Poprzedni artykuł: Basia Kurdej-Szatan nago na Instagramie z 7-letnią córką. Fani: "Dla m... Następny artykuł: Khloe Kardashian naraża zdrowie córeczki? O to samo oskarżano Annę Lew...

Anna Skura zostanie mamą! Pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży

Dziecko, , tagi: ciąża, Anna Skura
Gwiazda programu "Agent Gwiazdy" zdradziła na Instagramie, że niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Zobaczcie.

Anna Skura znana również jako What Anna Wears to blogerka, podróżniczka, uczestniczka programu "Agent Gwiazdy", w którym podbiła serca widzów. Wczoraj podzieliła się z fanami cudowną nowiną - zostanie mamą. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama dodając nie tylko zdjęcie brzuszka, ale również emocjonującego wpisu. 

Polecamy:  Kinga Korta pokazała odważne zdjęcie z brzuszkiem. "Żona Hollywood" jest... naga

Każda piękna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana.Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać|. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. 

Anna Skura w ciąży

Wiele osób zapewne po zobaczeniu tego zdjęcia zaczęło się zastanawiać, co dalej z karierą Anny Skury i czy zrezygnuje z podróży. Blogerka jednak zapewnia, że nie zmieni swojego stylu życia, a dziecko będzie jej nowym towarzyszem w poznawaniu świata. Musimy przyznać, że zapowiada mu się bardzo ciekawe życie;)

Polecamy:  Zdjęcie ciężarnej Magdy Mołek wywołało dyskusję. Dziennikarka naraża zdrowie swojego dziecka?

Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem - czytamy pod zdjęciem. 
Z boho dziewczyny do boho mamy. ‍♀️
Możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią ‍♀️ Jeśli tylko chcesz! Trzymajcie kciuki za nas .... - dodaje w opisie Anna Skura.

Gwiazda na razie nie zdradziła płci dziecka, ale po jej już dość zaokrąglonym brzuszku widać, że przyjdzie na świat w tym roku. 

Gratulujemy! 

Polecamy:  Klara Lewandowska w uroczym sweterku z sieciówki. Jego cena to jedyne...

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 14:08

Zobacz także

Nasze propozycje