Poprzedni artykuł: Natalia Siwiec szkodzi córeczce? Tego na pewno nie powinna dawać małem... Następny artykuł: "Wyrodna matka, która nie kocha swojego dziecka". Agnieszka Hyży tłuma...

Iwona Węgrowska chwali się córką: "jest urodzoną piosenkarką i modelką!"

Dziecko, , tagi: dzieci gwiazd
Iwona Węgrowska od lat na różne sposoby próbuje zrobić karierę w polskim show-biznesie. Ostatnio zainteresowanie mediów wzbudza nie biuściasta piosenkarko-aktorka, ale jej śliczna 3-letnia córka.

Iwonę Węgrowską dotąd kojarzyliśmy głównie z wątpliwym talentem wokalnym i spektakularnym biustem. Celebrytka od lat nieźle się gimnastykuje, żeby zwrócić na siebie uwagę dziennikarzy. Ci jednak pozostają w większości niewzruszeni i na starania Węgrowskiej reagują na ogół artykułami wytykającymi jej wady i celebrującymi jej publiczne wpadki. Ostatnio jednak Iwona Węgrowska wzbudza wyjątkowo pozytywne zainteresowanie. A wszystko dzięki 3-letniej Lilianie - córce Iwony.

Zobacz także: Jak dziś wygląda córka Kate Moss? 16-letnia Lila debiutuje w modelingu

Córka Iwony Węgrowska

W 2015 roku Iwona Wegrowska urodziła córkę. I możliwe, że mała Liliana była najlepszym jak dotąd "projektem" Iwony. Śliczną 3-latką zachwycają się zarówno fani (?) Węgrowskiej, jak i dziennikarze. Bo jest się czym zachwycać! Liliana ma uroczą buzię, ciemne oczy oraz zaskakująco długie i gęste blond włosy.

Piękna i cudowna - pisze o córce Iwona Węgrowska. - Rośnie w takim tempie, że zwariować można. Jest urodzoną piosenkarką i modelką.

Zobacz także: „Dzięki niej mój uśmiech nie schodzi z twarzy” – o jakim produkcie mowa i za co kochają go Wizażanki?

Jak myślicie - czy słodkie zdjęcia z córeczką wskrzeszą karierę Iwony?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 13:25

Zobacz także

Nasze propozycje