szybko odpryskuje.

Mój hit!!!

Z lakierami Miss sporty znam się nie od dziś. Lakiery występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Dużym plusem jest to, że bardzo szybko wysycają. Dobrze napigmentowane, czasem jedna warstwa wystarczy by otrzymać ładny efekt. Długo utrzymują się na paznokciach. Zdecydowanie polecam :)

Soczyste kolory

Bardzo lubię lakiery Miss Sporty za szeroką gamę kolorystyczną. Lakier daje na paznokciach ładny efekt, ale niestety jest dosyć nietrwały. Mimo tego, lubię je właśnie za te energetyczne kolory i stosunkowo niską cenę w drogeriach.

Taki sobie

Przy takiej cenie wiadomo, nie ma co oczekiwać cudów. Ale żeby po dniu już połowa lakieru odpadła. To jest jakieś nieporozumienie. Liczyłam, że choć trochę mnie te lakiery zaskoczą, ale się przeliczyłam niestety.

Nie sprawdza się.. :(

Lakier kupiłam w promocji w drogerii Rossmann. Duża ilość kolorów marki Miss Sporty zachęciła mnie do wyboru aż dwóch lakierów.

Niestety już po pierwszym użyciu byłam zawiedziona zakupem. :( Sama konsystencja lakieru okazała się bardzo rzadka i wodnista.. Po pierwszej aplikacji paznokcie wyglądają kiepsko, po drugiej dodatkowej warstwie tak sobie, choć efekt nie jest zadowalający.

Dodatkowo lakier jest krótkotrwały i zaczyna odpryskiwać już po 2 - 3 dniach.. Nie polecam, szkoda kasy dziewczyny..

Produkt oceniam na: 1! :(