Poprzedni artykuł: Karol Strasburger właśnie został tatą po raz pierwszy! Następny artykuł: Książę George był niemiły dla siostry... Rodzice musieli interweniować

Natalia Siwiec pozwala córce na dość ryzykowne zachowanie. To jest zabawne, ale niehigieniczne!

Natalia Siwiec pokazała na Instagramie dość ryzykowny filmik ze swoją córeczką w roli głównej. Dwulatka myła buzię, korzystając z urządzenia służącego do... podmywania się!

Metody wychowawcze Natalii Siwiec już nie raz wzbudzały w nas wątpliwości. Chociaż znana modelka niewątpliwie jest bardzo kochającą i zaangażowaną mamą, czasami mamy wrażenie, że pozwala córeczce na niekoniecznie właściwe rzeczy... Mała Mia to słodki, ale też bardzo stanowczy maluch, i chyba dość często dostaje dokładnie to, czego się domaga. Dwulatka próbowała już kawy i regularnie nosi na czole plaster do tapingu estetycznego. Teraz mama pozwoliła do umycia buzi użyć urządzenia służącego do podmywania się.

Córka Natalii Siwiec myje twarz w bidecie

Mia często jest bohaterką zdjęć i filmików publikowanych przez jej znaną mamę w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem – Siwiec pokazała na Stories swoją córeczkę w łazience, w trakcie mycia twarzy. Jednak, zachęcana przez mamę dwulatka, zamiast z umywalki, korzystała w trakcie mycia twarzy z... bidetu. Z tego urządzenia korzysta się po wypróżnieniu, dla zachowania higieny intymnej.

Fot.: Instagram

Według niektórych badań w muszli klozetowej znajduje się nawet 500 mln komórek bakterii – w tym Escherichia coli (E. coli) i gronkowce. W trakcie spuszczania wody, bakterie te są wyrzucane na zewnątrz muszli klozetowej na odległość nawet 2 metrów. Jak można się spodziewać, ze względu na swoje przeznaczenie oraz ustawienie w bezpośrednim sąsiedztwie sedesu, bidet zdecydowanie nie jest bardziej czystym urządzeniem.

Zobacz także: Nie uwierzycie, jak Joanna Krupa dba o paznokcie swojej maleńkiej córeczki!

Nie jesteśmy zwolennikami wychowywania dzieci w sterylnych warunkach. Wydaje nam się jednak, że zachowanie Siwiec było dość ryzykowne. Pozwalając Mii na umycie buzi w bidecie, modelka zaryzykowała, że jej córeczka nabawi się infekcji układu pokarmowego. I to w najlepszym wypadku!

A wy co myślicie o zachowaniu Natalii Siwiec?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 10:53

Nasze propozycje