Poprzedni artykuł: Joanna Jarmołowicz pokazała nowo narodzonego synka Następny artykuł: Izabela Janachowska pokazała twarz synka! Ależ on jest podobny do ojca

Oto nowa "najładniejsza dziewczynka świata"! Naprawdę jest aż taka śliczna?

Internauci docenili urok 6-letniej Rosjanki. Popularność małej Aliny Yakupovej w sieci stale rośnie...

Ma długie blond włosy, duże niebieskie oczy, pełne wargi i idealne proporcje ciała. Nic więc dziwnego, że posiadając takie "warunki", Alina Yakupova od dwóch lat podbija świat mody. 6-latka regularnie bierze udział w pokazach i sesjach zdjęciowych. Zapewne jej edukacja przedszkolna trochę na tym ucierpi, ale trzeba kuć żelazo, póki gorące, bo kariera dziecięcych modeli jest bardzo krótka...

Nowa najpiękniejsza dziewczynka świata

Regularnie w mediach pojawiają się informacje o nowej "najpiękniejszej dziewczynce świata". Ostatnio tytuł ten zdobyła Rosjanka Anna Knyazeva, ale wcześniej należał on do Francuzki Thylane Blondeau. Teraz najpiękniejsza znowu jest Rosjanka! Aktualnie internauci zachwycają się urodą małej Aliny Yakupovej.

Choć Alina pracuje głównie w Rosji i we Włoszech, wielbicieli ma na całym świecie. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 28 tys. ludzi między innymi z Wielkiej Brytanii, Kanady, Izraela i Niemiec. Zdjęcia Aliny były już publikowane w rosyjskich edycjach magazynów "Grazia" i "InStyle". Dziewczynka na co dzień mieszka w Moskwie, a jej karierą i coraz popularniejszymi kontami w mediach społecznościowych zajmuje się mama i agent.

Zobacz także: Córeczka modelki i byłej Miss Nastolatek Olgi Tarasiuk to prawdziwa piękność! Zrobi karierę w modelingu?

Chcesz się przekonać, czy Alina Yakupova faktycznie zasłużyła na tytuł najładniejszej dziewczynki świata? Zajrzyj do naszej galerii!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 listopada 2019, 01:10

Nasze propozycje