Poprzedni artykuł: Rafał Maślak został ojcem! Na jego Instagramie pojawiło się pierwsze z... Następny artykuł: Znamy płeć dziecka Agnieszki Kaczorowskiej! Tajemnicę wyjawił dumny ta...

Ten 4-miesięczny chłopczyk mógłby obdzielić włosami kilka osób!

Czteromiesięczny Boston Simich ma zaskakująco długie i gęste włosy. Takiej fryzury mogłaby mu pozazdrościć niejedna kobieta. Tylko zobaczcie jego zdjęcia.

Boston Simich ma cztery miesiące i nieokiełznaną fryzurę. Chłopczyk wygląda tak, jakby ktoś dla żartu założył mu na głowę perukę. Ale wszystkie te włosy naprawdę są jego - on się z taką gęstą czupryną urodził! Jego mama - trenerka fitness Tara Simich - jest przekonana, że jej syn włosy odziedziczył po swoim tacie. Faktycznie, trzeba przyznać, że ojcu chłopca zakola i łysina raczej nie grożą, ale naszym zdaniem to fenomenu Bostona nie tłumaczy. Dlaczego? Bo chłopiec ma starszego brata, który ma "normalne" włosy.

Zobacz także: Nikt nie ma tak długich rzęs jak ta 4-latka. Internauci nie wierzą w autentyczność jej zdjęć!

Niemowlak z gęstą  czupryną

Ktoś mógłby stwierdzić, że Boston nie jest aż tak niezwykły i na świecie jest trochę ludzi z gęstymi włosami. Faktycznie, pisaliśmy chociażby o słynnych bliźniaczkach TK i Ciprianie, których niesamowite włosy zapewniły im sławę i kilka intratnych kontraktów reklamowych. Ale one są dorosłymi kobietami (na wyhodowanie swoich włosów miały 31 lat) i na dodatek Afroamerykankami. Boston jest za to śnieżnobiałym niemowlakiem!

Mały Australijczyk z gęstą czupryną bardzo nam się podoba, ale nie zazdrościmy jego rodzicom przyszłych wydatków na fryzjera... ;-)

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 17:02

Zobacz także

Nasze propozycje