Poprzedni artykuł: Pierwsze zdjęcie księżniczki Charlotte z przedszkola! Zrobiła je sama... Następny artykuł: Krzysztof Ibisz pokazał przystojnego syna. Widać podobieństwo?

Borys Szyc pokazał swoją 13-letnią córkę. Fani: 'Kopia taty'

Dziecko, , tagi: dzieci gwiazd
Sonia, córka Borysa Szyca, skończyła 13 lat. Z tej okazji dumny tata pochwalił się zdjęciem córki. Podobieństwa nie da się ukryć!

Sonia Szyc skończyła już trzynaście lat! Dziewczynka jest owocem związku popularnego aktora z Anną Bareją. Z okazji urodzin córki Borys Szyc pochwalił się na Instagramie uroczym zdjęciem z jubilatką. 

Ta mała kobietka u mego boku kończy dziś 13 lat. Soniu ty rośnij zdrowa, mądra i kochana a ja sobie tak z boku będę jakbyś potrzebowała pomocy. Zawsze. Kocham Cie❤️ - czytamy w opisie zdjęcia.

Polecamy:  19-letnia córka Umy Thurman wygląda identycznie jak mama! Poznajcie piękną Mayę

Jak można się spodziewać, komentarzom nie ma końca. Większość osób zwraca szczególną uwagę na podobieństwo Soni do taty. Przyznajemy, że same przecieramy oczy ze zdziwienia - dziewczynka niesamowicie przypomina znanego aktora. Jednak nie brakuje również serdecznych życzeń:)

"Kopia taty! 100 lat "
"Borys , Soni się nie wyprzesz. Bardzo podobna"
"Tacy sami Tatuś z Córcią "

Polecamy:  Wygląda, jak kopia mamy? Śliczna córka Jennifer Lopez

To nie pierwszy raz, kiedy Borys Szyc pochwalił się zdjęciem z córką. Mogliśmy oglądać jej zdjęcie m.in. również przy okazji jej jedenastych urodzin. Bardzo się zmieniła? 

Czy zatem córka pójdzie w ślady sławnego ojca? Wygląda na to, że nie będzie unikała błysku fleszy. Na razie spróbowała swoich sił w programie "Mali Giganci". 

Borys Szyc w filmach 

Przypominamy, że Borysa Szyca ostatnio możemy oglądać w takich produkcjach, jak "Listy do M.3", "Pokot", "PolandJa", czy "Bodo". 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 07:10

Zobacz także

Nasze propozycje