Poprzedni artykuł: W Lidlu kupicie prezenty na Mikołajki dla dzieci. Ceny od 19,99 zł! Następny artykuł: Świąteczne i mikołajkowe prezenty dla małej fanki Elsy i Anny z "Krain...

Joanna Krupa pokazała kolejne zdjęcie dziecka. Fani: "Ona wygląda jak tata!"

Dziecko,
,
, tagi: Joanna Krupa, dzieci gwiazd
Joanna Krupa dopiero co urodziła córeczkę, a fani już zgadują, do kogo Asha-Leigh jest bardziej podobna.

Pierwsze dziecko Joanny Krupy i jej męża Douglasa Nunesa przyszło na świat 3 listopada. Para jest szczęśliwa, a fani cieszą się razem z nimi równie mocno. Oprócz wielu słusznie napływających gratulacji, internauci zwrócili także uwagę na to, że mała Asha-Leigh zupełnie nie jest podobna do znanej mamy. Ich zdaniem to wierna kopia taty.

Do kogo jest podoba córka Joanny Krupy?

Prowadząca program "Top Model" od zawsze marzyła o dziecku i długo czekała na odpowiedni moment. Po pierwszym nieudanym związku szybko spotkała miłość swojego życia - biznesmena o irlandzko-portugalskich korzeniach. Początki ciąży Joanna i Douglas trzymali długo w tajemnicy i niemal dopiero pod koniec postanowili ujawnić, że spodziewają się dziecka

Joanna uwielbiała dzielić się zdjęciami rosnącego brzuszka w social mediach, więc można było się spodziewać, że i fotografie nowo narodzonego maluszka trafią na jej Instagram. Pierwsze zdjęcia córeczki Joanny oraz Douglasa pojawiły się w sieci niecałą dobę po porodzie.

To było dla Joasi ogromne przeżycie i sama zresztą potwierdziła, że przeżyła jeden z najbardziej niesamowitych, wzruszających i trudnych dni jej życia. Przyznała, że kobiety to prawdziwe wojowniczki. Jednocześnie dodała na profil trzy charakterystyczne fotografie córki, które natychmiast rozczuliły internautów. Jednogłośnie zawyrokowały, że mała Asha-Leigh jest bardzo podobna do taty!

- Podobna do taty. Gratulacje.

- Cała do Taty podobna.

- She looks like daddy.

Z jednej strony to bardzo miłe, ale z drugiej nieco dziwne - bo jak tu po jednym zdjęciu rozpłakanego bobasa ocenić, do którego rodzica jest bardziej podobny? :) A wy widzicie podobieństwo?

Zdjęcie główne: Instagram.com/joannakrupa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 listopada 2019, 00:30

Nasze propozycje