Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Aktywność

5 września 2015, o 14:34 zupazarbuza oznaczyła produkt jako hit
5 września 2015, o 14:34 zupazarbuza dodała recenzję
29 sierpnia 2015, o 22:24 zupazarbuza dodała recenzję
29 sierpnia 2015, o 20:05 Recenzja produktu Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture Conditioner (Odżywka do włosów) została usunięta przez zupazarbuza

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
malwinaklima

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 3

5 / 5 HIT!

Mój wyczekiwany numer jeden!

Długo szukałam dla siebie podkładu idealnego. Przebrnęłam przez Diora, Helene Rubinstein, Maybelline, Revlona, AA itd... Żaden jednak nie spełniał jednego podstawowego warunku, który przy mojej atopowej skórze jest absolutnym "MUST"-nie może przesuszać mojej skóry jeszcze bardziej. Zrezygnowana i bez większego entuzjazmu kupiłam ten podkład w Rossmannie na promocji -50%. Nie spodziewałam się fajerwerków, jakie było moje zdziwienie po pierwszej aplikacji! Skóra wygładzona, kolor idealny, krycie doskonałe, brak efektu maski, prawie go nie czuć na twarzy. Szok! Wniosek jest jeden-czasami podkłady za 500 zł nie są w stanie pobić tych za 60zl.

Przejdź do recenzji
malwinaklima

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 3

5 / 5

Dobra jakość w przystępnej cenie.

Babcia mojej przyjaciółki pracuje jako makijażystka w teatrze narodowym, po tym jak zapytałam jej jaki tusz poleca bez wachania odpowiedziała "Jak kupisz pierwszy raz tusz 2000 calorie Max Factora, to licz się z tym że już więcej nie kupisz żadnego innego"-miała racje. Zdarza mi się Maxa zdradzić jedynie z Benefitem. Lubię ten tusz ze względu na jego spektakularny efekt na rzęsach, maksymalne wydłużenie, pogrubienie i podkręcenie. Nie mogę również nie wspomnieć o jego cenie w stosunku do jakości.

Przejdź do recenzji