Poprzedni artykuł: Doda zajęła stanowisko w sprawie szczepienia dzieci. Takich słów po ni... Następny artykuł: Córka Victorii Beckham ma 7 lat, a już chodzi w obcasach! W mediach za...

Internautka atakuje Lewandowską 'Pani gwiazdorzy'. Reakcja Ani bezbłędna!

Zdjęcia na instagramowym koncie Anny Lewandowskiej wzbudzają wiele skrajnych emocji wśród internautów, jednak tym razem trenerka nie wytrzymała i zareagowała na słowa hejterki. Takich słów po niej nikt się nie spodziewał.

Anna Lewandowska pomimo iż spełnia się jako businesswoman oraz trenerka milionów Polaków, nie ukrywa, że każdą wolną chwilę najchętniej spędza w towarzystwie swojej ukochanej córeczki. Mała Klara towarzyszy mamie nie tylko w wyjazdach na obozy, egzotycznych zagranicznych podróżach, ale także treningach, co możemy podziwiać na instagramowym koncie Lewandowskiej. Jednak jak się okazuje, to właśnie wspólne treningi Ani i jej córeczki budzą w jej fanach wiele zarówno pozytywnych, jak i negatywnych emocji.

Internautka oburzona wspólnym treningiem Anny Lewandowskiej i małej Klary

Anna Lewandowska od lat promuje zdrowy tryb życia dzieląc się z fanami przepisami na pyszne i niskokaloryczne dania, rozmaitymi planami treningowymi, a także motywującymi tekstami, które od zeszłego roku wydaje także w formie kalendarza. Dbanie o formę i dobre samopoczucie jest dla niej tak ważne, że nawet podczas ciąży nie zrezygnowała z treningów. Jako młoda mama również dużo ćwiczy podkreślając, że dzięki aktywności fizycznej nie tylko szybciej wracamy do formy sprzed porodu, ale także poprawiamy swój nastrój.

Ostatnio Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z joggingu, na którym biegnąc przez park pcha wózek specjalnie przystosowany do tego rodzaju aktywności. Niestety trening nie spodobał się jednej z jej fanek do tego stopnia, że zaatakowała trenerkę ostrymi słowami.

Biegać z dzieckiem w wózku chyba lekka przesada ..co zrobią ludzie dla rozgłosu i mówią ,że pieniądze nie zmieniają ludzi, a Pani Ania jest doskonałym przykładem - wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Choć Ania rzadko reaguje na krzywdzące słowa w komentarzach pod swoimi zdjęciami, tym razem nie wytrzymała i odpowiedziała na zaczepki hejterki.

Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią, która oceniła, że bieganie z wózkiem to gwiazdorzenie :) cieszę się, że mamy tyle gwiazd w Polsce prawda mamuśki? Pozdrawiam wszystkie biegające mamy – napisała Lewandowska.

Pomimo tego, że jogging z maluchami staje się coraz bardziej popularny, o czym wspomina trenerka, warto podkreślić, że nie każdy wózek nadaje się do tego rodzaju aktywności. Sama Lewandowska również nie biega ze zwykłą gondolą czy spacerówką, lecz specjalnie przystosowanym do joggingu wózkiem.

Jaki wózek wybrać do joggingu?

Bieganie z wózkiem nie tylko uspokaja maluchy, ale dostarcza im również dużej dawki świeżego powietrza. Aby dziecko było bezpieczne w wózku podczas biegania oraz by zamortyzować niepotrzebne wstrząsy i zapewnić maksimum komfortu naszemu maluchowi, podczas joggingu powinniśmy wybrać wózek biegowy, który nie tylko będzie bardziej komfortowy dla naszego maluszka, ale także dla nas samych. Czym taki wózek różni się od zwykłej spacerówki? Przede wszystkim posiada trzy duże cienkie koła (im większe i cieńsze tym lepiej), co zapewnia lepszą amortyzację. Dodatkowo powinien być długi i nie zawierać ruchomych części. Ważne, by przednie koło było również kierunkowo zablokowane, co ułatwi rodzicowi bieganie lub jazdę na rolkach.

A co wy sądzicie o bieganiu z maluszkiem? Też biegacie ze swoimi dziećmi?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 10:46

Zobacz także

Nasze propozycje