Poprzedni artykuł: Natalia Kukulska urodziła! Jak ma na imię jej córeczka? Następny artykuł: Co kupić dziecku na prezent?

Anna Lewandowska zdradziła, co najchętniej...nosi w ciąży! Zobaczcie te zdjęcia

Dziecko, , tagi: ciąża, Anna Lewandowska
Jak ubierać się w ciąży? Ania Lewandowska udowadnia, że wcale duża zmiana garderoby nie jest potrzebna. Wystarczy kupić jedne...

Ania Lewandowska jest... oszczędna! Przykład? Kiedy kobiety są w ciąży (autorka tego tekstu była dwa razy ;), często wymieniają całą garderobę! Nie tylko dlatego, że zmienia się ich figura. Po prostu czujemy się inaczej - chętnie podkreślamy brzuszek, a poza tym każda okazja jest dobra, żeby kupić sobie coś nowego, prawda?


Ale Ania Lewandowska udowadnia, że można nie szaleć wcale z zakupami. Otóż słynna trenerka zdradziła, jakie ubranie najchętniej nosi w ciąży. Chodzi o... bezszwowe leginsy!  Żona Roberta Lewandowskiego wybiera te z Calzedonii (w zeszłym roku wystąpiła w ich kampanii, bo została ambasadorką marki).

(...) uwielbiam! Szczególnie teraz kiedy " piłeczkę" mam! - napisała Ania Lewandowska na swoim Instagramie.

A my prześledziłyśmy zdjęcia Ani i... rzeczywiście! To naprawdę tylko kilka z nich, ale zestawienie robi wrażenie ;)

Wybór Ani zresztą nas zupełnie nie dziwi. Leginsy w ciąży to naprawdę jeden z najważniejszych elementów garderoby. Są wygodne, ale przy okazji też nieźle wyglądają. 
A jak podoba wam się styl ciężarnej Ani? 

Zobacz także: Ania i Robert Lewandowscy na urlopie w Rzymie

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 kwietnia 2019, 19:23

Zobacz także

Nasze propozycje