Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Aktywność

12 czerwca 2018 o 19:52 princessGosia oznaczyła produkt jako hit
17 marca 2018 o 11:18 Recenzja produktu Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład) została usunięta przez moderację

Powód: Droga Recenzentko,
Dodałaś do katalogu KWC recenzję tego produktu.
Niestety musieliśmy ją usunąć z powodu:
niepełnej i niewyczerpującej recenzji produktu, co łamie pkt 2.7. Zasad KWC. Praktycznie brak recenzji produktu, jedynie informacja, że może być komedogenny, co jest całkowicie indywidualną reakcją i kompletnie nic nie mówi o kosmetyku innym osobom.
Bardzo zależy nam na tym, żebyś poprawiła swoją recenzję. Wtedy z przyjemnością opublikujemy ją w karcie produktu.
Pamiętaj, że to Twój największy wkład w katalog KWC, a Twoje opinie są bezcenne dla pozostałych Wizażanek.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek lub po prostu masz jakieś pytania, śmiało pisz na adres: klubrecenzentki@edipresse.pl
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Zespół Klubu Recenzentki KWC
http://wizaz.pl/kosmetyki/regulamin

17 marca 2018 o 9:09 princessGosia dodała recenzję
17 marca 2018 o 9:09 princessGosia oznaczyła produkt jako hit
17 marca 2018 o 8:43 princessGosia dodała recenzję
17 marca 2018 o 8:43 princessGosia oznaczyła produkt jako hit
17 marca 2018 o 8:38 princessGosia dodała recenzję

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
NATALA5214

Dodanych produktów: 169

Napisanych recenzji: 1586

2 / 5

oh nie

Kupiłam ją z ciekawości, bo uwielbiam dwuetapowe oczyszczanie buzi. Niestety moja bambusowa ściereczka z Nacomi szybko się zniszczyła, więc postanowiłam kupić coś innego. Do jej kupna zachęcił mnie głównie opis, że zmywa makijaż bez użycia wody. Skoro to niby robi, to z olejkiem w ogóle będzie bajka. Ściereczka jest przeurocza. Różowa, pluszowa, bardzo miła w dotyku. Niestety po zmoczeniu tępo posuwa po skórze i nie jest już taka przyjemna jak na sucho. Żeby zmyć makijaż tylko nią trzeba by bardzo trzeć skórę, a tego chciałabym uniknąć. Nie zauważyłam by jedna strona miała dłuższe włoski i peelingowała skórę. Spróbowałam używać ją z olejkiem do demakijażu i przy twarzy jest ok, ale przy oczach ciągnie skórę :/ Już wolę zmyć ten olejek wacikami. Mimo estetyki opakowania się rozczarowałam i jej nie używam.

Przejdź do recenzji
NATALA5214

Dodanych produktów: 169

Napisanych recenzji: 1586

2 / 5

bardzo słabo

Uwielbiam skarpetki złuszczające tej marki, więc chętnie sięgnęłam też po te nawilżające. Sama estetyka opakowania i komfort użytkowania są bardzo dobre. Skarpetki są grube, nic z nich nie wycieka. Zdecydowanie najsolidniejsze ze wszystkich jakie stosowałam. Z tego co pamiętam producent zalecał trzymać je 30 min i później spłukać stopy wodą. W skarpetkach jest nawilżająca gęsta maska. Samo nałożenie ich jest bardzo przyjemne niestety efekty są nikłe. Moje stopy nie są akurat jakoś bardzo suche a skóra po tej maseczce nie była ani nawilżona ani odżywiona... Lepszy efekt daje nałożenie swojego sprawdzonego kremu na noc i na to zwykłych skarpet. Niestety ale tu się zawiodłam.

Przejdź do recenzji