Poprzedni artykuł: Kat von D zaatakowana przez internautki: "Głodziłaś swoje dziecko prze... Następny artykuł: Nie wiesz co kupić dziecku na święta? W Lidlu i Biedronce znajdziesz c...

Nikt nie ma tak długich rzęs jak ta 4-latka. Internauci nie wierzą w autentyczność jej zdjęć!

Dziecko,
Zaraz po narodzinach Amayah miała rzęsy o przeciętnej długości. Ale potem zaczęły jej rosnąć jak szalone i teraz dziewczynka ma prawdziwe "firany"!

Fotki 4-latki z Ameryki to prawdziwy hit internetu. Dlaczego? Bo Amayah ma rzęsy jak doczepiane i przypomina przez to lalkę! Co ciekawe, dziewczynka nie zawsze tak wyglądała. Urodziła się z przeciętnymi rzęsami, które zaczęły rosnąć jak szalone, gdy dziewczynka zbliżała się do swoich pierwszych urodzin. Teraz dziewczynka ma takie oczy, że salony zajmujące się przedłużaniem rzęs chcą, żeby była ich  "ambasadorką".

Zobacz także: 6 sposobów na gęste i długie rzęsy, o których wcześniej nie słyszałaś!

Rzęsy Amai to prawdziwy fenomen. Kiedyś były krótkie, a teraz są absurdalnie długie i niesamowicie podkręcone. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że wśród zachwyconych wyglądam małej internautów pojawili się sceptycy, którzy zarzucili matce dziewczynki, Stephanie Castillo, przerabianie jej zdjęć w Photoshopie.

Tata Amai jest Afro-Amerykaninem, a jej mama Latynoską, więc grube i gęste włosy ma ona w genach. A jej starszy brat też ma wyjątkowo długie i podkręcone rzęsy jak na chłopca. Może więc niesamowite oczy 4-latki to autentyk?

Zobacz także: 6-letnia Rosjanka najpiękniejszym dzieckiem świata! Ale ma mocną konkurencję...

A wy jak myślicie - czy pani Castillo, "poprawia" fotki córki?

Zdjęcia: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 06:04

Zobacz także

Nasze propozycje