Poprzedni artykuł: Ten 4-miesięczny chłopczyk mógłby obdzielić włosami kilka osób! Następny artykuł: Izabela Janachowska urodzi... chłopca! Ogłosiła to w nietypowy sposób

Znamy płeć dziecka Agnieszki Kaczorowskiej! Tajemnicę wyjawił dumny tata

Agnieszka Kaczorowska niedługo urodzi pierwsze dziecko i wreszcie wiadomo czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka!

Niedawno Kaczorowska i Pela próbowali zachęcić fanów do zabawy w zgadywanie czy Agnieszka urodzi chłopca, czy dziewczynkę. W związku z tym na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie z różowym balonem "girl" oraz niebieskim balonem "boy". Nie wszystkim ten pomysł przypadł do gustu, ale mimo to pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość obstawiała, że na świecie niebawem pojawi się chłopiec. Wreszcie jednak możemy skończyć z domysłami, bo para wyjawiła płeć dziecka!

Agnieszka Kaczorowska urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Rok 2018 był przełomowy dla Agnieszki Kaczorowskiej. Po zaledwie kilku miesiącach związku aktorka przyjęła oświadczyny swojego ukochanego - tancerza i choreografa, Macieja Peli. Niecałe pięć miesięcy później odbył się ich ślub. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w bajkowej scenerii, w pięknej Toskanii. Zdjęcia sukni ślubnej gwiazdy zadziwiły polskie media i jej fanów. Najlepsza niespodzianka miała jednak dopiero nadejść.

W ostatni dzień 2018 roku para podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Na Instagramie dodali zdjęcie i ogłosili, że już za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Pieszczotliwie nazywane przez nich małe "Pelątko" już teraz jest gwiazdą. Para nie stroni od rozmawiania o ciąży i chętnie dzieli się w sieci szczegółami. Niekt zatem nie wątpił w to, że gdy tylko Agnieszka Kaczorowska będzie mogła wyjawić płeć dziecka, z pewnością to zrobi. I wreszcie nadszedł ten moment! 

Podczas wizyty w porannym programie "Dzień Dobry TVN" Agnieszka i Maciej wyznali, że latem tego roku na świecie powitają... dziewczynkę

Małe Pelątko to dziewczynka, spodziewamy się dziewczynki. Chyba, że nam wywinie jakiś numer przy porodzie, ale spodziewamy się dziewczynki - zdradził Maciej Pela.

Przy okazji na jaw wyszło również, dlaczego Agnieszka i Maciej zachęcali do głosowania w komentarzach na płeć malucha. Tancerka i aktorka jest zaangażowana w projekt "Będę mamą" i to właśnie w związku z tym para miała wybrać dziecko, które otrzyma od nich Indeks Sukcesów i będzie mogło uczyć się w Akademii Przyszłości. Padło na chłopca, o którym internauci częściej wspominali w komentarzach.

Przyszłym rodzicom życzy dużo radości i przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/agakaczor

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 22:16

Nasze propozycje