Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Aktywność

12 marca 2018 o 23:32 Lady_Kala dodała recenzję
11 marca 2018 o 0:27 Lady_Kala dodała recenzję
11 marca 2018 o 0:16 Recenzja produktu Efektima, White-Compress, Regenerating And Lightening Hydrogel Eye Mask (Hydrożelowe płatki pod oczy rozjaśniające cienie i sińce) została usunięta przez moderację

Powód: recenzja zdublowana (zapisana podwójnie w KWC)

2 marca 2018 o 13:33 Lady_Kala dodała recenzję
1 marca 2018 o 13:06 Lady_Kala dodała recenzję
Thierry Mugler, Aura EDP

2 /5

Nie kupi ponownie

Kategoria:
1 marca 2018 o 12:01 Lady_Kala dodała recenzję
1 marca 2018 o 11:43 Lady_Kala dodała recenzję
23 lutego 2018 o 18:32 Lady_Kala dodała recenzję

Najnowsze recenzje

Zobacz wszystkie
redniczka

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 226

4 / 5

Dla suchych, zniszczonych włosów - na pewno

Maskę otrzymałam w pakiecie z szamponem i odżywką do testów. Zamknięta w odkręcanym, praktycznym słoiczku - jest gęsta i ładnie pachnąca. Maska jest przeznaczona dla włosów zniszczonych - jest więc mocno odżywcza i "konkretna". Wydaje mi się, że będzie lepsza dla włosów bardziej suchych. Ja mam włosy przetłuszczające i przyznam, że muszę uważać z ilością nakładanej maski - gdyż raz nałożyłam jej za dużo i jednak włosy były minimalnie obciążone. Ale myślę, że suche włosy będą z niej zadowolone.

Przejdź do recenzji
redniczka

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 226

4 / 5

Spełnia swoją rolę

Odżywka zamknięta w białej butli z praktycznym "klikiem", w większej pojemności (400 ml). Jest gęsta, wydajna - niewielka ilość wystarczy na zastosowanie do długich włosów. Ładnie pachnie - i jej zapach zostaje na włosach po wysuszeniu. Chwila od nałożenia wystarczy, aby efekt było widać na włosach. Są one wygładzone, takie "śliskie", lekko błyszczące. Odpowiednia ilość raczej nie spowoduje obciążenia włosów. Co do ochrony przed uszkodzeniami - za krótko ją jeszcze stosuję, żeby móc się konkretnie w tej sprawie wypowiedzieć. Zwłaszcza, że lubię mieć kilka odżywek/masek i stosuje "płodozmian" - żeby włosy otrzymywały różne aktywne substancje. Odżywka, którą otrzymałam daje radę - polubiłam ją chyba najbardziej z pakietu, który otrzymałam do testu.

Przejdź do recenzji