Poprzedni artykuł: Jan Królikowski niedługo zostanie ojcem! Dziecko urodzi mu była dziewc... Następny artykuł: Izabela Janachowska zdradziła, jak nazwała swojego synka

Joanna Krupa po raz pierwszy pokazała swój ciążowy brzuszek!

Modelka jest w ciąży i po ujawnieniu tej informacji śmiało eksponuje, jak zmienia się jej ciało. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie.

Joanna Krupa w Dzień Matki ogłosiła, że jest w ciąży. To jej pierwsze dziecko, którego ojcem jest obecny mąż modelki - Douglas Nunes. Przyszły ojciec ponoć nie kryje swojej radości i co dzień to podkreśla. 

Daje mi doping ta praca i ta radość. Mąż codziennie mi mówi, jak się cieszy i jak tęskni za mną - mówiła Joanna Krupa w wywiadzie w "Dzień Dobry TVN". 

Po podzieleniu się tą radosną nowiną, na Instagramie Joanny Krupy oczywiście zaczęły płynąć gratulacje i najlepsze życzenia (w tym od gwiazd stacji TVN: Magdy Gessler, Ani Starmach czy Kingi Rusin), a modelka zaczęła śmiało dzielić się swoimi przygotowaniami do zostania mamą. Najpierw pochwaliła się więc zdjęciem pozytywnego testu ciążowego, a ostatnio pokazała, jak już zmienił się jej brzuch.

Joanna Krupa zawsze miała nienaganną sylwetkę i płaski brzuch, który ostatnio zaczyna się uroczo zaokrąglać. 

Rano brzuszek malutki a przyjdzie wieczór to wielki haha - czytamy w opisie zdjęcia.

Fanki żywo zaczęły reagować na zdjęcie życząc dużo zdrowia i podziwiając, jak pięknie się prezentuje Joanna Krupa. Niektóre zaczęły też dzielić się własnymi doświadczeniami pisząc, że podobnie wyglądał ich brzuch. 

Naszym zdaniem Joanna Krupa w ciąży wygląda jeszcze bardziej promiennie niż zwykle. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 22:46

Nasze propozycje