Poprzedni artykuł: Trzy miesiące po porodzie przebiegła ultramaraton! Trasa? Dłuższa niż... Następny artykuł: Olga Frycz urodziła, ale nie tylko ona. Inna gwiazda "M jak miłość" te...

Kobieta pokazała, jak wygląda jej brzuch po urodzeniu trojaczków. Będziecie w szoku!

Dziecko, , tagi: ciąża
Wyglądem tego brzucha żył cały świat. W połowie ciąży przypominał on brzuch kobiety tuż przed rozwiązaniem. Zobaczcie, jak wygląda po porodzie.

Maria jest 36-latką i obecnie matką czwórki dzieci. Kiedy dowiedziała się, że zostanie matką trojaczków, postanowiła, że zacznie pokazywać na Instagramie swoje życie w trakcie mnogiej ciąży. Wszyscy zaczęli przecierać oczy ze zdziwienia, kiedy zobaczyli jej brzuch w 22. tygodniu ciąży, który wyglądał jak ten tuż przed porodem u kobiety, która spodziewa się tylko jednego dziecka.

Polecamy:  Trzy miesiące po porodzie przebiegła ultramaraton! Trasa? Dłuższa niż z Warszawy do Lublina

Niektórzy byli pod wrażeniem, w jak dobrej kondycji przez całą ciążę była Maria. Ona sama spodziewała się, że ostatnie dni spędzi leżąc w łóżku, ale jak sama napisała na Instagramie, dała radę, choć trzeba przyznać, że jej brzuch miał imponujące rozmiary. 

Polecamy:  Szokujące wideo z chrztu obiegło internet. Ksiądz bije dziecko, rodzice stoją bezczynnie...

Jak wygląda brzuch po ciąży mnogiej?

12 września Maria urodziła trójkę dzieci: Agnes, Ibena i Filipa. Poród odbył się za pomocą cesarskiego cięcia. Zarówno dzieci, jak i mama czują się dobrze. Co więcej, Maria już wróciła do social mediów i pochwaliła się, jak wygląda jej brzuch 2 dni po porodzie. Nie ukrywa jednak, że w pierwszych dniach czuła ból z powodu rany po cięciu, ale zgodnie z zaleceniami pielęgniarek zaczęła chodzić. Poza tym podkreśla, że zaczęły ją boleć wnętrzności, a w piersiach zaczął się pojawiać pokarm. 

Po tygodniu od narodzin Maria opisuje, że jej brzuch jest nadal dość ciężki, macica jeszcze się nie cofnęła, a wszystko przez to, że brzuch był bardzo mocno rozciągnięty i wszystko trwa dłużej niż zwykle. Na dodatek obwisłość powoduje większy ból w miejscu cesarskiego cięcia.

Matki są po raz kolejny wdzięczne jej za to, że pokazała, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 13:28

Zobacz także

Nasze propozycje