Poprzedni artykuł: Polscy projektanci o sukni Meghan Markle: "Spodziewałem się czegoś bar... Następny artykuł: Drugi etap konkursu FRESH FASHION AWARDS powered by NOIZZ – rusza głos...

Na ślubie księcia Harry'ego pojawiła się jego była dziewczyna. Jak wyglądała?

Chelsy Davy próbowała wyglądać oszałamiającą, ale niestety zaliczyła modową wpadkę, o której wszyscy będą jeszcze dłuuuugo mówić.

Ślub Meghan Markle oraz księcia Harry'ego był transmitowany przez media na całym świecie. To niewątpliwie jedno z największych wydarzeń tego roku. 19 maj - tę datę naprawdę warto zapamiętać, bo na hucznie wyprawianej ceremonii pojawiła się nie tylko brytyjska rodzina królewska, ale także śmietanka towarzyska świata celebrytów.

Wśród nich była między innymi Amal Clooney, która zaliczyła wpadkę, zakładając zbyt głęboki dekolt. Media zwróciły uwagę na jeszcze jednego gościa. W tłumie zaproszonych gości udało się wypatrzeć byłą dziewczynę księcia, Chelsy Davy. Jak wyglądała?

Była dziewczyna księcia Harry'ego, Chelsy Davy, pojawiła się na jego ślubie

O miłosnych podbojach księcia Harry'ego nie raz i nie dwa było bardzo głośno. Zanim w jego życiu pojawiła się Meghan Markle, był w kilku związkach. Wśród wielu potencjalnych przyszłych żon znalazła się Kristina Schwarz, córka brytyjskiego miliardera, ale też Chelsy Davy. To pochodząca z Zimbabwe dziedziczka posiadłości ziemskich. Wszyscy wróżyli im świetlaną przyszłość. Było jednak jedno "ale"...

Zobacz także: Księżna Kate na ślubie Harry'ego i Meghan. Jak wygląda 26 dni po porodzie?

W mediach wielokrotnie pojawiały się informacje o ich licznych rozstaniach i powrotach, co z pewnością nie umknęło uwadze Królowej Elżbiecie. Zarówno książę Harry, jak i Chelsy Davy mieli w tamtym czasie opinię imprezowiczów, którzy uwielbiali balować do białego rana. Wszystko co dobre, kiedyś jednak się kończy i książę Harry trafił do wojska, co diametralnie go zmieniło. 

Książę Harry spotykał się z Chelsy Davy w latach 2004-2011. Wszyscy myśleli, że to właśnie ona jest jego wybranką serca. Ale jak widać życie pisze różne scenariusze i to ostatecznie Meghan Markle stanęła na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: Pippa Middleton pojawiła się na ślubie Meghan w sukience z sieciówki!

Mimo że Chelsy Davy raz na zawsze straciła szansę na zostanie żoną Harry'ego, otrzymała zaproszenie na ślub. Być może nadal są dobrymi znajomymi? Tego nie wiemy, ale pojawiając się na ceremonii, zaliczyła ogromną wpadkę... Na tak wyjątkową uroczystość wybrała granatową stylizację. Taki kolor jest oczywiście dopuszczalny, ale co innego krój i długość.

Etykieta wymaga, aby sukienka zasłaniała kolana, a kreacja Davy niestety za bardzo eksponuje nogi... Nawet ładne buty i skromne nakrycie głowy nie były w stanie tego naprawić.

Zdjęcie: AP/EAST NEWS

Zdjęcie: AP/EAST NEWS

Okazuje się, że Chelsy nie była jedyną byłą dziewczyną księcia Harry'ego zaproszoną na jego ślub. Pojawiła się też Cressida Bonas. Krążą plotki o tym, że zaproszenie dostała również wokalistka Ellie Goulding, z którą spotykał się w 2016 roku.

Zdjęcie główne: AP/EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

__user__

7 czerwca 2020, 08:22

Nasze propozycje