Poprzedni artykuł: Koniec dramatu Weroniki Marczuk! Urodziła zdrową córeczkę Następny artykuł: Mama Roberta zdradziła płeć dziecka Lewandowskich!

Agnieszka Kaczorowska zaatakowana przez fanki: "Nie masz pojęcia o prawdziwym macierzyństwie"

Agnieszka Kaczorowska znów musi walczyć z krytyką. Fanki zarzucają jej, że pokazuje "cukierkowy" fałszywy obraz macierzyństwa. Mają rację?

Czy Agnieszka Kaczorowska pokazuje prawdziwe życie młodej mamy? Aktorka pół roku temu urodziła dziecko. Od pierwszych dni życia córki Emilki dzieliła się z internautami zdjęciami z ich życia. Na fotkach Kaczorowska wygląda świetnie - pięknie umalowana i zawsze uśmiechnięta, wokół niej idealny porządek. Dlaczego to wywołało falę krytyki?

Agnieszka Kaczorowska hejtowana za idealizowanie macierzyństwa

Ostatnie zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej wywołało fale hejtu. Internautki zarzuciły jej hipokryzję i brak pokory. Problemem okazało się nie tylko samo zdjęcie, ale także jego podpis:

Czuję się świadomą mamą, a na pewno taką która ciągle się rozwija i edukuje, aby zwiększać swoją świadomość. Każdy mój wybór, który dotyczy Emi jest przemyślany. Od ubranek, przez zabawki aż po kosmetyki do codziennej pielęgnacji - napisała Kaczorowska.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała swój brzuch trzy miesiące po porodzie 

Zdaniem matek obserwujących Agnieszkę nie prezentuje ona wcale prawdziwego życia z półrocznym dzieckiem. W ich oczach Kaczorowska "żyje cukierkowym życiem", a przynajmniej tylko takie pokazuje na Instagramie. Zdaniem fanek niewiele ma ono wspólnego z codziennością przeciętnej matki niemowlaka, która rzadko kiedy ma czas, by zrobić makijaż... Zarzuciły jej też, że musi korzystać z pomocy wielu osób i nie poradziłaby sobie, gdyby została z córeczką sama na cały dzień.

Sztab ludzi wokół Ciebie Agnieszko, raczej nie masz pojęcia o prawdziwym macierzyństwie :) to raczej Ty powinnaś zapytać typowej matki więcej niż jednego dziecka, jak to jest w prawdziwym życiu? Jedno dziecko przy piersi, drugie trzeba zaprowadzić do przedszkola, trzecie do szkoły a i jeszcze do pracy iść. Trochę pokory Ci życzę w tym twoim cukierkowym świecie - wytknęła jedna z fanek.

Robisz z siebie znawczynię w dziedzinie macierzyństwa, a dopiero w nie weszłaś. Świadomość - ach, pięknie się pisze - napisała inna.

Na komentarz Agnieszki długo nie trzeba było czekać. Młoda mama w emocjonalnym wpisie zapewniła, że choć pomaga jej jedna z babć Emilki, to jednak Kaczorowska sama wstaje w nocy do córki, karmi ją i przewija. 

Oprócz tego, że tulę, bawię, to też zmieniam pieluchy usypiam, wstaję w nocy wiele razy, szukam sposobów na marudkowanie, płacz i nudę. Moja rodzina wie jak jest, moja mama rzeczywiście mi trochę pomaga, ale to my jesteśmy przy wszystkich chwilach tych dobrych i tych trochę mniej dobrych. Wszystkim, którzy mają ochotę dodawać takie komentarze, serdecznie współczuję - zdementowała Agnieszka.

Jej wpis zadziałał! Jedna z fanek przeprosiła ją za krzywdzące słowa. Czy następne piękne zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej i córeczki zbierze już tylko miłe słowa?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 11:25

Nasze propozycje