Poprzedni artykuł: Już nie zobaczycie dziecka Kylie Jenner. Celebrytka podjęła trudną dec... Następny artykuł: Oświadczenie ciężarnej gwiazdy wywołało burzę w sieci: 'Ryzykujesz życ...

Książe George przyłapany na zabawie pistoletem. Te zdjęcie wywołały burzę

Czym mogą się bawić książęce dzieci? Internauci są zszokowani, że George trzyma w dłoniach plastikowy pistolet. Tego dworskie zakazy nie obejmują - powinny?

Zdjęcia z ostatniego weekendu, kiedy to rodzina królewska oglądała rozgrywki polo i spędzała czas na pikniku obiegły cały świat. Media opisywały m.in. na fakt, że Kate Middleton wybrała na tę okoliczność sukienkę z Zary za 199 zł, ale baczni obserwatorzy zwrócili uwagę również na to, jak się bawiły dzieci.

Jakimi zabawkami bawią się książęce dzieci?

Wnikliwi internauci zauważyli, że w trakcie tego sielskiego weekendu książę George bawił się plastikowym pistoletem. Zapewne wiele z was pamięta takie zabawki z dzieciństwa albo zna dziecko, które obecnie się nimi bawi. Jednak ten niepozorny gadżet wywołał gorącą dyskusję w sieci. Wielu internautów twierdzi, że plastikowy pistolet sprawia, że potem dzieci zaczynają postrzegać broń jako zabawkę, co utrwala się w ich psychice.

Polecamy:  Pink ufarbowała córeczce włosy! Nie za wcześnie na takie eksperymenty?

Całkowicie głucha Kate (...) Czy ona nie czyta gazet we własnym kraju ze wszystkimi śmiercionośnymi pistoletami?

"#PrinceGeorge bawiąc się zabawkowym pistoletem! Nie do wiary! #KensingtonPalace wstyd!"

"żadne dziecko w tym wieku nie powinno patrzeć na broń jak na zabawkę. To wygląda zbyt realnie" - czytamy w komentarzach. 

Nie brakuje jednak obrońców księcia George'a, którzy piszą, że malec siedział na słońcu bawiąc się zabawkowymi pistoletami tak jak każde inne normalne dziecko na świecie i nie jest to problem. Poza tym mały książę może będzie chciał kiedyś pójść w ślady ojca, który przez 7,5 roku służył w wojsku. Najpierw były to siły lądowe, a później w Królewskie Siły Powietrzne, gdzie książę William był pilotem śmigłowca ratowniczego. 10-letnią służbę w wojsku ma za sobą również książę Harry. 

Czy wy również uważacie, że dzieci nie powinny się bawić plastikową bronią? 

Polecamy:  Książęta George i Charlotte muszą przestrzegać jednego absurdalnego zakazu. Aż serce się kraje...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:53

Zobacz także

Nasze propozycje