Poprzedni artykuł: Ten niebezpieczny trend z Instagrama może doprowadzić do tragedii. Dot... Następny artykuł: Jest pierwszy filmik z dzieckiem Meghan Markle i księcia Harry'ego w r...

Kim Kardashian po raz czwarty zostanie mamą. Gwiazda zdradziła płeć swojego najmłodszego dziecka!

W rozmowie z dziennikarzem amerykańskiego "Vogue'a", gwiazda zdradziła, że jej rodzina już wkrótce się powiększy. Czwarte dziecko Kim i Kanye'ego urodzi surogatka!

Pierwszy raz Kim opowiedziała o zbliżających się narodzinach swojego czwartego dziecka w reality show "Z kamerą u Kardashianów". W emitowanym niedawno odcinku można było zobaczyć Kardashiankę pokazującą młodszej siostrze, Kylie, wideo nagrane podczas badania USG. Na filmiku widać było jedynie bardzo niewyraźny obraz płodu i słychać było bicie serduszka. Po obejrzeniu tego odcinka można by pomyśleć, że to Kim jest w ciąży... Ale opublikowany niedawno wywiad z gwiazdą nie pozostawia wątpliwości - czwarte dziecko Kim Kardashian i Kanye'ego Westateż urodzi surogatka!

Fot.: YouTube

Zobacz także: 5-letnia córka Kim Kardashian szaleje z makijażem! Nie za wcześnie na to?

Kiedy urodzi się czwarte dziecko Kim Kardashian?

Kim i Kanye wzięli udział w kultowej już serii amerykańskiego "Vogue'a" - "73 Questions", czyli "73 pytania". Gwiazdorska para rozmawiała z dziennikarzem magazynu w swojej kalifornijskiej rezydencji i w towarzystwie trójki swoich dzieci. W pewnym momencie przeprowadzający wywiad Joe Sabia zapytał:

Kto jest najbardziej podekscytowany dzieckiem nr 4?

Kim, zamiast odpowiedzieć, zadała to samo pytanie North, Saintowi i małej Chicago, przy okazji zdradzając płeć malucha:

Kto się cieszy z małego brata?

Kiedy Sabia zapytał Kim i Kanye'ego, czy czują się gotowi na narodziny najmłodszego potomka, okazało się, że dziecko przyjdzie na świat już wkrótce:

Pokój nie jest jeszcze gotowy, więc jesteśmy trochę zestresowani - powiedziała Kardashian.

Zobacz także: "Kim naprawdę to zrobiła z włosami dziecka! To smutne" - internauci wściekli na Kim Kardashian

Nie ma więc już żadnych wątpliwości: Kim będzie wkrótce mamą czwórki maluchów. I drugiego syna pary Kardashian-West, tak jak ich drugą córkę Chi, urodzi surogatka.

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 maja 2019, 20:22

Zobacz także

Nasze propozycje