Poprzedni artykuł: Kobiety zaczęły umieszczać na Instagramie zdjęcia... z laktatorem przy... Następny artykuł: Kinga Korta nareszcie pokazała twarz synka. Fani: "Cały tatuś, śliczny...

Agnieszka Kaczorowska poznała płeć dziecka! Zdradziła też szczegóły co do jego imienia

Dziecko,
,
, tagi: dzieci gwiazd, Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska zdradziła kolejne szczegóły dotyczące swojego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Po tym, jak aktorka przyznała się, że jest w ciąży, nie szczędzi swoim fanom szczegółów dotyczących jej dziecka, a przy okazji też doradza innym mamom, jak się przygotowywać do tej najważniejszej roli w swoim życiu. Wszyscy jednak z największym zaciekawieniem czekają na informacje odnośnie płci maluszka. Okazuje się, że aktorka już wie, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. 

Chcemy wiedzieć, ale nigdy nie można mieć całkowitej pewności. Sporo się nasłuchałam, że ktoś szykuje się na dziewczynkę, a potem rodzi się chłopiec lub na odwrót (śmiech). Tak, pytamy podczas badań, ale jeszcze się do tego nie przywiązuję. Kolejne badania będą dawały coraz większe prawdopodobieństwo - powiedziała Agnieszka Kaczorowska w najnowszym wywiadzie dla Plejady.

Jakie imię będzie miało dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i Maćka Peli?

Aktorka zaznaczyła w wywiadzie też, że nie płeć jest dla niej najważniejsza, ale to, aby dziecko było zdrowe i poród odbył się bez komplikacji. Przyznaje jednocześnie, że już myśli o imieniu dla maluszka, choć jeszcze razem ze swoim mężem nie podjęli ostatecznej decyzji. 

Kiedy ja się urodziłam, moja mama w ostatniej chwili zmieniła zdanie i nazwała mnie Agnieszka, więc wszystko się może zdarzyć. Myślimy już nad imieniem, ale trzeba dać sobie czas, żeby być pewnym, że to na pewno to. Nie ukrywam, jest nam łatwiej wybrać imię dla chłopca. Szukamy czegoś, co pasowałoby do nazwiska. Nie sugerujemy się modą i wydumanymi imionami. Chcemy znaleźć złoty środek pomiędzy czymś tradycyjnym, a nowoczesnym. Nie lubię dziwnych imion - wyznała w wywiadzie dla "Plejady".

Gwiazda przyznała jednocześnie, że nie powinniśmy się spodziewać imienia typu Kazimierz czy Bożydar. Jakie imię typujecie?;)

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 18:42

Zobacz także

Nasze propozycje