Poprzedni artykuł: Iwona Węgrowska chwali się córką: "jest urodzoną piosenkarką i modelką... Następny artykuł: Znana instagramerka, Oliwia P. znęcała się nad dzieckiem? Sąd zdecydow...

"Wyrodna matka, która nie kocha swojego dziecka". Agnieszka Hyży tłumaczy się z gorzkich słów o macierzyństwie

Dziecko,
,
, tagi: dzieci gwiazd, Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży udzieliła szczerego wywiadu o swojej rodzinie. Sprowokowała falę hejtu, którego na pewno się nie spodziewała. Dlaczego?

Agnieszka Hyży udzieliła szczerego wywiadu dla portalu Baby by Ann Anny Lewandowskiej, który ukazał się w ramach stałej rubryki serwisu pt. "Wywiadówka". Jak można się domyślać, dziennikarka opowiadała o swoim macierzyństwie - jest matką 5-letniej Marty, która jest owocem związku z Mikołajem Witem. Jako że obecnie Agnieszka Hyży jest żoną Grzegorza Hyżego, który z kolei jest ojcem bliźniaków, rozmowa dotyczyła w dużym stopniu tzw. rodzin patchworkowych. Jednak to nie ten wątek wzbudził największe emocje...

Agnieszka Hyży gorzko o macierzyństwie

Chodzi o fragmenty wywiadu, w których Agnieszka Hyży opisuje swoje uczucia tuż po porodzie. Na początku nie mogła odnaleźć się w roli matki i to najbardziej oburzyło internautów:

To było bardzo dziwne uczucie, bo tyle czekałam i co? To już? I co teraz? Mam wziąć to dziecko do domu? I co dalej? Już zawsze razem? Ale jak? Teraz już nie wyjdę z domu, kiedy chcę? Teraz będę organizować czas pod to dziecko? Myślałam, że jak dziecko się pojawi, to będzie euforia, pioruny, fajerwerki i miłość, która cię obezwładnia. A powiem Ci szczerze, że patrzyłam na Martę i nic nie czułam.

Z płaczem zadzwoniłam do mojej jednej i drugiej przyjaciółki i mówię, że coś jest ze mną nie tak, ja nic nie czuję. Moje przyjaciółki śmiały się i mówiły: Poczekaj… I rzeczywiście: z każdym tygodniem, z każdym miesiącem byłyśmy bliżej. To była miłość od pierwszego wejrzenia, choć nie czułam jej na początku, w szpitalu. To była miłość, która zadziałała jak bomba z opóźnionym zapłonem: wybuch nastąpił dużo, dużo później. I nie tydzień później, czy dwa, tylko kilka miesięcy, wtedy zorientowałam się, że ja już nie funkcjonuję bez dziecka - opowiadała Agnieszka Hyży.

Polecamy:  Książę Harry i Meghan wybrali się w podróż, która zagraża zdrowiu ich nienarodzonego dziecka

Nie wszyscy chyba dotrwali do końca wypowiedzi, ponieważ zaczęli zarzucać prezenterce, że jest ona wyrodną matką i w ogóle nie powinna mieć dzieci. Naprawdę matką nie powinna być osoba, która kocha swoją córkę? Wystarczy doczytać wywiad do końca, albo nie do końca go zrozumieć...

Agnieszka Hyży odpowiada na hejt

W każdym razie Agnieszka Hyży nie żałuje, że udzieliła wywiadu dla portalu Lewandowskiej. Postanowiła jednak odpowiedzieć na zarzuty hejterów:

Tak właśnie wygląda „WYRODNA matka,która nie kocha swojego dziecka”....”BABSZTYL,celebrytka,nie powinna mieć dzieci”,”..........ciekawe co powie jej córka jak to przeczyta,że mamusia jej nie chciała”...
....
Tak właśnie piszą o mnie -MAMIE-na podstawie wyrwanych z kontekstu zdań określających mój stan po urodzeniu Córki:) (...) Bycie Mamą to najlepsza rzecz na świecie,o czym przekonuję się każdego dnia,ale nie oszukujmy siebie i całego świata częstując innych słodkimi historyjkami jak z reklamy o pięknym bobasku...bywa kolorowo i bardzo ciężko,są huśtawki i chwile zwątpienia,jest też bezgraniczna i bezwarunkowa miłość.

I niech moja Córka przeczyta to kiedyś...sama z nią o tym pogadam. Życie i nasza codzienność pokazują jakie są relacje,jaką jestem Mamą,jak wyglada nasza Patchworkowa (FAJNA‼️) Rodzina... Mamy Drogie ,możecie się ze mną zgadzać lub i nie ...najważniejsze to szanować swoje zdanie,poglądy i emocje - czytamy w jej najnowszym poście na Instagramie [pisownia oryginalna]. 

Reasumując, Agnieszka Hyży zachęca do przeczytania całego wywiadu, a jednocześnie zauważa, że skoro spotkała się z takim odzewem, to poruszyła bardzo ważny dla Polek temat. Choć najwięcej mówi się o hejcie, który na nią spadł, to warto zauważyć, że gwiazda otrzymała też wiele wiadomości prywatnych, w których kobiety opowiadały jej swoje, podobne historie i jest za nie wszystkie bardzo wdzięczna.

Co więcej, zachęca do pisania do siebie. Panie tak to sobie wzięły do serca, że ponoć Agnieszce Hyży aż zablokowano Instagram, ale po InstaStories wygląda na to, że sytuacja już została opanowana:) 

Polecamy:  Fanka wyśmiała Kasię Cichopek za błąd ortograficzny na Instagramie. Ostra odpowiedź

Źródło zdjęcia:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:16

Zobacz także

Nasze propozycje