Poprzedni artykuł: Jagoda Judzińska z „Top Model” jest w ciąży! Widać już brzuszek? Następny artykuł: Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę. Pokazała pierwsze zdjęcia!

2-letnia Klara Lewandowska pływa samodzielnie w… morzu! To nagranie robi wrażenie

Klara Lewandowska radzi sobie z pływaniem lepiej niż niejeden dorosły. To nagranie po prostu trzeba zobaczyć.

2-letnia Klara Lewandowska samodzielnie pływa w morzu! To było do przewidzenia, że Anna i Robert Lewandowscy, jak przystało na prawdziwych sportowców, będą zachęcać ukochaną córeczkę do ruchu od najmłodszych lat. Anna wielokrotnie chwaliła się na swoim instagramowym koncie, jak ćwiczy wspólnie z Klarą. Jednak to nie wspólny jogging, czy fitness budzi największe zainteresowanie wśród fanów Lewandowskich, lecz umiejętności pływackie małej Klary.

Niedawno na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił uroczy filmik pokazujący, jak zaledwie 2-letnia Klara przepływa pół basenu. Teraz trenerka milionów Polaków poszła o krok dalej i pochwaliła się, jak jej córeczka pływa w morzu.

Klara Lewandowska pływa na otwartym morzu

Anna Lewandowska jest na Majorce, gdzie łączy prace nad nowym projektem z odpoczynkiem. Na instagramowym koncie trenerki możemy podziwiać nie tylko zachwycające widoki z hiszpańskiej wyspy, wakacyjne stylizacje trenerki, ale również urocze zdjęcia w towarzystwie małej Klary. Jednak to nie one wzbudziły największe emocje wśród internautów, lecz filmik z otwartego morza, w którym… pływa 2-letnia Klara.

Nie wierzycie, a jednak! Na nagraniu widzimy, jak 2-latka ubrana w kostium kąpielowy i zaopatrzona w dmuchane dziecięce rękawki, samodzielnie pływa w ciepłych wodach Morza Balearskiego.

Moja mała pływaczka, seria nr 2. – napisała na swoim Instagramie Anna Lewandowska. Fascynujące uczucie móc obserwować progres na.. własnym dziecku. Czasami zastanawiam się, czy Klara woli metodę małych kroczków czy rzut na głęboką wodę – dodaje.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

2-latka, brawa dla rodziców, że dostarczają takie poczucie bezpieczeństwa, że może Wam zaufać i uczyć się w tak młodym wieku tylu rzeczy – komentuje zachwycona internautka.

Niesamowite, że ona tak pływa! Mam córcie w tym samym wieku i za nic w świecie nie chce, nie umie – dodaje inna.

Mała Twardzielka. Ma to po Rodzicach – komentuje inna.

Zasuwa jak motorówka – wtóruje kolejna.

Spodziewacie się komentarzy w stylu „ to niebezpieczne”, „jak tak można”? Nie tym razem! Filmik Anny Lewandowskiej nie tylko nie zraził internatów, ale wręcz wielu z nich zadeklarowało, że pójdzie w ślady Lewandowskich i również pośle swoje pociechy na lekcje pływania. 

Trenerzy pływania zalecają zresztą, by dzieci jak najwcześniej oswajać z wodą. Rodzice mogą zabierać na zajęcia na basenie już 3-miesięczne maluchy. Jesteśmy przekonane, że Klara "trenowała" na basenie juz jako niemowlak:)-+

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:47

Nasze propozycje