Poprzedni artykuł: Kasia Cichopek pokazała na Instagramie twarze dzieci! Fani: "Córeczka... Następny artykuł: Uczestniczka "Top Model" zdradza, jak wygląda poród w czasie epidemii...

Agnieszka Kaczorowska wybrała się z córką na spacer. Naraża zdrowie dziecka?

Dziecko, , tagi: Agnieszka Kaczorowska
Koronawirus rośnie w Polsce w siłę, a Agnieszka Kaczorowska wychodzi na spacer z kilkumiesięczną córką. Fani zarzucają jej nieodpowiedzialność. Czy zdrowie Emilki jest zagrożone?

Liczba zachorowań w Polsce stale rośnie. W niedzielę rano 15 marca ogłoszono, że zarażonych koronawirusem SARS-CoV-12 jest już ponad 100 osób. Jak na razie odnotowano trzy zgony oraz 11 ozdrowień. To ostatnie daje nadzieję na to, że jesteśmy na dobrej drodze, o ile będziemy stosować się do wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia. Mowa dokładnym myciu oraz dezynfekowaniu rąk, a przede wszystkim o izolacji od społeczeństwa. 

I właśnie z powodu nieprzestrzegania tego ostatniego, Agnieszka Kaczorowska dostała w odpowiedzi na InstaStories mnóstwo krytykujących jej zachowanie prywatnych wiadomości. Jak tłumaczy swoje zachowanie?

Agnieszka Kaczorowska naraża córkę na zarażenie koronawirusem?

Tancerka szybko starała się zapobiec dalszej eskalacji hejtujących jej decyzję wiadomości. Na InstaStories wyjaśniła, że miejsce, w którym mieszka, jest otoczone terenami zielonymi, do których bardzo rzadko ktoś uczęszcza, więc w takiej sytuacji nie warto popadać ze skrajności w skrajność i jednak lepiej jest zaczerpnąć świeżego powietrza

Jeżeli macie taką możliwość, to korzystajcie. Po prostu unikajmy dużych skupisk ludzi. Postarajmy się być troszeczkę w odosobnieniu, ale nie panikujmy. Tak sobie spaceruję czytam wiadomości i komentarze od was i myślę, abyśmy nie popadali w skrajności - odpowiada na zarzuty Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska naraża córkę na zarażenie koronawirusem?

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/agakaczor

Spacer w miejscu, gdzie z daleka nie widać żywej duszy, nie jest złym pomysłem. Niektórzy rodzice zapominają jednak, że ich dzieci nie powinny bawić się na osiedlowym placu zabaw.

Inni z kolei wybierają się na leśne wycieczki, na co w dobie ogłoszonej kwarantanny decyduje się wiele rodzin. W efekcie miejsca, które do tej pory były puste, stały się bardziej zaludnione niż centrum Warszawy. Pamiętajcie, że duże skupiska ludzi są niebezpieczne.

Niestety Agnieszka Kaczorowska nie tylko z decyzji o spacerze na świeżym powietrzu z córką musiała się tłumaczyć.

Piszecie, żeby nie robić zakupów online, bo narażamy kurierów. Wiem, że firmy kurierskie podejmują teraz wszelkie możliwe środki ostrożności. Wiem też, że możecie zamówić różne przesyłki czy jedzenie z restauracji, nie widząc się z dostawcą. Zostawia on wam jedzenie pod drzwiami. Więc da się. A jeżeli normalnie zarabiacie, pracując z domu to niech ten przepływ pieniędzy będzie też podobny, bo inaczej gospodarka legnie nam w gruzach - dodaje Agnieszka Kaczorowska.

Wierzymy, że Agnieszka Kaczorowska działa rozsądnie i nie naraziłaby zdrowia, a tym bardziej życia ukochanej córeczki na niebezpieczeństwo. Spacer nie jest niczym złym, o ile nie przebywacie w grupie ludzi. Pamiętajcie, że akcja #zostańwdomu to nie żaden wymysł i ostatnio udowodnił to wpis jednej z lekarek polskiej służby zdrowia, która opisała, jak walka z koronawirusem wygląda od środka. Bezpieczniejsi jesteście w domu!

Zdjęcie główne: Instagram.com/agakaczor

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:17

Nasze propozycje