Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój swojej córeczki Emilki Następny artykuł: Anna Lewandowska pokazała, za kogo przebierze się Klara na bal karnawa...

Kylie Jenner ostro skrytykowana przez internautów! Poszło o biżuterię małej Stormi...

Kylie Jenner znowu została skrytykowana za sposób, w jaki opiekuje się swoją dwuletnią córeczką. Internauci zarzucają jej, że oszpeca własne dziecko!

Wraz z narodzinami pierwszego dzieckażycie Kylie Jenner mocno się zmieniło. I wcale nie dlatego, że świeżo upieczona mama – opiekując się maluchem – zmuszona była zarywać noce czy zmieniać pieluchy. Nie oszukujmy się! Gwiazda tego kalibru co Kylie ma sztab ludzi, którzy wyręczają ją w wypełnianiu tych rodzicielskich obowiązków.

Zmiana, która zaszła w życiu Jennerki po urodzeniu Stormi dotyczy bardziej jej obecności w mediach społecznościowych oraz tego, w jaki sposób internauci reagują na publikowane przez nią zdjęcia. Bo teraz główną bohaterką Instagrama Kylie, obok niej samej, jest Stormi Webster. A followersom Kylie Jenner często bardzo nie podoba się to, w jaki sposób córeczka gwiazdy jest przez nią pokazywana

Tak też było z ostatnim zdjęciem dwulatki, które Kylie opublikowała niedawno na Instagramie. Najbardziej krytyczni internauci zarzucili Jenner, że traktuje swoje dziecko jak lalkę i ryzykuje, że w przyszłości dziewczynka będzie oszpecona.

Kylie Jenner zakłada córce duże kolczyki

Burzę na Instagramie Kylie Jenner wywołało pięć opublikowanych przez nią zdjęć córki. Na fotkach widać Stormi z dość dużymi kolczykami-kołami w uszach. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów zachwyconych urokiem dwulatki. Ale też wielu komentatorów dość ostro zbeształo znaną mamę dziewczynki zakładanie córce takiej biżuterii:

Ona jest za młoda, żeby nosić koła. Przekłucie uszu jest w porządku. Proszę, pozwól jej być dzieckiem, a nie dorosłą kobietą!

Dziecko noszące kolczyki dla dorosłych? Dziwne!

Ludzie, którzy myślą, że to jest w porządku, ewidentnie mają problem z ocenieniem sytuacji. To jest dziecko, które w wieku pięciu lat będzie miało rozciągnięte dziurki w uszach. Chyba, że jej  mama zmądrzeje...

Proszę, niech ona nosi mniejsze kolczyki. Koła nie są dla dzieci.

Kylie nie jest pierwszą osobą w klanie Kardashian-Jenner skrytykowaną za obwieszanie dziecka biżuterią. Wcześniej oberwało się już jej starszej siostrze, Khloé Kardashian, która przekłuła uszy swojej dwumiesięcznej córeczce.

A sama Kylie nie pierwszy raz stroi Stormi w błyskotki zdecydowanie nie przeznaczone dla tak małego dziecka. Jakiś czas temu na przykład powkładała na paluszki córki malutkie złote pierścionki, które dziecko mogło przecież połknąć.

Zobacz także: Internauci wściekli na Kim Kardashian za... fryzurę jej córki!

My też uważamy, że dwuletnie dziecko nie powinno nosić kolczyków-kół. Bez trudu bowiem możemy sobie wyobrazić sytuację, w której maluch zahacza o coś swoją biżuterią i kończy z rozerwanym uchem. Dlatego mamy nadzieję, że Kylie włożyła córce te kolczyki tylko na czas robienia jej zdjęć.

A wy co myślicie o biżuterii noszonej przez córkę Kylie Jenner?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 22:17

Nasze propozycje