Poprzedni artykuł: Joanna Koroniewska jest w ciąży? Fani ślą gratulacje Następny artykuł: Kylie Jenner ostro skrytykowana przez internautów! Poszło o biżuterię...

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój swojej córeczki Emilki

Agnieszka Kaczorowska chroni wizerunek córeczki, ale zdradziła swoim fanom, jak urządziła jej pokoik. Zobaczcie, jak pięknie wygląda.

Agnieszka Kaczorowska lubi się dzielić na swoim Instagramie postępami w urządzaniu domu, do którego niedawno się przeniosła razem z rodziną.
Wiele osób zastanawiało się, jak wygląda pokoik jej córeczki. Aktorka i tancerka wraz z mężem podjęła decyzję o nieujawnianiu wizerunku dziewczynki, ale jej pokój to co innego.
Gwiazda pokazała na swoim kanale na YouTube, jaką przestrzeń stworzyła dla Emilki. Musimy przyznać, że wnętrze robi wrażenie.

Agnieszka Kaczorowska pokazała wnętrze pokoju swojej córeczki

Agnieszka Kaczorowska nagrała ponad 7-minutowy materiał, na którym dokładnie opowiedziała, co się znajduje w pokoju jej córeczki. Gwiazda postawiła na pastelowe kolory, drewno i leśne dekoracje. Nie zabrakło też zabawki, która od najmłodszych miesięcy edukuje i rozwija kreatywność dziecka. Agnieszka Kaczorowska zdradziła też, że w jej domu na futrynie zaznaczano jej wzrost i wiedziała, że taki sam element musi być też w pokoju Emilki - i oczywiście go nie zabrakło.

Bajkowy wystrój wnętrza na pewno przypadnie do gustu niejednej osobie, dlatego też w opisie video, gwiazda dokładnie wymieniła, gdzie można zamówić zarówno meble, jak i gadżety z pokoiku Emilki. Nawet już się pojawiły pierwsze komentarze mówiące o tym, że fani planują kupić niektóre z elementów wystroju, jakie zauważyli w materiale.

"zachorowałam" na ten basen i huśtawkę (...) niesamowicie przytulny pokój - czytamy w komentarzach.

Jeśli z kolei tak jak jeden z fanów zastanawiacie się, ile metrów kwadratowych ma pokoik córeczki Agnieszki Kaczorowskiej, to wyjaśniamy, że i tego aktorka nie kryła. W odpowiedzi na komentarz internauty, gwiazda zdradziła, że pokoik Emilki liczy 18 m2.

Jak wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni.

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/ Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:17

Nasze propozycje