Poprzedni artykuł: Joanna Krupa pokazała "manicure" swojej córeczki Następny artykuł: Siostra Zosi Zborowskiej wyśmiewa własne dzieci na Instagramie

Czy Kasia Glinka jest w ciąży? Podobno spodziewa się drugiego dziecka

Dziecko,
,
, tagi: gwiazdy w ciąży, Katarzyna Glinka
Kasia Glinka, aktorka serialu "Barwy szczęścia" oraz jej narzeczony Jarosław Bieniecki podobno spodziewają się dziecka. Który to miesiąc?

Polski show-biznes przeżywa baby boom! Najpierw o ciąży poinformowali Anna i Robert Lewandowscy, później w niezbyt miłych okolicznościach okazało się, że również Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami

Teraz również Kasia Glinka postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną. Podobno w rozmowie z jedną z gazet potwierdziła, że ona i Jarosław Bieniecki niedługo zostaną rodzicami

Czy Kasia Glinka jest w ciąży?

Najpierw aktorka serialu "Barwy szczęścia" długo ukrywała związek z Jarosławem Bienieckim, a teraz zdawkowo komentuje fakt, że spodziewa się dziecka. Nic dziwnego, w końcu stara się chronić życie prywatne przed mediami, co praktykuje naprawdę niewiele gwiazd. 

Podobno dziennikarzom "Na żywo" udało się porozmawiać z Kasią Glinką i zapytać ją o rzekomą ciążę. Miała wówczas podziękować za gratulacje z powodu powiększenia się rodziny.

Dziękuję, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej - miała powiedzieć Glinka w rozmowie z "Na żywo".

Aktorka prawdopodobnie próbowała ukryć ten fakt przed wszystkimi jak najdłużej, ale niestety ktoś puścił przysłowiową parę z ust, a informacja zdążyła się roznieść. Ostatnio gwiazda pojawiła się na jednej z imprez branżowych i nikt nie dopatrzył się ciążowych krągłości. Jeśli Kasia Glinka naprawdę spodziewa się dziecka, to prawdopodobnie jest to dość wczesny etap.

Zdjęcie: Ons.pl

Katarzyna Glinka ma już jedno dziecko. To siedmioletni Filip, którego ojcem jest były mąż aktorki, Przemysław Gołdon. Para rozwiodła się po 11 latach bycia w związku małżeńskim.

Zdjęcie główne: Instagram.com/katarzynaglinka

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 10:53

Nasze propozycje