Poprzedni artykuł: Mama Roberta zdradziła płeć dziecka Lewandowskich! Następny artykuł: Kim Kardashian uważa, że Psalm jest... reinkarnacją jej ojca!

Córka Kim Kardashian miała wypadek. Teraz ma bliznę na twarzy

2-letnia córeczka Kim Kardashian i Kanye Westa ma za sobą pierwszy bolesny wypadek, który przypłaciła widoczną blizną na twarzy. Co się stało?

Wystarczył moment nieuwagi, by w domu Kim Kardashian i Kanye Westa omal nie doszło do wielkiej tragedii. Mała Chicago, która zaledwie miesiąc temu skończyła dwa latka, kilka dni temu przeżyła sceny grozy. Teraz dziewczynka ma na ślicznej buźce sporą widoczną bliznę. Jak do tego doszło?

2-letnia córka Kim Kardashian ma bliznę na twarzy

Kim Kardashian i Kanye West są rodzicami czwórki dzieci: 6-letniej North, 4-letniego Sainta, 2-letniej Chicago oraz niespełna rocznego Psalma. Niestety upilnowanie gromadki niesfornych maluchów nie jest łatwym zadaniem. Para multimilionerów często korzysta więc z pomocy wykwalifikowanej pomocy, jednak jak podkreśla Kim, to ona w głównej mierze zajmuje się domem i swoimi pociechami.

Zobacz także: Kim Kardashian przesadziła z retuszem zdjęcia. Fani: „Ona nie wygląda jak człowiek!”

Niedawno celebrytka wystąpiła w popularnym programie „Good Morning America”, gdzie opowiedziała o swoim rodzinnym życiu. Kardashian pytana o to, jak wygląda jej standardowy poranek przyznała, że jest mistrzynią organizacji. Wstaje o 5:40, o 6:00 jest już na siłowni, gdzie do 7:00 ma trening, o 7:05 budzi dzieci, 7:30 to czas na śniadanie, a o 7:55 wszyscy wychodzą z domu. Niestety, pomimo doskonałej organizacji nie zawsze wszystko idzie zgodnie planem. Kim zdradziła, że zaledwie kilka dni temu podczas śniadania w jej domu doszło do poważnie wyglądającego wypadku z udziałem jej 2-letniej córeczki Chicago.

Ostatnio moja córka Chicago wypadła z wysokiego krzesełka i pocięła sobie całą twarz. Były szwy i musieliśmy sobie z tym poradzić. Więc różne rzeczy się zdarzają – wyznała w rozmowie w „Good Morning America” Kim Kardashian.

Mała Chicago już czuje się dobrze. Przypuszczamy, że po tym incydencie zespół zatrudnionych przez Kim Kardashian wykwalifikowanych niań znacznie się powiększy.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 17:58

Nasze propozycje