Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska zdradziła, co najchętniej...nosi w ciąży! Zobaczcie t... Następny artykuł: Anna Lewandowska urodziła! Robert pokazał wzruszające zdjęcie z dzieck...

Co kupić dziecku na prezent?

Dziecko, , tagi: prezent dla dziecka, Anna Dereszowska
Co można kupić malcowi, który nie może jeszcze powiedzieć na co ma ochotę, a Tobie wydaje się, że ma już dosłownie wszystko?

Wybierasz się w odwiedziny lub na urodziny do znajomych czy rodziny z małym dzieckiem i zastanawiasz się, jaki prezent wybrać? Pomyśl o praktycznej zabawce, takiej jak Ubranko-otulanko zaprojektowane przez Anię Dereszowską.

To nietuzinkowa maskotka i przydatny gadżet w jednym. Otulanko ma w środku specjalnie zaprojektowane miejsce na butlę ze smoczkiem lub rękę rodzica, gdy pełni rolę kukiełki. Dzięki temu ta niezwykła zabawka może towarzyszyć dziecku w wielu sytuacjach. Otulanko będzie obecne w codziennym pałaszowaniu mleka z butelki, a z czasem może również pomóc w odstawieniu butli. Wtedy do środka maskotki wystarczy włożyć bidon lub zwykłą butelkę. Ubranko-otulanko sprawdzi się też jako kukiełka podczas rodzinnych, kreatywnych zabaw, np. czytania książeczek czy odgrywania teatrzyków.


Co równie ważne – dzięki intensywnym i optymistycznym kolorom oraz ciekawym fakturom maluch z pewnością zainteresuje się wyglądem nowego kompana. A to z kolei pomoże w rozwoju jego umiejętności manualnych, motoryki małej i będzie stymulowało rozwój zmysłu dotyku.


Do wyboru jest kilka wzorów maskotek zaprojektowanych przez Anię Dereszowską, więc na pewno znajdziesz odpowiedniego zwierzaka z otulankowej rodziny. Wszystkie otulanki uszyte są wyłącznie z polskich materiałów oraz posiadają niezbędne atesty, a ich oczy są wyhaftowane, co eliminuje zagrożenie połknięcia przez ciekawskiego malca jakiegokolwiek elementu. Ubranko-otulanko z pewnością przypadnie do gustu maluszkowi i jego rodzicom. Dzięki temu Twój prezent nie wyląduje zakurzony na półce, a będzie często używany i kochany - jak na nowego członka rodziny przystało. W naszej galerii pluszaki same się przedstawiają. Sprawdźcie, jak się prezentują;)

Gdzie kupić ubranko-otulanko?

Produkty można nabyć w sklepie internetowym www.ubrankootulanko.pl w cenie 79 PLN. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:48

Zobacz także

Nasze propozycje