Poprzedni artykuł: Julia Pietrucha jest w ciąży! Będzie koncertować z brzuszkiem? Następny artykuł: Kylie Jenner pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży. O tych zdjęcia...

Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. Niechcący wywołała plotki o... drugiej ciąży

Dziecko,
,
, tagi: Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Anna Lewandowska napisała o byciu mamą: "ta miłość zachwiała jej wartościami i pokazała, co tak naprawdę jest ważne". Fani są przekonani, że ten wpis oznacza, że mała Klara będzie miała niedługo rodzeństwo.

Anna Lewandowska nieustannie zamieszcza urocze zdjęcia z małą Klarą, które jej obserwatorzy wręcz uwielbiają. Ostatnio nawet zupełnie przypadkowo pokazała, twarz córeczki. Ale najnowszy wpis na blogu trenerki wywołał jeszcze większe poruszenie. Fani twierdzą, że Lewandowska może planować lub nawet już spodziewać się drugiego dziecka

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka?

Patrząc na zdjęcia Klary z rodzicami, trudno nie zauważyć, że córka jest ich oczkiem w głowie. Nic dziwnego, że coraz częściej pojawiają się pytania o to, czy niedługo ich rodzina znowu się powiększy. Anna Lewandowska zdobyła się ostatnio na bardzo szczere wyznanie i na swoim blogu Healthy Plan by Ann opowiedziała o czymś, czego jeszcze nigdy nie omawiała w wywiadach. 

Zobacz także: Przystojny trener z teamu Anny Lewandowskiej: ma lepsze ciało od... samego Lewandowskiego?

Trenerka przygotowała walentynkowy wpis, który w całości poświęciła miłości. Zaczęła od tego, że "istnieją różne rodzaje miłości". Opisała, jak wygląda obdarowywanie uczuciem partnera, rodziców, jak to jest z miłością do pasji, ale też do samego siebie. Na końcu wspomniała o jeszcze jednej, bardzo ważnej miłości. Ale ta pojawia się, kiedy na teście ciążowym widzimy dwie kreski

Mama małej Klary opisała dokładnie, co czuła, kiedy dowiedziała się, że za dziewięć miesięcy pojawi się na świecie jej pierwsze dziecko. Pisze, że "Zna tę miłość. Jest bezwarunkowa, nie do zatrzymania, nigdy nie ocenia i zawsze wybacza, angażuje się całkowicie. Trwa nawet gdy jest raniona, czeka do końca, nie zostawia ani nie porzuca. Nie kończy się, nie może jej zabraknąć, jest celem samym w sobie i pokazuje nam, że idee są prawdziwe.".

Zaczyna się nagle, gdy zobaczysz na teście dwie kreski i dociera do Ciebie, że jesteś w ciąży. Wybuchasz radością jeśli oczekiwałaś, wzruszasz się głęboko jeśli nie planowałaś i ruszasz z radosną nowiną do najbliższych. To jest pierwsza magia – tą miłością chcesz się dzielić z innymi. Magia tej miłości pozytywnie wpływa na całe Twoje życie. Gdy jesteś u lekarza i obserwujesz, jak maleństwo się rozwija, gdy odczuwasz jego pierwsze ruchy, widzisz jak powoli zmienia się Twoje ciało, to łapiesz się na tym, że przeżywasz te małe rzeczy tak jakby były najważniejsze na świecie. Wyczekujesz dnia narodzin, a następnie przechodzisz przez bóle i trudy by dać komuś życie. Poświęcasz się po raz kolejny i nie zważając na cierpienia ciała czy psychiki robisz coś z myślą o kimś innym. Słyszysz płacz i też płaczesz, jak dziecko coś boli to Ciebie też zaczyna, przeżywasz jego życie jakby było Twoim własnym - pisze Lewandowska na blogu.

Na koniec wpisu, Anna dodała, że ta miłość do dziecka "zachwiała jej wartościami i pokazała, co tak naprawdę jest ważne. Pomogła jej bardziej dojrzeć i zrozumieć, jaki jest większy sens w życiu. Zainspirowała by starać się mocniej i pamiętać, by jak najczęściej dodawać otuchy, ciepła, przepraszać za złe zachowania."

Zobacz także: Anna Lewandowska w platynowym blondzie! Tak, to naprawdę ona :)

Post dotyczący miłości do dziecka jest bardzo poruszający i nic dziwnego, że fani natychmiast zaczęli podejrzewać, że Anna Lewandowska spodziewa się kolejnego dziecka. Czy Klara będzie miała niedługo rodzeństwo? :) Wygląda na to, że Lewandowscy na razie z tym się nie spieszą i chcą poświęcić pierwszej córce jak najwięcej uwagi. Mamy jednak nadzieję, że kolejną ciążę ogłoszą w tak samo ciekawy sposób, jak pierwszą :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 15:54

Zobacz także

Nasze propozycje