Poprzedni artykuł: Rafał Maserak doczekał się syna. Pokazał ich urocze wspólne zdjęcie Następny artykuł: Szkoły zamknięte przez koronawirusa! Czy rodzice dostaną płatny urlop...

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! Dziewczynka zapozowała przodem do aparatu

Dziecko, , tagi: dzieci gwiazd, Klara Lewandowska
Jak wygląda Klara Lewandowska? Do tej pory było to owiane tajemnicą. Rodzice sami jednak zdecydowali, że chcą w końcu pokazać twarz córeczki na Instagramie.

Wielu fanów rodzinki Lewandowskich zastanawia się, jak wygląda córka jednego z bardziej cenionych napastników w historii piłki nożnej. Rodzice trzylatki najwidoczniej wreszcie postanowili złamać zasadę, którą kierowali się od urodzenia dziewczynki i pokazali twarz Klary na Instagramie. Tym razem nie z profilu, a od przodu!

Jak wygląda Klara Lewandowska?

Rodzina Lewandowskich pilnie strzeże prywatności i nie zdradza za wiele w social mediach. Jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic jest jednak wygląd ich córki Klary. Dziewczynka często pojawia się na zdjęciach Anny i Roberta, ale oboje do tej pory przestrzegali tego, by nie pokazywać jej twarzy w pełnej krasie. Zwykle publikowali zdjęcia Klary z profilu, z góry lub zupełnie od tyłu - zdradzali, jak wygląda ich córeczka, ale w niewielkim stopniu.

Dzięki temu fani obserwowali jak dorasta, ale nie wszystkim się to podobało. Na Instagramie Anny Lewandowskiej pod zdjęciami z córeczką wielokrotnie wywiązywały się zaciekłe kłótnie o niepokazywanie twarzy Klary. Jedna z internautek odkryła, że twarz Klary już dawno została udostępnionawiadomo, jak dziewczynka wygląda, więc Lewandowscy niepotrzebnie robią wokół jej prywatności takie zamieszanie. 

Najwidoczniej Anna i Robert czekali na odpowiedni moment, bo na profilu trenerki pojawiło się rodzinne zdjęcie, na którym mała Klara pozuje twarzą do aparatu.

Jak myślicie, do kogo Klara Lewandowska jest bardziej podobna? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:05

Nasze propozycje