Poprzedni artykuł: Wojciech Szczęsny kupił rocznemu synkowi… Mercedesa! Takiego samochodu... Następny artykuł: Anna Lewandowska wspomina dramatyczny poród: 'Jeszcze trochę, a mogłab...

Bez tego księżniczka Charlotte nie wychodzi z domu. To jej amulet

Dziecko, , tagi: księżniczka Charlotte
Z tą uroczą maskotką księżniczka Charlotte ostatnio się nie rozstaje. Nosi ją codziennie i traktuje jak amulet. Spodziewaliście się czegoś takiego?

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, księżniczka Charlotte i książę George byli na pierwszych stronach gazet. Kolorowe magazyny donosiły o przedmiotach, których będą się uczyć te dzieci oraz ich rówieśnikach. Jedna rzecz natomiast umknęła zarówno fanom rodziny królewskiej, jak i paparazzi. To amulet, z którym dziewczynka najwidoczniej się nie rozstaje, bo ma pomóc jej przetrwać pierwsze dni w szkole.

Szczęśliwa maskotka księżniczki Charlotte

Z biegiem lat księżniczkę Charlotte, fani rodziny królewskiej zaczęli porównywać do tragicznie zmarłej księżnej Diany. Szybko jednak okazało się, że córka Kate i Williama znacznie bardziej przypomina z wyglądu swojego ojca. Teraz, kiedy ma już cztery latka i poszła do szkoły, nikt nie ma wątpliwości po kim odziedziczyła rysy twarzy. Niedawno rodzice razem odprowadzili ją na pierwsze lekcje i jak się później okazało, przekazali jej także amulet, który miał przynieść jej szczęście.

Księżniczka Charlotte ma zadziorny charakter, a rówieśnicy wołają na nią "wojownicza księżniczka". I jak wiele dziewczynek w tym wieku, uwielbia wspinać się po drzewach. Mimo to ma też typowo dziewczęce zainteresowania. Książę William zdradził w jednym z wywiadów, że jego córka jest wielką fanką jednorożców. Wprost uwielbia te bajkowe stworzenia. Nic dziwnego, że zawieszka przy jej szkolnym plecaku przedstawia właśnie pluszowego jednorożca w różowym kolorze ozdobionego cekinami.

Wydawać by się mogło, że tak elitarna szkoła jak Thomas Batterse, która wymaga noszenia mundurków, raczej nie pozwoli na wyróżnianie się z tłumu nawet królewskim dzieciom. Najwidoczniej księżniczka Charlotte potrzebowała drobnego wsparcia nie tylko w postaci starszego brata, ale również ulubionej maskotki :). Też nosiłyście amulety, które miały przynieść wam szczęście?

Zdjęcie główne: Instagram.com/kensingtonroyal

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 03:11

Nasze propozycje