Poprzedni artykuł: Ciężarna gwiazda "Top model" zaatakowana przez internautów. Zasłużyła... Następny artykuł: Kat von D zaatakowana przez internautki: "Głodziłaś swoje dziecko prze...

Córka Katarzyny Skrzyneckiej ma już 7 lat. Podobna do mamy?

Alikia Ilia niedawno świętowała swoje siódme urodziny. Jak obecnie wygląda córka Katarzyny Skrzyneckiej? Sprawdźcie.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki mają siedmioletnią córeczkę o imieniu Alikia Ilia. Dziewczynka w tym roku hucznie obchodziła swoje urodziny, a dumni rodzice pochwalili się jej najnowszymi zdjęciami. Artystka już dawno zaczęła przyzwyczajać córkę do błysku fleszy - pozowała do zdjęć z zaledwie kilkumiesięczną Alikią, potem z około dwuletnią. 

Polecamy:  Tym zdjęciem z córką Natalia Siwiec doprowadziła internautów do furii! "Niesmaczne to zdjęcie..."

Alikia Illia

Mamy więc wrażenie, że dziewczynka dorasta w błysku fleszy. Czyżby rodzice chcieli, aby poszła w ich ślady, a przynajmniej w ślady mamy? Przypominamy, że ostatnio Kasię Skrzynecką mogliśmy oglądać m.in. w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Na razie jednak dziewczynka wyraźnie cieszy się dzieciństwem i jest oczkiem w głowie swoich rodziców, co podkreśliła jej mama pisząc w opisie zdjęcia: "7 lat temu Słoneczko rozświetliło nasz świat Najpiękniejsze Radości i Sens Życia naszej Rodzinki Wszyscy w komplecie #birthday #love #sunshine #familytogether #naszskarb".

Fani zauważają podobieństwo dziewczynki do mamy.

"Śliczna❤❤❤jak Mamunia❤❤❤ "
"Buziaczki dla córki z okazji 7 urodzin ładna blondyneczka jak Pani" - czytamy w komentarzach.

Rzeczywiście widać podobieństwo?

Źrodło zdjęć: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 14:00

Zobacz także

Nasze propozycje