Poprzedni artykuł: Bez tego księżniczka Charlotte nie wychodzi z domu. To jej amulet Następny artykuł: Nareszcie wiadomo, jak ma na imię drugie dziecko Otylii Jędrzejczak!

Anna Lewandowska wspomina dramatyczny poród: 'Jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata'

Znana trenerka i żona Roberta Lewandowskiego po raz pierwszy opowiedziała o trudnych narodzinach Klary. Lewandowska była podczas porodu bliska śmierci!

Anna Lewandowska udzieliła zaskakująco szczerego wywiadu magazynowi "Viva!". Żona Roberta Lewandowskiego zwykle bardzo oszczędnie dawkuje mediom informacje na temat swojego prywatnego życia. Tym razem jednak opowiedziała o jednym ze swoich najbardziej traumatycznych doświadczeń – narodzinach córki, które prawie przypłaciła życiem.

Anna Lewandowska o porodzie

W życiu byśmy się nie domyślili, że Klara Lewandowska przyszła na świat w tak dramatycznych okolicznościach. W końcu jej znana mama nawet w ciąży dbała o formę i nie zrezygnowała z regularnych ćwiczeń. Mało tego, niedługo po porodzie, Anna Lewandowska znowu zaczęła trenować i w ekspresowym tempie wróciła do swojej idealnej figury sprzed ciąży.

Okazuje się jednak, że narodziny córeczki popularnej trenerki i kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej nie były "gładkie". Pierwszy raz o tym, co wydarzyło się 4 maja 2017 roku opowiedział Robert Lewandowski. Teraz o swoim trudnym porodzie mówi w końcu także Anna:

Miałam bardzo trudny poród, jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata – zdradziła Lewandowska w rozmowie z dziennikarką "Vivy!". – To też mi pokazało, że jestem mocna, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba się cieszyć każdą chwilą.

Zobacz także: Anna Lewandowska opublikowała uroczy filmik. Widać na nim małą Klarę w "akcji"!

Anna Lewandowska przyznała, że zdecydowała się opowiedzieć o swoich trudnych i bardzo osobistych doświadczeniach, żeby "pokazać kobietom, że i z porażek, i z choroby możemy wyciągnąć lekcję". Lewandowska twierdzi, że między innymi właśnie dzięki ciężkiemu porodowi poczuła się naprawę silna i nauczyła czerpać z życia pełnymi garściami. Nas historia znanej trenerki zainspirowała... 

A wy co myślicie o wyznaniu Anny Lewandowskiej?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:44

Nasze propozycje